Gdzie można kupić koszulki AD?

I mean Acid / Do ya like it?

Re: Gdzie można kupić koszulki AD?

Postprzez Olo » 23 lis 2011, o 18:03

Zależy kto atakuje i jak to robi.
Kiedy Pomidor zadzwonił do kola, który dorabiał sobie na Luxtorpedzie, to aukcja zniknęła w ciągu kwadransa.
Ale trzeba chcieć. :wink:
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Galloway » 23 lis 2011, o 18:16

No tak, zależy kto interweniuje... Swego czasu dostałem maila od koleżki, który szukał ludzi wydymanych na Allegro przez użytkownika Muzyka-CD_pl (po opiniach i ich tłumaczeniach widać, że robią to dobrze i długo). W każdym razie poprosił żebym zgłosił "sklep" administracji Allegro.
Zaznaczyłem, że sprzedają towar, którego fizycznie nie posiadają i to z tego względu składam skargę. Po jakimś czasie dostaję maila od Muzyka-CD_pl, że przecież kasę zwrócili i sprawa jest już rozwiązana. Nie chciało mi się po tym kopać z koniem...
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Abdon » 11 cze 2012, o 09:36

Nowa koszulka ACID DRINKERS nazywa się "Back On The Streets". Wzór jest dostępny w wersji męskiej (od XS dl XXL) i damskiej (od XS dl XL) na carton.pl, w naszych sklepach w Poznaniu i Krakowie oraz w innych dobrych sklepach. UWAGA! Nakład limitowany. Fanki i fanów Acidów zapraszamy na zakupy: http://carton.pl/zespol/ACID%2BDRINKERS.html

jak dla mnie - zrobiona na tak zwany, przysłowiowy "odpierdol się". raczej się nie skuszę. poza tym nie uznaję koszulek z facjatami muzyków. chociaż to i tak pół bidy, niż koszulki z, przeważnie, sławnym, zmarłym liderem, plus nazwa kapeli :lol:
Obrazek
Abdon

Postprzez Szymon » 11 cze 2012, o 16:47

Mi też nie wchodzi kompletnie ta koszulka.. "Stay Rebel"..to jest to!
Szymon

Postprzez Inferno » 11 cze 2012, o 17:16

Abdon napisał(a):
Nowa koszulka ACID DRINKERS nazywa się "Back On The Streets". Wzór jest dostępny w wersji męskiej (od XS dl XXL) i damskiej (od XS dl XL) na carton.pl, w naszych sklepach w Poznaniu i Krakowie oraz w innych dobrych sklepach. UWAGA! Nakład limitowany. Fanki i fanów Acidów zapraszamy na zakupy: http://carton.pl/zespol/ACID%2BDRINKERS.html

jak dla mnie - zrobiona na tak zwany, przysłowiowy "odpierdol się". raczej się nie skuszę. poza tym nie uznaję koszulek z facjatami muzyków. chociaż to i tak pół bidy, niż koszulki z, przeważnie, sławnym, zmarłym liderem, plus nazwa kapeli :lol:

Dokładnie tak. Mogliby machnąć jakieś przyzwoite koszulki ze starszych albumów a nie robić te nowe, badziewne wzory :).
http://www.limiter.com.pl
Inferno

Postprzez Crzszman » 11 cze 2012, o 21:57

No jak dla mnie też słabe :)
Tylko sobie nie połam języka na moim nicku :twisted: Krzyszman się czyta
Crzszman

Postprzez Spoon » 11 cze 2012, o 22:50

A jak były świetne koszulasy z czachą:

Obrazek

to dowalili 'fresh sperm edition'.. :roll:

Obrazek
Spoon

Postprzez Abdon » 11 cze 2012, o 23:04

Inferno napisał(a):Dokładnie tak. Mogliby machnąć jakieś przyzwoite koszulki ze starszych albumów a nie robić te nowe, badziewne wzory :).

ja tam się nawet nowego wzoru nie doszukałem. po prostu standardowe logo i dobrze znane facjaty... dzieciaki, które obejrzały klip do Love Shack kupią.
Obrazek
Abdon

Postprzez Mad Professor » 12 cze 2012, o 09:08

Marzę o reedycji białego t-shirta z Are You A Rebel?
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez quetopish » 12 cze 2012, o 16:58

Abdon napisał(a): po prostu standardowe logo i dobrze znane facjaty... dzieciaki, które obejrzały klip do Love Shack kupią.

pięknie to powiedziałeś :).

koszulki dla osób tylko z forum byłyby fajne (oryginalne) :p takie ... elitarne.
a reedycja białej koszulki z are you a rebel nie byłaby głupim pomysłem.
quetopish

Postprzez Ziemniax » 12 cze 2012, o 17:11

Mi tam się marzy czarna z okładką HPCM... niestety, znając realia, chyba i tak się skończy na tym, że będę musiał sobie drukować sam :P
Ziemniax

Postprzez Leon » 12 cze 2012, o 23:18

Albo koszulka/bluza z całym składem, wszystkimi gitarzystami i osią czasu, wypisanymi kawałkami, płytami, datami wydania i nazwami tras koncertowych. No i oczywiście z okładkami płyt i paroma cytatami typu "to jest wieśniak" i "tańcz chuju", wszystko to na takim niby drzewie genealogicznym, na rękawach wzorem pasków adidasa sześć pasków oznaczajacych struny i tam ze dwa taby na jeden rękaw każdy, np z jednej poplin a z drugiej barmy army. Wersja polo miałaby na kołnierzyku napisane 'pasujeeee?' albo 'aaaaeeeeeooop'.
EET FUK
Leon

Postprzez Olo » 13 cze 2012, o 07:35

Spoon napisał(a):A jak były świetne koszulasy z czachą:

Obrazek

to dowalili 'fresh sperm edition'.. :roll:

Obrazek

No to już jest czyste kurewstwo. Oczywiście kurwa mam tę drugą.
Oficjalnie kładę drugiego bana na koszulki AD.
Jak nie metroseksualne plastrony, to nie umią jeszcze porządnie wzoru zaprojektować...
:|
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez adezynotrojfosforan » 13 cze 2012, o 22:06

Ja się pytam gdzie są koszulki z okładkami @meatball twoja koncepcja jest zajebista :D
adezynotrojfosforan

Postprzez Abdon » 13 cze 2012, o 22:39

trochę, jak stary skecz Manna i Materny o reklamie
Obrazek
Abdon

Postprzez Trotyl » 14 cze 2012, o 07:41

meatball napisał(a):Albo koszulka/bluza z całym składem, wszystkimi gitarzystami i osią czasu, wypisanymi kawałkami, płytami, datami wydania i nazwami tras koncertowych. No i oczywiście z okładkami płyt i paroma cytatami typu "to jest wieśniak" i "tańcz chuju", wszystko to na takim niby drzewie genealogicznym, na rękawach wzorem pasków adidasa sześć pasków oznaczajacych struny i tam ze dwa taby na jeden rękaw każdy, np z jednej poplin a z drugiej barmy army. Wersja polo miałaby na kołnierzyku napisane 'pasujeeee?' albo 'aaaaeeeeeooop'.

Ej, nie za dużo tego? Moim zdaniem byłoby trochę "naćkane". Wolałabym porządny wzór na przód i tył i by wystarczyło. Swoją drogą, ubolewam nad wzorem z serduchoczachą, zamierzałam kupić tę koszulkę w niedalekiej przyszłości. :|
A co do koszulki trasowej "Back on the streets", to też bez komentarza, tak samo jak koszulka która połączyła motyw z AYAR i VOS - pomysł w pytkę, ale wykonanie tragiczne. Wyglądało to to jak słaby fotomontaż, a przecież gdyby narysować to czy zmontować z głową, mogłoby być kozacko.
Obrazek
http://www.myspace.com/blowjoke
Thrash ash srash \m/
Trotyl

Postprzez pmaciej7 » 14 cze 2012, o 10:58

meatball napisał(a):Albo koszulka/bluza z całym składem, wszystkimi gitarzystami i osią czasu, wypisanymi kawałkami, płytami, datami wydania i nazwami tras koncertowych. No i oczywiście z okładkami płyt i paroma cytatami typu "to jest wieśniak" i "tańcz chuju", wszystko to na takim niby drzewie genealogicznym, na rękawach wzorem pasków adidasa sześć pasków oznaczajacych struny i tam ze dwa taby na jeden rękaw każdy, np z jednej poplin a z drugiej barmy army. Wersja polo miałaby na kołnierzyku napisane 'pasujeeee?' albo 'aaaaeeeeeooop'.

Żeby to wszystko zmieścić, potrzebowałbyś:

Obrazek
pmaciej7

Postprzez KRZYK » 14 cze 2012, o 11:01

ktos tu nie skumal ironii 8)
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Trotyl » 14 cze 2012, o 11:08

No okej. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że sesja. :lol: Może ja już lepiej stuprocentowo odpuszczę wszelkie formy aktywności w internecie na ten czas.
Obrazek
http://www.myspace.com/blowjoke
Thrash ash srash \m/
Trotyl

Postprzez Crawley » 7 lis 2012, o 10:33

Maciek wrzucił wzory koszulek. Biała zajebista, bluza też b. fajna :)
Załączniki
533948_10152005401226002_547272386_n.jpg
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o Kwasożłopach