Piłka nożna (Liga Mistrzów, ligi, puchary)

More life..

Postprzez jajo » 9 mar 2006, o 21:57

PK napisał(a):ale włoskie kluby sa u mnie przekreslone

Tak jak u mnie... Ci ludzie robia z pilku posmiewisko.
I te ich "Catenacio" - nie wiem jak to sie pisze... Slyszalem ze niby od tego sposobu gry odchodza... pozyjemy zobaczymy.
Zdecydowanie wole pilke ofensywna... akcja za akcje...
jajo

Postprzez PK » 9 mar 2006, o 22:01

Tez wole ofensywe...
A juz najlepsze dla mnie to sa ligi typu niemiecka (rzemieślicy, walka do ostatniej sekundy) czy polska (bo polska!)
Jakos mnie te sztuczki malo interesowaly zawsze, jak ma byc strzał to 'pizda pod poprzeczke' a jak interewncja to co by noge urwało (ale zeby faulu nie bylo!
PK

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 00:01

Hehe, oczywiście ja też lubie ofensywny futbol - jak chyba każdy, bo jest najbardziej widowiskowy itd. Ale mówię tylko, że stawiam na chłodny styl AC Milan...To są moi tegoroczni faworyci - zobaczycie, że wygrają ;)
flea

Postprzez jajo » 10 mar 2006, o 00:52

flea napisał(a):To są moi tegoroczni faworyci - zobaczycie, że wygrają ;)

Qrna... no wlasnie ze nie wygraja...
Jak Barca wygra, stawiasz piwo... Milan - ja stawiam.
jajo

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 00:54

jajo napisał(a):Jak Barca wygra, stawiasz piwo... Milan - ja stawiam.
O.K. :)
flea

Postprzez PK » 10 mar 2006, o 00:54

Ja tez chcem, piwo ze Milan nie wygra
PK

Postprzez jajo » 10 mar 2006, o 00:56

flea napisał(a):
jajo napisał(a):Jak Barca wygra, stawiasz piwo... Milan - ja stawiam.
O.K. :)

Zaklad przyjety... Jakby co... Preferuje Leszka, najlepiej mocny :)
jajo

Postprzez Gunnerka » 10 mar 2006, o 01:04

tylko uważajcie, bo jajo po tym często sika - i to by było mnie na tyle w tym temacie ;)
Gunnerka

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 10:25

Hej...zaraz, zaraz, to jak Milan nie wygra to muszę postawić dwa piwa??? :P:P
OK, zakład przyjęty - dla mnie może być każde, byle nie Tesco i tego typu wynalazki ;)
Ostatnio edytowano 10 mar 2006, o 12:44 przez flea, łącznie edytowano 1 raz
flea

Postprzez jajo » 10 mar 2006, o 11:51

flea napisał(a):Hej...zaraz, zaraz, to jak Milan wygra to muszę postawić dwa piwa??? :P:P
OK, zakład przyjęty - dla mnie może być każde, byle nie Tesco i tego typu wynalazki ;)

No tak, ale jak wygrasz to masz dwa piwka :)
Moge Ci popstawic piwo "kolejorz" - podobno oblesne, ale nie pilem jeszcze.
jajo

Re: Liga Mistrzów

Postprzez T.YoY » 10 mar 2006, o 12:30

jajo napisał(a): a najmocniej Ronadinho, ktory czarowal... kilka znakomitych podan pietka... a wszystko uwienczone swietna jegio indywidualna akcja srodkiem pola i

O tak. Tak jak kiedys uwielbialem patrzec na Zinedine Zidane'a to teraz uwielbiam patrzec jak gra Ronaldinho. On jest po prostu geniuszem pilki a przy tym jest wesolym chlopakiem, ktory nawet po sfaulowaniu go potrafi podac reke i usmiechnac sie do faulujacego. To co wyczynia z pilka to jest po prostu fenomen :)
Alexander The Great !
T.YoY

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 12:49

Tak, mi też podoba się technika Ronaldinho (jeszcze w duecie z Messim) - ale na co te sztuczki wszystkie zdały się w meczu z Chelsea - Barca zdobyła w rewanżu tylko jedną bramkę...to może nie wystarczyć na następnych przeciwników :) Chodzi mi o to, że o ile Ronaldinho, Messi, Eto'o i może jeszcze Puyol to klasowi gracze, to reszta teamu Barcy wcale mnie do końca nie przekonuje...Dlatego nie sądze, żeby udało im się wygrać LM ;)

/Edit:
Czarnym koniem może być jeszcze Olympique Lyon, który rozwalił PSV...

Już dziś losowanie - ale będzie jak Barca wpadnie na Milan :D
flea

Postprzez Pschemass » 10 mar 2006, o 12:54

Widze ze jako milosnik JUVE i wszystkiego co wloskie musze zabrac glos :p !!
widze ze wiekszosc stawia na nie italianskie teamy...jezeli chodzi o cetanaccio to ono po malu wychodzi z mody chociaz nie stracic bramki pozostaje caly czas modne wsrod wloskich druzyn!
co do Ronaldinho(Barca jest u mnie tak jakby na 2 miejscu...ale tak i tak daleko daleko za JUVE) to jest czlowiek obdarzony niezwykla magia jezeli chodzi o pilke...jezeli o chodzi o jego wartosc w druzynie mozna to bylo zauwazyc jak grala barcelona w lidze gdy"połBog" pauzowal za zolte kartki...
jezeli ogolnie o lige mistrzow chodzi to czekam na mecz Barcelona - Milan to bylby meczyk :D:D..ale nie zdziwilbym sie tez jakby byl final....Benfica-Lyon hehe:]
P.S. dzis losowanie 1/4 !! jak bedzie wszystko juz wiadomo umieszcze te pary na forum!!
P.S. 2 mam nadzieje ze bedzie wlasnie para Milan - Barca..a JUVE??oby trafili na rywala, ktorego by wyeliminowali;)
pozdro
Obrazek
Pschemass

Postprzez T.YoY » 10 mar 2006, o 13:16

Pschemass napisał(a):Widze ze jako milosnik JUVE i

JUVe jest oczywiscie moim ulubionym klubem. Wlasciwie to teraz to jest sentyment po czasach gdy w Juve gral Zizou i Edgar Davids. Ale i tak im kibicuje we wszystkich rozgrywkach.
A w Fifie 2003 ostatnio zdobylem tytul Mistrza Wloch, Puchar Wloch i wygralem Lige Mistrzow :)
Alexander The Great !
T.YoY

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 13:27

Ja ostatnio na Fifie 2001 (w nowsze nie gram bo mi nie chodzą :P) jak mi się nudziło to zrobiłem sobie w Premiership drużynę Acid Drinkers :D Oczywiście musiałem tam pododawać oprócz samych Acidów pare innych mniej lub bardziej związanych z Acid osób ;) Nawet mam gdzieś save'a - zrobie screena jaki mam skład i zamieszcze :P
Off course podobnie jak T.YoY Juventusem zdobyłem Acidami wszystko co się da wygrać :)

T.YoY-> Na jakim poziomie trudności ciśniesz? Ja ostatnio przeszedłem na word class :lol:

Sorry za offtop, ale w pewien sposób jest to zwiazane przecież z Ligą Mistrzów :P
flea

Postprzez T.YoY » 10 mar 2006, o 13:37

flea napisał(a):J
T.YoY-> Na jakim poziomie trudności ciśniesz? Ja ostatnio przeszedłem na word class :lol:

oczywiscie zaczynalem na amatorskim :D:D teraz zaczynam nowy sezon z poziomem srednio-zaawansowanym :)

Ale przypomnialo mi sie, jak kiedys z kumplem mielismy druzyny zuzlowe i rozgrywalismy ligi ( wszystko prowadzilismy w zeszycie , byla liga, mistrzostwa, turnieje :) ) no i oczywscie w mojej druzynie zawodnikiem numer jeden byl Robert Friedrich :D
Alexander The Great !
T.YoY

Postprzez Pschemass » 10 mar 2006, o 14:09

Arsenal - JUVENTUS
Lyon - AC Milan
Inter/Ajax - Villareal
Benfica - FC Barcelona
oto pary 1/4 ligi mistrzow...kurcze zkoda ze Arsenal...tego sie obawialem...no ale nic..trza grac:]
Obrazek
Pschemass

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 14:46

No tak..szczególnie ciekawie zapowiada się mecz Arsenalu z Juve :)

Arsenal Londyn - Juventus Turyn - stawiam na Arsenal
Olympique Lyon - AC Milan - na Milan
Inter Mediolan/Ajax Amsterdam - Villareal - na Inter (bo myślę, że dadzą radę z Ajaksem :))
Benfica Lizbona - FC Barcelona - na Barcelone

:)
flea

Postprzez Smakosz » 10 mar 2006, o 15:26

flea napisał(a):No tak..szczególnie ciekawie zapowiada się mecz Arsenalu z Juve :)

Jak to mawia pan Szpakowski to będzie spektakl w teatrze marzeń. Mam nadzieje że właśnie ten mecz będą pokazywać w telewizji. Chyba niemusze po raz kolejny pisać że bede kibicował Arsenalowi?? :lol: :wink:
Smakosz

Postprzez T.YoY » 10 mar 2006, o 15:33

Smakosz napisał(a):. Chyba niemusze po raz kolejny pisać że bede kibicował Arsenalowi?? :lol: :wink:

FORZA JUVE!!!!
Alexander The Great !
T.YoY

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park