Verses Of Milk Reprise Tour 2018/2019

Wake up! Here come the Acids!

Re: Verses Of Milk Reprise Tour 2018/2019

Postprzez Laser » 6 mar 2019, o 02:54

mellor napisał(a): blog gimnazjalistki 10 lat temu. Mnóstwo szczegółów (...) lepiej się czyta..
Potraktuje to jako komplement chociaż może nie powinienem.. :D

Prawda jest też taka, że często takie relacje to jakieś zarchiwizowanie wydarzenia, o którym po latach w necie nic nie ma. Takie coś mnie kręci. To właśnie na naszym forum są relacje z pierwszych koncertów na przykład Luxtorpedy, które były pisane na gorąco, a zawierają szczegóły, które po latach są często przeinaczane. Muzycy L. uważają na przykład, że nazwa została zmieniona z Luxtorpedos na obecną dopiero po przyjściu Hansa.. Z mojej forumowej relacji ze szczecińskiego koncertu wynika co innego. Poza tym mam zdjęcia oraz zdjęcia plakatów więc mogą mi wszyscy naskoczyć.. 8-)

Dzwon napisał(a): to z Wami stałem? haha, teraz wszystko jasne :) dzięki za spotkanie!
Potwierdzam. Również dzięki! ;)
A co do strojów jeszcze.. Pantera stosowała ewentualne zmiany drop-standard. Bądźcie jak Pantera. :twisted:
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez pmaciej7 » 8 mar 2019, o 21:26

Laser napisał(a):Tak więc - gdyby nie ogromna ilość wypijanego przez moich współtowarzyszy alkoholu w różnych postaciach - tę podróż można by próbować nazwać nawet podróżą sentymentalną.. :)

Tak zwani menelomani.

Na początku występował Biff

A nie Siq?

Ania Br popisywała się zaś świetną dykcją w "Oddechu Szczura". Usłyszeliśmy w jej wykonaniu jeszcze „Szare Miraże”.

Maanam na ostro robi wielkie wrażenie.

Pod sceną dosyć spokojnie (...) tutaj było prawdziwe sanatorium.

Spadaj, jesteś tylko 5 lat młodszy ode mnie :twisted:

Podejrzewam że jak Maciek zdoła się zalogować na forum to parę fajnych profesjonalnych fotek pewnie ponawrzuca.

Z tymi profesjonalnymi to lekka przesada, ale coś tam się znajdzie.

Dzwon napisał(a):@Laser - to z Wami stałem? haha, teraz wszystko jasne :) dzięki za spotkanie! Było pysznie :)

Cała przyjemność po naszej stronie :)
pmaciej7

Postprzez Laser » 9 mar 2019, o 02:00

pmaciej7 napisał(a):
Laser napisał(a):
Na początku występował Biff

A nie Siq?
Oczywiście! :D Co my byśmy wszyscy bez Ciebie zrobili..
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez pmaciej7 » 9 mar 2019, o 07:02

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pmaciej7

Postprzez pmaciej7 » 9 mar 2019, o 07:03

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pmaciej7

Postprzez Robson » 9 mar 2019, o 23:06

Laser, dzięki za wyczerpującą relację. 8-) Dowiedziałem się z niej, między innymi, co dzwoni z głośników Dzwonkowi. W zespole jest zachowana równowaga. I nie tylko jeśli chodzi o ilość i długość włosów na głowie. Ale także jeśli chodzi o upodobania muzyczne. Titus i Popcorn, jak wiadomo uwielbiają klasyczny hard rock i heavy metal. Natomiast Ślimak i Dzwon już niekoniecznie. Z tego co wiem, bardziej preferują nowoczesny thrash i death metal, tego typu brzmienia. Teraz już przynajmniej wiemy, czego można się spodziewać po kolejnej płycie. Będzie z pewnością czadowa - istna bomba atomowa! :D

Dzwon, super, że odwiedzasz forum. Byłoby fajnie, jakbyś czasem walnął jakiegoś posta w temacie "Np (now playin')". Skorzystam też z okazji i zadam jedno małe pytanko... Jakie albumy, powiedzmy ostatniej dekady Ci się podobały, wymień kilka tytułów. Z góry thx. ;)
Robson

Postprzez Andzia » 28 mar 2019, o 00:04

arek85 napisał(a):A czy wie ktos czy w progresji jest miescie dla niepelnosprawnych na wosku?
Podobno jest balkon.

Będąc wczoraj w Progresji trochę się rozglądałam i chyba ciężko będzie z tym miejscem, ale może napisz do nich i się upewnij.
Andzia

Postprzez arek85 » 28 mar 2019, o 10:17

Brat sie dowiadywal, dzwonil do progresji i ochroniarz powiedzial ze jest balkon i ze nie ma
problemu.
arek85

Poprzednia strona

Powrót do Koncerty