Gry (komputerowe, konsole)

More life..

Postprzez Acrid » 2 paź 2006, o 19:26

Jedyny menadzer w jakiego lubilem grac, to ten w SWOSie ;)
Acrid

Postprzez Acrid » 10 paź 2006, o 17:55

Obrazek

W Dark Messiah of Might and Magic, wcielisz się w postać Saretha, młodego ucznia Phanriga, potężnego czarodzieja. Phenrig za zadanie wybrał sobie nauczyć cię tajników walki wręcz oraz posługiwania się magią.

Na początku gry, zostaniesz wysłany do wolnego miasta Stonehelm, domu maga Menelaga, przyjaciela twego mistrza. Twoim zadaniem jest poprosić Menelaga o pomoc w odzyskaniu Skull of Shadows (Czaszki Cieni), antycznego oraz potężnego artefaktu, jedynej relikwii po Sar-Elam’ie, pierwszym oraz największym magu ziem Ashan.

Sar-Elam użył w przeszłości Czaszki Cieni, do stworzenia więzienia, które miało trzymać Demony z dala od Świata. Tylko Czaszka Cieni może uwięzić Demony, bądź też uwolnić je i rozesłać wszystkie z powrotem do świata.

Z pomocą czarodzieja Menelaga, Władcy miasta Stonehelm, oraz jego bratanicy, młodej czarodziejki Leannay, musisz wykonać zadanie polegające na odnalezieniu artefaktu Skull of Shadows.

Pamiętaj jednak, że cień Mrocznego Mesjasza powoli zaczyna się wyłaniać, zaś świat Ashan wstrzymuje oddech przed nadchodzącymi wydarzeniami...

» Gra tworzona jest na silniku Source - stworzonego na potrzeby gry Half Life 2. Zaletami są niesamowite odtworzenie warunków otoczenia, fizyka, oraz niesamowite cienie, oświetlenie czy też przeróżne efekty specjalne.

» W przeciwieństwie do większości gier Action cRpg, W Dark Messiah posiadamy widok z perspektywy pierwszej osoby (FPP), co pozwala na bardziej realistyczne toczenie wszelkich walk w grze.

» W grze znajdzie się 12 olbrzymich poziomów do eksploracji, oraz ponad 30 różnych broni, nie wspominając już o całej palecie czarów. W walce możemy wybrać, czy chcemy walczyć mieczem, sztyletami, łukiem, kijem, czy też przyzwać magiczne moce do walki z legionami potworów. Można też skradać się w cieniu i sztyletować znienacka napotkanych wrogów.

» Jeśli chodzi o rozwijanie własnej postaci, to nie musimy dążyć tylko do jednej dyscypliny. Naszego bohatera możemy rozwijać we wszystkie możliwe strony - co daje nam postać używającą zarówno broni do walki wręcz, walki dystansowej oraz postać używająca magii. Gra posiada unikatowy system rozwijania postaci, dzięki któremu w łatwy sposób zdobywać będziemy nowe zdolności oraz czary magiczne.

» Główną cechą gry jest walka, która jest rozwinięta w takim stopniu, jak w żadnej innej grze - do naszej dyspozycji będziemy mieli cały wachlarz ciosów, uników i ataków specjalnych. Bardzo ważna jest też interakcja z otoczeniem - co jest zresztą kluczem do sukcesu - praktycznie każdy element otoczenia można wykorzystać przeciwko naszym wrogom - mogą to być związane liną pale, zapadnie, czy też przeróżne dźwignie odblokowujące pułapki.

» Inteligencja przeciwników stoi na naprawdę wysokim poziomie - nasi wrogowie potrafią w bardzo widowiskowy sposób wykorzystywać przeróżne elementy otoczenia przeciwko nam. Również w walce wręcz nie będzie łatwo ich pokonać. Silniejsi i więksi wrogowie od nas, mogą na przykład podnieść naszego bohatera i rzucić go o ścianę, bądź ogłuszyć bardzo mocnym ciosem.

» Akcja gry osadzona jest w tym samym świecie co akcja Heroes of Might and Magic V - spotkamy więc te same potwory, zwiedzimy te podobne krainy, oraz nauczymy się podobnych zdolności czy czarów.

» W trybie Multiplayer będziemy mogli zmierzyć się z maksymalnie 32 graczami w unikatowych, specjalnie przygotowanych kampaniach online. Ponadto każdy gracz przed rozpoczęciem rozgrywki będzie mogł wybrać dla siebie profesję, wygląd oraz inne dodatkowe cechy postaci z Dark Messiah..

Screenow nie ma co wklejac, polecam trailery!

Dark Messiah Search @ youtube
Acrid

Postprzez Crawley » 10 paź 2006, o 18:53

Jedyne MM, w jakie gralem, to byla bodajze VI ^_^ I jakos niezbyt mi sie spodobalo - jezeli cRPG, to raczej w rzucie izometrycznym.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Acrid » 11 paź 2006, o 18:43

Crawley napisał(a):jezeli cRPG, to raczej w rzucie izometrycznym.

Obecnie i tak zadne ciekawe cRPG nie pokazuje sie na rynku. Wszyscy czekaja chyba na Wiedzmina, ktory jak dla mnie bedzie pewnie zbyt przereklamowany, choc mam nadzieje, ze sie myle ;)

Najchetniej to i tak zawsze wracam do Fallouta. Post nuklearny swiat, to to co tygryski lubia najbardziej ;)
Acrid

Postprzez Bastard » 12 paź 2006, o 06:35

Acrid napisał(a):Najchetniej to i tak zawsze wracam do Fallouta. Post nuklearny swiat, to to co tygryski lubia najbardziej ;)

Ale do jedynki, ew. dwójki. Tic-tacsem się już nie popisali. Ja tam zatwardziały gracz jestem i co jakiś czas przechodzę znowu a to pierwszego Baldura, a to Tormenta. Takie legendy się nie nudzą :wink:
Bastard

Postprzez Crawley » 12 paź 2006, o 07:34

Akurat kazda czesci Fallouta byla robiona przez inna bande :P Jedyna roznica to taka, ze czesc starej ekipy majstrowala przy dwojeczce.
Tactics to w ogole inna bajka i do kanonu nie nalezy :P

Poza "Odpadem" lubie takze Tormenta i Baldurki :] Ot taki rpgowiec ze mnie.
Crawley

Postprzez Mikele » 18 paź 2006, o 09:07

http://media.ps3.ign.com/media/826/826965/imgs_1.html
szykuje się kolejna część NFS. Tyle tu klasyków zza wielkiej wody, że chyba znów zacznę grać w gry komputerowe :)
Obrazek
Mikele

Postprzez Crawley » 18 paź 2006, o 23:40

Dla mnie NFS skonczyl sie na Hot Pursuit :)
Crawley

Postprzez Mikele » 19 paź 2006, o 09:12

NFS Porsche Unleashed wymiatało, świtnie był odwzorowany model jazdy, później robiło sie"za łatwo". Carbon jest dla mnie interesujący ze względu na fury :)

ps. i tak nikt nie zrobił lepszej ścigałkowej gry nad Gran Turismo 4 ;)
Obrazek
Mikele

Postprzez Smakosz » 20 paź 2006, o 09:16

Crawley napisał(a):Dla mnie NFS skonczyl sie na Hot Pursuit :)

Ostatni NFS w którego wogóle miałem okazje grać, fajnie sie przed policją uciekało :)
Smakosz

Postprzez kfasu » 23 paź 2006, o 18:18

http://www.myspace.com/buenosagres
mnie to nie przeszkadza
kfasu

Postprzez Pschemass » 24 paź 2006, o 11:58

ja grywam i przygotowuje oczy i kompa pod FiFe 07 :D:D:D
Obrazek
Pschemass

Postprzez Matis » 24 paź 2006, o 15:38

ja od wczorajszego wieczoraj w Half-Life 2 :D świetne
Matis

Postprzez Jimi » 29 paź 2006, o 14:52

Kółko i krzyżyk
na komputer
Obrazek

Fajna sprawa, jak mam jakąś wolną chwilkę to gram w to ;) Polecam.
Jimi

Postprzez jatzo » 29 paź 2006, o 15:01

A ja ostatnio gram w CS.1.6 :D (oczywiscie nonsteam :twisted:) Wciąga!
Chociażbym szedł przez ciemną dolinę
Zła się nie ulęknę
Bo jestem największym skurwielem w tej dolinie!!
Huuua!
jatzo

Postprzez Bjeń » 29 paź 2006, o 15:18

Ja się znowu wkręciłem w Diablo II :( Pomóżcie :(

:D
Bjeń

Postprzez jatzo » 29 paź 2006, o 15:36

Nie ma co pomagac! Piękna gra! Assasin rządzi! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :D
Zła się nie ulęknę
Huuua!
jatzo

Postprzez Bastard » 29 paź 2006, o 15:44

Jedynka była o piekło lepsza :wink:
Bastard

Postprzez I Am You » 29 paź 2006, o 15:46

Bjeń napisał(a):Ja się znowu wkręciłem w Diablo II :( Pomóżcie :(

:D

Dojdziesz do III Aktu i Ci się znudzi latanie po lesie ;)
I Am You

Postprzez jatzo » 29 paź 2006, o 15:51

Ale warto polatac i dojsc do V aktu! :D Hmmm.... moze sam zaczne grac?:D
Pieprzyc mature - D2 wazniejsze! :twisted:
Zła się nie ulęknę
Huuua!
jatzo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park