Plebiscyty, ankiety, głosowania

Maximum overload!

Re: Plebiscyty, ankiety, głosowania

Postprzez Psychodelaa » 25 kwi 2011, o 16:24

Słyszałam o tym układzie :) Acid za Ewę, Ewa za Acid.
ale i tak niech każdy robi co chce xd
Psychodelaa

Postprzez Maciek » 28 kwi 2011, o 17:52

Oświadczenie zespołu Acid Drinkers w sprawie nominacji do SuperJedynek 2011

Przecieramy oczy ze zdziwienia i nic się nie zmienia – Acid Drinkers nominowane do opolskiej nagrody SuperJedynki 2011 w kategorii SuperZespół! Szok! Czyli mamy możliwość korespondencyjnie skopać tyłki i wywalić z ciepłych foteli: emerytów, rencistów, kółka gospodyń wiejskich i fanki zespołów, których nazw strach wymieniać??!! Możemy zgruzować wyremontowany opolski amfiteatr i zatańczyć na after party z Marylą Rodowicz?! Na to wygląda! Gęby nam się na taką myśl uśmiechają!

O tym, czy zastosujemy paru milionom Polaków terapię szokową możecie zadecydować Wy! Tym lepiej! Głosowanie do 9 maja na stronie :
LINK: http://www.tvp.pl/rozrywka/festiwale-i- ... opole-2011
Kategoria Super Zespół jest trzecią z kolei, możecie przebrnąć przez resztą z zamkniętymi oczyma.

Jak już nas tam wyślecie to gwarantujemy jedno – ballady z naszego sprzętu nie uświadczą! Rock’n’roll ma szansę wjechać na WYtworne sale i zamienić w nich „WY” na „PO” ;))

Stay Acid!
Maciek

Postprzez aciDZIAK » 28 kwi 2011, o 18:32

TAK JEST!!! juz zagłosowałem. Rozpowszechnijmy to i wjebmy się wszyscy do Opola, aby zrobić rozpizg!!!:D
"Na pierwszy rzut oka
nie widać, że kocham
na pierwszy rzut oka.
nie widać, że cie kocham!"
aciDZIAK

Postprzez Mad Professor » 28 kwi 2011, o 19:55

Moje horyzonty nie są chyba aż tak szerokie, by ogarnęły Acids na ochlaju i wyżerce w Opolu obok Maryli Rodowicz, Feel czy innych Elektrod. Nie podoba mi się ten pomysł BARDZO.
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Galloway » 28 kwi 2011, o 20:24

Nie przesiąkną przez to chłamem raczej. Towarzystwo jak towarzystwo... Pewnie byłeś choć raz na imprezie, gdzie trafili się ludzie, których nie chcesz znać, a mimo to bawiłeś się świetnie...

Poza tym Maryla to luźna babka i podejrzewam, że niezła zawodniczka w imprezowaniu, więc Acids nie powinni się nudzić ;)
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Mad Professor » 28 kwi 2011, o 21:15

Opolska publiczność nie jest przyzwyczajona do - że się tak wyrażę - szarpidrutów. Sam pewnie wiesz jakiego rodzaju to festiwal, jacy artyści tam występują i bądźmy szczerzy, nikt kto się szanuje, to się tam nie pokazuje. Gdybym się mylił proszę i przykłady.
Przypominam sobie od razu sytuację sprzed kilku lat, kiedy na ,,Supr Jedynkach'' wystąpili Pudelsi (kiedyś poważny zespół, obecnie kompletnie niepoważny zespó). To był okres, kiedy Maleńczuk był jurorem w ,,Idolu''. Masa (a taka jest publika w Opolu) była do niego wrogo nastawiona, zostali jako jedyni wygwizdani. Później okazało się, że dostali w jakiejś kategorii nagrodę i MM ponownie musiał pojawić się na scenie. Prowadzący galę Maciej Orłoś zagadał, że super przyjęcie publiczności. Na co Maleńczuk odparł:
gwiżdżą na mnie NIECH SPIERDALAJĄ !
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Galloway » 28 kwi 2011, o 21:41

Mad Professor napisał(a):Gdybym się mylił proszę i przykłady.

Może nie sypnę przykładami jak z rękawa, ale weźmy Lecha Janerkę. Nagrodę zgarnął, ale czy wystąpił, nie wiem, bo nie oglądam tego typu rzeczy. W każdym razie mam dla niego szacunek jak stąd do El Paso. Do takiego Grzegorza Turnaua też zupełnie nic nie mam.

A na Pana Maleńczuka pół Polski pluje jadem, więc to dość skrajny przykład chyba... Acid powinni mieć lżej.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez aciDZIAK » 28 kwi 2011, o 21:45

No ale własnie o to chodzi, żeby bylo inaczej niż zawsze , kurwości. Przeca ACID DRINKERS pozostanie tak samo świetną kapelą , jak zawsze, a sami wierni kibice telewizorni zobaczą coś porządnego, tak sadze. A ja sam będę miał powód, żeby się przejechać na chwilkę do Opola i ponabijać z buraków oraz pobawić się na Acydach. Sądzę , że sam zespół również nie traktuje tego przedsięwzięcia bardzo szczególnie i serio ;)
"Na pierwszy rzut oka
nie widać, że kocham
na pierwszy rzut oka.
aciDZIAK

Postprzez macant » 28 kwi 2011, o 23:31

aciDZIAK napisał(a):ponabijać z buraków oraz pobawić się na Acydach. )

Sądząc po stylu wypowiedzi to będzie mniej więcej tak: najpierw się ponabijasz z "buraków", a następnie zrobisz z siebie większego. Czekam tylko na jakąś reklamę telewizyjną z Acidami. Na przykład w reklamie banku zachodniego. Fani telewizji będą mogli ich pooglądać. Mogą coś nawet zagrać. Brzmi nieźle. W dobrą stronę to Mystic pcha. Tam są pieniądze.
macant

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 07:41

Odwróćmy sytuację i poprzez analogię wyobraźmy sobie, że na Metal Hammer Festiwal wystapi zespół BOYS. Co Wy na to?
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Kate » 29 kwi 2011, o 07:59

Nie popadajmy w skrajności, nazwa Metal.... wytycza granice tolerancji dla pewnych gatunków muzycznych.
Super jedynka jest machem Telewizji Polskiej, to nie Polsat, dlatego tutaj Boysi także zostali pominięci, mamy za to ciekawa mieszankę.Podejrzewam, że celem ludzi, którzy nominowali twórców, było chociaż częściowe odzwierciedlenie tego co się dzieje w Polszy (echo Fryderyków i Trójki w przypadku Kwasów).
Ciekawy był skład Grupy Nominujących do SuperJedynek:
" Zuzanna Łapicka Olbrychska, Magdalena Gachewicz, Marek Sierocki, Romuald Jakubowski, Roman Rogowiecki, Tomasz Szymuś i Piotr Klatt, która przyznała nominacje do I etapu."
... nie ma się więc co dziwić, że nominowani pochodzą z różnych światów muzycznych.

Ja jestem za i zagłosowałam sobie, 2 razy, może być wesoło :mrgreen:
Tonight I'll fight with dream...
Kate

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 08:16

Wybacz, ale ściganie się z De Mono o nagrodę super-zespołu to dla mnie nic ciekawego, a i satysfakcja z ewentualnej wygranej wynosiłaby poziom zerowy. Tak uważam...
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Pała » 29 kwi 2011, o 09:16

Niema co filozofować czy Opole jest potrzebne zespołowi czy nie. Jeżeli chodzi o to czy ewentualny występ na dechach opery leśnej wpłynie znacząco na oblicze artystyczne bandu to myślę że wątek śmiało można pominąć. Po drugie, jeżeli już biorą udział w tym konkursie to powinni go kurwa wygrać. Po trzecie, nie oszukujmy się, każdy z nas nieźle by się ubawił widząc Acid Drinkers w Opolu, a i sam festiwal nieźle by ich "popamiętał", i chyba właśnie dlatego trzeba zagłosować i pomóc w zebraniu jak największej liczby głosów, od tego nas kurwa mają. Po trzecie, uważam że z socjologicznego punktu widzenia wygrana Acidów w tego typu konkursie jest bardzo prawdopodobna, oczywiście przyjmując wersję optymistyczną że konkurs nie jest ustawiony. Fani współkonkurujących gatunków muzycznych nie są aż tak zaangażowani w wspieraniu swoich faworytów drogą internetową, chociażby dlatego że widzą ich na co dzień w TV i uważają że "Ten to ma dobrze". Co komu szkodzi zagłosować :?: A marudy które pierdolą że zawsze jest coś do dupy zawsze się znajdą.

Pewnie i tak głosowanie jest picem. heheh. Przynajmniej było tak w latach poprzednich, info z pewnego źródła.

Ale co tam paluchy od głosowania wam nie zgniją.
Nie pierdolić !!! Głosować !!!
Pała

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 09:25

Jestem pełen podziwu dla Waszego poziomu tolerancji i bez urazy - ale czasami odnoszę wrażenie, że co niektórzy z Was są w stanie przełknąć każde gówno, które jest opatrzone logiem Acid Drinkers i jeszcze się nim zachwycać.
P.S. Teraz możecie sobie po mnie pojeździć, że jestem durniem, który zawsze jest na nie itd. Chętnie poczytam :wink:
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Olo » 29 kwi 2011, o 09:49

Acid nieraz pokazywali, że mają w dupie konwenanse i bycie TRUE.

A publiczność opolska swój rozum ma. Przykładem może być wspomniane wcześniej wygwizdanie Maleńczuka, czy też parę lat temu Rosiewicza. IMHO obu się należało. :wink:
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez aciDZIAK » 29 kwi 2011, o 09:55

Nie chodzi o ty czy jestem tolerancyjny czy nie . Sądzę , że sam zespół nie zabiegał o tę nominację i warto zauważyć, że zapewne przyjmie go z wiiieeeelkim luzem; zapewne zrobią to bardzo prześmiewczo w ich stylu. A ty się nie potrzebnie spinasz. Sądzę, że po prostu może być zabawnie. Osobiście wolę, aby Acid byli znani ze śmiesznego i nietypowego ( jak na to Opole) koncertu, niż przez romanse z pseudo artystami polskiego szołbiznesu :)

A tak co do pieniędzy i chęci zgarnięcia na tym przedsięwzięciu kasy przez kwasy, polecam jeszcze raz przyjrzeć się okładce z albumu "Dirty Money, Dirty Tricks". To chyba wiele wyjaśni. Mimo wieku, aż tak radykalnie Tit nie zmienił poglądów w sprawie pieniędzy.
"Na pierwszy rzut oka
nie widać, że kocham
na pierwszy rzut oka.
aciDZIAK

Postprzez pmaciej7 » 29 kwi 2011, o 10:01

Głosy na Piaska i Ewę Farnę oddane :lol:

Mad Professor napisał(a):Opolska publiczność nie jest przyzwyczajona do - że się tak wyrażę - szarpidrutów. Sam pewnie wiesz jakiego rodzaju to festiwal, jacy artyści tam występują i bądźmy szczerzy, nikt kto się szanuje, to się tam nie pokazuje. Gdybym się mylił proszę i przykłady.

Kilkanaście lat temu w amfiteatrze odbywały się regularne koncerty rockowe, transmitowane przez TVP. Opole widziało już Kata w czasach, gdy ten zespół był groźny, a nie śmieszny, Kury i całą scenę jassową, Myslovitz z okolicy debiutu itd.

Mad Professor napisał(a): Teraz możecie sobie po mnie pojeździć, że jestem durniem, który zawsze jest na nie itd. Chętnie poczytam :wink:

A nie damy Ci satyfakcji :P
Ostatnio edytowano 29 kwi 2011, o 10:07 przez pmaciej7, łącznie edytowano 2 razy
pmaciej7

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 10:04

@Olo: Kiedyś rzeczywiście tak było, Acids łamali wszelkie konwenanse, zarówno muzyczne jak w i kwestii wizerunku. Ale te czasy minęły, dzisiaj jesteśmy świadkami dziwnej akcji pt.: ,,Acids trafiają pod strzechy Polaków'', są pupilkami mediów, graja ich nawet komercyjne stacje muzyczne. Opole to dla mnie kolejny etap tej akcji. Ja czuję z tego powodu spory niesmak.
Rosiewiczowi się należało i owszem. Ale czym zasłużył sobie Maleńczuk?
P.S. Sam niedawno wyrażałeś oburzenie obecnością Prodigy na Woodstocku. Tu mamy to czynienia z bliźniaczą sytuacja. Mnie się nawet wydaje, że Prodigy bardziej przystaje do Woodstocku niż Acids do Opola. Wśród woodstockowej gawiedzi znajdziesz pewnie fanów elektro - dźwięków. Opolskiej publiczności nie podejrzewałbym o zamiłowanie do gitarowego czadu.

pmaciej7 napisał(a):Kilkanaście lat temu w amfiteatrze odbywały się regularne koncerty rockowe, transmitowane przez TVP. Opole widziało już Kata w czasach, gdy ten zespół był groźny, a nie śmieszny, Kury i całą scenę jassową, Myslovitz z okolicy debiutu itd.

Ale chyba nie podczas festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, czy innych Superjedynek :wink:
Obrazek
Mad Professor

Postprzez pmaciej7 » 29 kwi 2011, o 10:24

Mad Professor napisał(a): Ale chyba nie podczas festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, czy innych Superjedynek :wink:

Podczas festiwalu, jest nawet filmik na youtube.
http://www.youtube.com/watch?v=lZs-d8R9q1M

Superjedynki są rozdawane od 2000 roku.
pmaciej7

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 10:33

Takiego kabaretu jak na tym klipie to ja od lat nie widziałem. Niezłe cyrkuśniki - jak mawiała moja ś.p. babcia. Kapitalne to jest. Oni tak na poważnie, czy dla jaj? :lol:
Obrazek
Mad Professor

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media