Peep Show

Pump the plastic heart!

Który?

Let'em Bleed
3
9%
Monkey Mosh
2
6%
Sociopath
1
3%
Become a Bitch
0
Brak głosów
Thy Will Be Done
9
27%
50?! Don't Slow Down
2
6%
The Cannibal
3
9%
God Is (Isn't) Dead
3
9%
Diamond Throats
2
6%
Heavenly HellFucker
1
3%
After the Vulture
7
21%

Liczba głosów : 33

Re: Peep Show

Postprzez Olo » 6 paź 2016, o 12:41

No to chyba nieźle!
Znaczy nie umarł jeszcze duch w narodzie...
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Crawley » 6 paź 2016, o 12:46

Ta, choć pewnie wypadnie już z przyszłotygodniowego zestawienia.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez DB » 6 paź 2016, o 13:16

Z ciekawości sprawdziłem jak to było z poprzednim albumem i Centy po pierwszym tygodniu od premiery były wyżej, bo na 4. miejscu. No ale tydzień później był spadek na 18. lokatę...
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez Crawley » 6 paź 2016, o 13:36

O, to nawet jestem zaskoczony, że tak dobrze się trzymały :)

Cóż, moim zdaniem te wyniki świadczą o tym, że Acids mają sporą rzeszę oddanych fanów, ale nie jest to nic, co by zapewniło bardziej długotrwała sprzedaż na wysokim poziomie.
Marzy mi się ponowne przebicie do mainstreamu.
Crawley

Postprzez HofmannAcid » 6 paź 2016, o 20:53

Tytuł powinien brzmieć Soundz of Steel. Muza jest bezlitosna, okrutna i ostra jak stal. Bardzo mi podeszły solówki. Na razie słucham na spotifaju :P więc w teksty wgryzę się jak już będzie płytka.
Justice is lost. Justice is raped. Justice is gone (...)
HofmannAcid

Postprzez arekrem » 7 paź 2016, o 15:39

Crawley napisał(a):Marzy mi się ponowne przebicie do mainstreamu.

To musieliby zrobić coś nowego.
Oll Korrect
arekrem

Postprzez Dziadek Mróz » 7 paź 2016, o 17:45

Marzy mi się ponowne przebicie do mainstreamu.

Taką płytą było Verses of Steel,pamiętam na koncercie w Gdyńskim Uchu było mnóstwo ludzi i bardzo dużo młodzieży.Dużo się wtedy mówiło o zespole,no przynajmniej miałem takie wrażenie jako małolat ;)
Zresztą wystarczy spojrzeć na lasta - to wciąż zdecydowanie najbardziej popularna płyta.
Chyba,że mówisz o takim mainstrimie z Opola i Tv,to po chuj takie coś w ogóle ; ) Jedynie fanbaza na fejsiku by się zwiększyła,bo ze spzedażą płyt czy koncertami nie byłoby nic lepiej.Coś takiego przeżywa taki Pezet - z milionem followersów i problemami ze zdobyciem złotej płyty.
Poza tym 10 czy 8 lat temu więcej ludzi słuchało ciężkiego grania/rocka,a ludzie narzekali,że w tv leci nu metal.A teraz to jednak pop i hip hop (lub ich mieszanka) są zdecydowanie x razy bardziej popularne.Tak było i wtedy,ale teraz przepaść jest olbrzymia.
Obojętnie jakie video od Popka ma xx razy wiecej wyświetleń od teledysku do "Become a Bitch".A byle kawałek Gangu ma po 7 czy 8 milionów,przy 30 tysiach Ejsidzi wygladają dość śmiesznie.Do tego mainstrimu nie ma nawet co startować w tych czasach.
Dziadek Mróz

Postprzez Batman » 8 paź 2016, o 15:01

Za czasów VOS było głośno o zespole, interesowało się nim (zespołem) bardzo dużo ludzi. Dlaczego? Bo w tym czasie zespół bardzo się udzielał (choćby Olas na jutubie). Teraz sami Acidzi nie chwalą się tym co robią to i ludzie o zespole najzwyczajniej zapomnieli. Życie.
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez konradrock » 8 paź 2016, o 15:07

Batman napisał(a):Za czasów VOS było głośno o zespole, interesowało się nim (zespołem) bardzo dużo ludzi. Dlaczego? Bo w tym czasie zespół bardzo się udzielał (choćby Olas na jutubie). Teraz sami Acidzi nie chwalą się tym co robią to i ludzie o zespole najzwyczajniej zapomnieli. Życie.

Dokladnie. Był raport ze studia a teraz nic cisza

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka
konradrock

Postprzez Kwit_Na_Wegiel » 8 paź 2016, o 16:57

Że co? Raport na YT i ilość odtworzeń na last.fm decydują o popularności zespołu?
Kwit_Na_Wegiel

Postprzez loudness_war » 8 paź 2016, o 19:58

Super płytka, na szczęście po zakupie CD brzmi dużo lepiej niż z YT
loudness_war

Postprzez Crawley » 8 paź 2016, o 21:54

Kwit_Na_Wegiel napisał(a):Że co? Raport na YT i ilość odtworzeń na last.fm decydują o popularności zespołu?

Raport na YT to jedna z wielu form promocji. Jak powstawał VoS, to cyklicznie pojawiały się filmiki na YT podgrzewające atmosferę. Moim zdaniem na prawdę wiele to zrobiło dla promocji zespołu, choć tak prawdzie nawet nie o to chodzi. Zwyczajnie nie ma obecnie osoby, która chciałaby takie coś poprowadzić, ewentualnie zlecić komuś. YT to potężne narzędzie, które, umiejętnie wykorzystane, potrafi wygenerować sporo szumu.

Co zaś do last.fm - choć ułomne to narzędzie, to z pewnością w jakiś sposób odzwierciedla popularność danego zespołu.
Crawley

Postprzez Batman » 9 paź 2016, o 16:56

Kwit_Na_Wegiel napisał(a): na YT to jedna z wielu form promocji. Jak powstawał VoS, to cyklicznie pojawiały się filmiki na YT podgrzewające atmosferę. Moim zdaniem na prawdę wiele to zrobiło dla promocji zespołu, choć tak prawdzie nawet nie o to chodzi. Zwyczajnie nie ma obecnie osoby, kt

Jeszcze tego nie zauważyłeś? Dziwi Cię to? Miliony osób oglądają jutube. Powiem tak. Co tydzień filmik od zespołu spowoduje więcej fanów niż przez cały rok jedna wielka cisza. Reklama, reklama, reklama... Zespół musi się promować, ponieważ już więcej fanów niż to co jest nie przybędzie. Tzn. przybędzie bo jak komuś powiem i ktoś sprawdzi. Ale dzięki jutube w tym samym czasie sprawdzi 100 tyś użyszkodników tegoż portalu.
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez DB » 15 paź 2016, o 12:31

Acid spadł z 9. na 25. miejsce na OLIS-ie (sprzedaż za okres 30.09-6.10 czyli drugi tydzień po premierze PEEP Show).
http://olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez Laser » 15 paź 2016, o 13:48

Ja podzielę się taką refleksją, że jak przyjechała do mnie płyta to po kilku przesłuchaniach w ogóle straciłem miętę do słuchania tegoż.
Większość ludzi chwali że brzmienie lepsze niż na YT. Może na dobrym sprzęcie to brzmi fajnie, ale na takim jak ja mam - nie za bardzo.
Inna rzecz to same kompozycje. Ta płyta to niezły walec - i jest ogólnie ciężkostrawna nawet dla mnie. Brutalnie mówiąc panowie tak jednostajnie napierdalając - jednak trochę przynudzają.. ;) Jakbym miał porównać do poprzednich płyt to najbliżej jest jej do LPDD. A to nie jest dobry wzór. Nie mniej jest o wiele mniej monotonna od niej z racji na kilka świetnych motywów. To jednak jak dla mnie trochę za mało.

Może z czasem zobaczę więcej kolorów. Na razie chyba odstręcza mnie chyba właśnie to szeleszczące brzmienie..
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Galloway » 15 paź 2016, o 22:14

Laser napisał(a):Ja podzielę się taką refleksją, że jak przyjechała do mnie płyta to po kilku przesłuchaniach w ogóle straciłem miętę do słuchania tegoż.

Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Był moment kiedy byłem o krok od przećpania tego materiału, więc zrobiłem sobie przerwę. Wróciłem po tygodniu, obróciła się raz i tyle. Nie ukrywam, słuchało się dobrze, ale brak mi tu jednak jakiejś iskry. Mimo to, wciąż podtrzymuję to co pisałem wcześniej o PEEP Show. To dobra płyta, no ale właśnie...
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez konradrock » 15 paź 2016, o 22:16

Galloway napisał(a):Zgadzam się w pełnej rozciągłości. Był moment kiedy byłem o krok od przećpania tego materiału, więc zrobiłem sobie przerwę. Wróciłem po tygodniu, obróciła się raz i tyle. Nie ukrywam, słuchało się dobrze, ale brak mi tu jednak jakiejś iskry. Mimo to, wciąż podtrzymuję to co pisałem wcześniej o PEEP Show. To dobra płyta, no ale właśnie...

To samo mam słuchałem bez przerwy,a teraz zapomniałem, że ją w ogóle ma. Katuje Testament dzięki uprzejmości rosyjskiego serwera
konradrock

Postprzez pmaciej7 » 15 paź 2016, o 23:13

Laser napisał(a):Brutalnie mówiąc panowie tak jednostajnie napierdalając - jednak trochę przynudzają.. Jakbym miał porównać do poprzednich płyt to najbliżej jest jej do LPDD. A to nie jest dobry wzór. Nie mniej jest o wiele mniej monotonna od niej z racji na kilka świetnych motywów.

Mimo że w całości (w sensie: od deski do deski za jednym włączeniem) jej jeszcze nie przesłuchalem, zgadzam się z diagnozą.

W drodze do pracy udaje mi się posłuchać maksymalnie 4 kawałków i nawet podczas takiego słuchania dużo jest jednostajnego napierdalania, które szybko zaczyna nużyć, a już zupełnie gubią się przerwy między utworami. Dobrą robotę robią chwilowe zmiany nastroju, tylko trochę tego mało.
pmaciej7

Postprzez Robson » 21 paź 2016, o 18:02

Spadek z 25. na 40. miejsce na OLIS-ie w trzecim notowaniu (sprzedaż w okresie 6.10. - 13.10).
Robson

Postprzez Sęku » 15 lis 2016, o 12:04

Po kilku(nastu) przesłuchaniach stwierdzam, że ta płyta to jednak "kop w papę" :)

Prawda jest taka, że już nic nigdy nie będzie takie jak "Infernal Connection". Inne czasy, inna muza, słuchacze mają więcej lat niż kiedyś, kult utkwiony w pamięci, kapela to już raczej dziady niż młodziki, etc. I biorąc pod uwagę wszystko powyższe, stwierdzam, że Acids nagrali fantastyczną płytę. Nie będzie kultowa, nie sprzeda się w milionach egzemplarzy, pewnikiem zginie zapomniana jak większość ich płyt - ale jest cholernie dobra, ciężka, szybka. Przecież taki Monkey Mosh, czy 50?! to istne piekło pod pogo. I taka uwaga - przeleciałem po tekstach i wydały mi się strasznie smutne, poważne.. coś się zmieniło. Tytuły numerów dalej zabawowe, a w środku ciężko. Dla mnie najlepsze numery - Become a Bitch, Thy Will Be Done i Diamond Throats. Dobrze, że płyta nie kończy się w połowie, do końca są dobre wałki.

Podsumowując - 'don't slow down!' :twisted:
Sęku

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wydawnictwa