Backstage Files Zwei

Maximum overload!

Backstage Files Zwei

Postprzez NuclearMosher » 24 cze 2013, o 22:50

Ktoś może wie kiedy Junkie skończy składać ten nibyvideoraport' z 'La Part Du Diable' ? Chętnie obejrzałbym go sobie :twisted:
NuclearMosher

Re: Yankiel

Postprzez budrysiak » 27 cze 2013, o 11:33

niebawem.. zawsze mnie zbywa jak go o to pytam.
Kocham ten dźwięk i kocham ten zapach, to jest jak napalm o poranku....
http://www.youtube.com/user/AcridChannel
http://www.facebook.com/acridsnack
budrysiak

Postprzez NuclearMosher » 8 sie 2013, o 20:34

Obrazek

:roll:
NuclearMosher

Backstage Files Zwei

Postprzez DB » 8 sie 2013, o 21:26

Raport z LPDD? Po rocznej obsuwie? Mogą już się nie wysilać...
Luxtorpeda robi teraz CODZIENNE raporty...i to nie byle jakie... I to jest podejście do fanówy, mega szacun.
To porównanie obrazuje nieco sytuację, co nie? Acid nie zrobi tyle raportów w całej karierze, co Luxy w jednej sesji nagraniowej :)
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez Olo » 8 sie 2013, o 21:39

Wydaj mi się, że to kwestia podejścia do nagrywania płyty.
Może Titus nie do końca komfortowo się czuje, jak mu jakiś pener non-stop z kamerą nad głową siedzi/łazi...
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez NuclearMosher » 8 sie 2013, o 23:30

No niby tak, ale 'Chasing the Acids' jakoś się dało nakręcić i wyszło bardzo fajnie i acidowo.
NuclearMosher

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 9 sie 2013, o 01:00

Steel session też było mega (Popcorn w restauracji :mrgreen: )
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez Abdon » 9 sie 2013, o 01:09

Luxtorpeda robi codziennie raporty i przez to trafia tam mnóstwo śmieci. momentami oglądać się tego nie da. jak videoblog jakiejś gimnazjalistki. zrobi, to zrobi.
Obrazek
Abdon

Postprzez Laser » 9 sie 2013, o 01:33

Abdon napisał(a):Luxtorpeda robi codziennie raporty i przez to trafia tam mnóstwo śmieci. momentami oglądać się tego nie da. jak videoblog jakiejś gimnazjalistki. zrobi, to zrobi.
Wiem, wiem. Chodzi Ci pewnie o takie sceny jak z łabedziami i pęcherzem pławnym.. :wink: Jak widać zatem latami wyczekiwany Steel Sessions też nie był od takich scen całkowicie wolny. :twisted:

Poważnie mówiąc - troche racji jednak masz. Ale ja nie oczekuję akurat po raporcie jakiegoś wiekopomnego dzieła filmowego. Ma być na szybko, na świeżo, na luzie. Acidzi za bardzo się nad takimi rzeczami spuszczają zamiast rzucić fanom coś nowego, nawet nieprzemyślanego. I tak, doszliśmy do miejsca, że w tym momencie historii, żyjąc w XXI wieku, więcej filmów na YT znajdziemy z nagrywania Fairplay Flapjacka niż nowej płyty Acidów.. :wink: 8)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Crawley » 9 sie 2013, o 12:59

Takie życie.

Ale moim zdaniem żeby mieć jakiś konkretny materiał, Acidzi potrzebowali by jakiegoś typa z zewnątrz, który to nagra i zmontuje. Yankielowi zwyczajnie może się nie chcieć/może nie mieć czasu na tego typu hobbystyczne w gruncie rzeczy spawy.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez Batman » 9 sie 2013, o 21:35

Zespół pokroju Acids powinien mieć takiego typa. I to niejednego...
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez Abdon » 9 sie 2013, o 22:48

Batman napisał(a):Zespół pokroju Acids

wytłumacz.
Obrazek
Abdon

Postprzez Batman » 10 sie 2013, o 09:08

Kolegę, który będzie umiał trzymać gębę na kłódkę u uczestnicząc w procesie nagrywania płyty a jednocześnie będzie chciało mu się ponagrywać muzyków i od czasu do czasu do czegoś sprowokować (przed kamerą).
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez NuclearMosher » 10 sie 2013, o 10:05

Ale to nie musi być jakiś super film fabularny z efektami specjalnymi i innymi taki duperelami. To po prostu ma być film z prac nad płytą, który mógłby kręcić chociażby każdy z Acidów, który nie nagrywałby akurat swoich partii. :?

albo tak, jak mówi pan wyżej.. muszą znaleźć kogoś, kto
będzie umiał trzymać gębę na kłódkę u uczestnicząc w procesie nagrywania płyty a jednocześnie będzie chciało mu się ponagrywać muzyków i od czasu do czasu do czegoś sprowokować (przed kamerą).
NuclearMosher

Postprzez DB » 10 sie 2013, o 11:32

Ja tam w filmikach Luxtorpedy ze studia nie widzę jakichś śmieci...wystarczają mi w takiej formie, w jakiej są...jest studio, graty, granie, konsoleta, realizatorzy, dyskusje, znalazło się nawet miejsce na żart...co ma być więcej? albo mniej? Luxtorpeda, to mam wrażenie, że aż rozpieszcza za bardzo swoich fanów :)

Zespół pokroju Acids powinien mieć takiego typa. I to niejednego...

Tak, to by ułatwiło sprawę... ale uważam, że gdyby w Acid grał nadal Olass albo Perła, to myślę, że fanówa miałaby te raporty...im by się chciało.. ...Chyba, że ostatnio rzeczywiście Titus zabronił :) ...ale i tak on chyba nie siedzi w studio jak nie nagrywa wokali i basu...chyba Ślimak wszystkiego pilnuje..
DB

Postprzez Maciek » 10 sie 2013, o 12:58

Wywołaliście wilka z lasu ;)

Backstage Files Zwei już naprawdę na ukończeniu. Jeszcze w tym miesiącu (tego lata w Twoim domu!) premiera!

Każdy ma swoje podejście do takich kwestii i możliwości techniczne. Nie widzę sensu porównywać cały czas Acid do Luxtorpedy (w każdym mieście słyszymy tekst: "bo jak była Luxtorpeda to..."). Ot, specyfika zespołu.
Maciek

Postprzez Olo » 10 sie 2013, o 13:01

Maciek napisał(a):(w każdym mieście słyszymy tekst: "bo jak była Luxtorpeda to..."). Ot, specyfika zespołu.

Ja bym to nazwał specyfiką ludzi.
Noż kurwa bez przesady. Gdzie Rzym, a gdzie Krym?
Dwa różne zespoły, dwa kompletnie różne typy fanówy.
Jedyny punkt wspólny to staruchy, które jeszcze pamiętają Litzę z AD.
Młodzież teraz tylko wielkie oczy czasami robi.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez acidolka » 10 sie 2013, o 14:56

zesrała się dupa i płacze
są dwa zespoły
dwa przekazy
dwie odmiany pierdonięcia
w wypadku luxów może nie pierdonięcia a bujania
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Re: Backstage Files Zwei

Postprzez KRZYK » 10 sie 2013, o 15:13

wydzieliłem wątek. trzymamy za słowo :wink:
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Re: Backstage Files Zwei

Postprzez DB » 10 sie 2013, o 19:24

Że co? :) A chuj ma odmienny styl tych zespołów do raportów... Równie dobrze za Luxtorpedę można sobie wstawić Kapele Ze Wsi Warszawa albo jakichś Boys grających disco polo...tu chodzi o relację zespół - fani, a konkretniej w tym przypadku, o raporty ze studia... Jak Acid gra ciężej i mocniej od Luxtorpedy i ma inny przekaz, to znaczy, że nie powinni kręcić takich raportów dla swoich fanów, albo że są wtedy bardziej underground i im nie wypada? Na tym forum, w tym przypadku (i pewnie nie tylko) te dwie kapele w jakimś stopniu są porównywane za sprawą pewnego człowieka i nie ma się czemu dziwić...Gadając z kimś często szuka się tego wspólnego mianownika....więc niech się nie dziwią ludzie, że do Titusa czy Ślimaka czy też kogoś z fanów Acida ktoś wyjedzie z Litzą i jego zespołem...

Każdy zespół robi co chce i wybiera swoją własną drogę...mam tego świadomość...ok... tylko, że...
...nie prowadziłem nigdy jakichś badań na taki temat, ale sądzę, że takie rzeczy, jak te pieprzone raporty dają frajdę fanom, budują większą więź z zespołem, ogólnie nakręcają to wszystko, co później odbija się m.in. na frekwencji na koncertach czy ilości sprzedanych płyt...a Acid chyba nie gra tylko dla przyjemności... I znowu przytoczę ten wspólny mianownik - Luxy - ten zespół może być przykładem dla innych jak się pewne rzeczy powinno robić... tu pewnie się ktoś przyczepi, to od razu powiem: Wiecie, bez przesady, nie chodzi mi o to, że Titus ma wklejać na facebooka swoje focie z wakacji, a Ślimak jak śpi z nowymi pałeczkami...:)
DB

Następna strona

Powrót do Prasa i media