NUT FERMENT

Maximum overload!

NUT FERMENT

Postprzez DB » 12 cze 2019, o 23:11

Acid Drinkers w programie NUT FERMENT (maj 2019)

Gospodarzem cyklu jest Konrad Imiela – każdy koncert poprowadzi w formie muzycznego talk-show na żywo, na Scenie Ciśnień w Teatrze Muzycznym Capitol. Każdy koncert rejestrowany jest przez kilka kamer i realizowany video na żywo, dźwięk zapisywany jest w studio nagrań. Nagrania obejrzeć można na https://www.youtube.com/nutferment – całe koncerty i pojedyncze utwory..

Z odcinka z Acid Drinkers na powyższym kanale YT do obejrzenia wykonania The Joker, HPCM i Spacerologia (cover) oraz Don't Drink Evil Things w wykonaniu grupy Strojnowy. Dostępny jest także zapis całego odcinka, w którym m.in. rozmowa z Titusem.

Spacerologia - Acid Drinkers - cover Mariusza Lubomskiego:
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Re: NUT FERMENT

Postprzez Laser » 13 cze 2019, o 02:49

Nawet nieźle to brzmi. Nie znałem tego wcześniej, ale w końcu jakiś kower zagrany z jajami. Idealnie poprawia niesmak po piosence T.Love i kowerze What A Wonderfull World, które były "nudne jak gówno" (że tak pozwolę sobie zacytować Jamesa Hetfielda). Fajny jest też ten riff otwierający Spacerologię..

Dobry dźwięk w tym programie. Więcej takich występów. 8-)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez DB » 14 cze 2019, o 19:13

Mi też się podoba. Posłuchałem sobie oryginału i stwierdzam, że Acidom fajnie to wyszło. Dźwięk super, gitary fajnie brzmią.
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez kóla » 15 cze 2019, o 00:51

ladnie to wyszlo :) widac ze troche pracy w to wlozyli a nie na odpierdol zrobione :P

we wrocku grali tez pierwszy koncert po odejsciu lipy
kóla

Postprzez Kuniek » 19 cze 2019, o 21:23

Mi tam "paaaasuje" taka "spacerologia" :D Jak już się wypowiadam, to równocześnie składam prośbę do ekipy Acidów żeby zagrali spacerologie na Pol'and'Rock festiwal, bo dobry wałek ;)
Kuniek

Postprzez Batman » 23 lip 2019, o 14:52

Ale zajebiste soczyste brzmienie :)
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Powrót do Prasa i media