Titus w "Kocham Cię Polsko"

Maximum overload!

Re: Titus w "Kocham Cię Polsko"

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 14 kwi 2012, o 14:27

Dzisiaj o 15.15 masz powtórkę
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez wallace » 14 kwi 2012, o 15:24

No cóż takie są realia, że Titus którego znamy z koncertów wywiadów itd to nie Tomasz Pukacki prywatnie. Wiadomo cięzko zadowolic wszystkich, ale jakis fason trzeba trzymać Czy warto zarobić trochę siana i jednocześnie stracić zaufanie fanów? Przykro patrzec jak idol jest niekonsekwentny, gdzie ta dawna szczerość? A co do programu. Dlaczego wczesniej nie było info? Odpowiedz bardzo prosta, pewnie wstyd sie im przyznać. Po nagraniu programu menago stwierdził że wyszła kiszka i nie ma sensu tego reklamować. A KCP jak inne show rządzą się swoimi prawami, wszystko pięknie ładnie wygląda, a tak naprawdę większość gwiazd to wilcy którzy walczą o zwrócenie na siebie jak największej uwagi. Stąd Titus tak mało widoczny. Myślę że pytanie go o powody uczestnictwa w tym programie też nie ma sensu, bo szczerze raczej nie odpowie. Ale mam nadzieję że to ostatni taki wybryk, bo jeszcze nigdy się tak nie wstydziłem :/
wallace

Postprzez macant » 14 kwi 2012, o 15:53

wallace napisał(a):No cóż takie są realia, że Titus którego znamy z koncertów wywiadów itd to nie Tomasz Pukacki prywatnie. Wiadomo cięzko zadowolic wszystkich, ale jakis fason trzeba trzymać Czy warto zarobić trochę siana i jednocześnie stracić zaufanie fanów? Przykro patrzec jak idol jest niekonsekwentny, gdzie ta dawna szczerość? A co do programu. Dlaczego wczesniej nie było info? Odpowiedz bardzo prosta, pewnie wstyd sie im przyznać. Po nagraniu programu menago stwierdził że wyszła kiszka i nie ma sensu tego reklamować. A KCP jak inne show rządzą się swoimi prawami, wszystko pięknie ładnie wygląda, a tak naprawdę większość gwiazd to wilcy którzy walczą o zwrócenie na siebie jak największej uwagi. Stąd Titus tak mało widoczny. Myślę że pytanie go o powody uczestnictwa w tym programie też nie ma sensu, bo szczerze raczej nie odpowie. Ale mam nadzieję że to ostatni taki wybryk, bo jeszcze nigdy się tak nie wstydziłem :/

Głupio się zapytam, Ty tak serio? Szczególnie to ostatnie. :lol:
macant

Postprzez wallace » 14 kwi 2012, o 16:09

macant napisał(a):
wallace napisał(a):No cóż takie są realia, że Titus którego znamy z koncertów wywiadów itd to nie Tomasz Pukacki prywatnie. Wiadomo cięzko zadowolic wszystkich, ale jakis fason trzeba trzymać Czy warto zarobić trochę siana i jednocześnie stracić zaufanie fanów? Przykro patrzec jak idol jest niekonsekwentny, gdzie ta dawna szczerość? A co do programu. Dlaczego wczesniej nie było info? Odpowiedz bardzo prosta, pewnie wstyd sie im przyznać. Po nagraniu programu menago stwierdził że wyszła kiszka i nie ma sensu tego reklamować. A KCP jak inne show rządzą się swoimi prawami, wszystko pięknie ładnie wygląda, a tak naprawdę większość gwiazd to wilcy którzy walczą o zwrócenie na siebie jak największej uwagi. Stąd Titus tak mało widoczny. Myślę że pytanie go o powody uczestnictwa w tym programie też nie ma sensu, bo szczerze raczej nie odpowie. Ale mam nadzieję że to ostatni taki wybryk, bo jeszcze nigdy się tak nie wstydziłem :/

Głupio się zapytam, Ty tak serio? Szczególnie to ostatnie. :lol:

Nie no bez jaj. Po prostu się zawiodłem i tyle. Myślałem że nie będzie z siebie robił idioty, jak widac wyszlo jak wyszlo.
wallace

Postprzez Wiwern » 14 kwi 2012, o 16:14

W sumie, to najbardziej żenujący rogram w TV chyba, jeszcze Wkurzajewski-Durna-Grzywka to prowadzi a jakieś podstarzałe celebryty chichrają się chuj wie z czego i podstawiona publika klaszcze i się spuszcza na widowni, a oglądają to regularnie tylko ludzie, którym się mega nudzi, ale no cóż... może mimo wszystko ten odcinek będzie miał nieco więcej ikry w sobie, może Titus rozwali tę formułę, ja nie wiem... już bym wolał go trzeci raz u Wojewódzkiego zobaczyć, ale cóż... może dużo płacili i dzięki temu ja nie wiem, no... koncert Titus Tommy Gunn na Blu-Rayu wyjdzie?!
"Everyday is your fuckin birthday!"

http://wiwern.ktopije.pl
Wiwern

Postprzez Galloway » 14 kwi 2012, o 16:51

Jak będę miał zły humor, to będę sobie czytał ten temat :lol:

Grono Oburzonych pewnie się nawet nie uśmiecha, bo jeszcze ktoś powie, że robią z siebie głupków. Takie pytanie trochę od czapy, ale czy na koncertach potraficie się bawić, czy tylko stoicie z założonymi rękami? Bo jak czytam takie wypowiedzi to mam wrażenie, że nie ma w was ani trochę luzu.

Załapałem się na końcówkę powtórki i rzeczywiście Tyta sprawiał wrażenie wycofanego, ze trzy słowa powiedział może. Musiałbym całość obejrzeć żeby ocenić, czy rzeczywiście coś nawywijał więcej.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez szowiór666 » 14 kwi 2012, o 17:04

Nawywijał jak miał podpowiedzieć drugiej ekipie jaką postać mają odgadnąć, no i piękną minę strzelił jak mu pudło wywaliło w rękach :lol:
Obrazek
szowiór666

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 14 kwi 2012, o 17:06

Akurat włączyłem ten program jak mu te pudło pizgło w rękach :mrgreen:
Ogólnie wyglądał tam jak 5 koło u wozu :P
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez Wiwern » 14 kwi 2012, o 18:26

nie jestem oburzony, odcinka naet nie widziałem jeszcze tylko po prostu... Titus jak na razie występował w programach/u ludzi, których oglądałem bez zażenowania nawet bez jego udziału, a tutaj nagle znalazł się w programie, którego nie lubię nawet mimo moich wielce patriotycznych skłonności, tej... no ale nic to, bez napinki :wink: 8)

Wiwern

Postprzez ACIDOFIL kasia » 14 kwi 2012, o 23:28

strasznie długi był ten program i nudny, tak w ogóle.
Jak wcześniej wspominałam, odniosłam wrażenie że Tyta się tam nie nadaje i nieco męczy, ale daleka jestem o prorokowaniu o upadku polskiego metalu, zdradzie ideałów itd.
To co Tytus zrobił- jebnął to jebnął, nie ma co rozstrząsać.
Obrazek
ACIDOFIL kasia

Postprzez Olo » 15 kwi 2012, o 05:14

Obrazek
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez lora » 15 kwi 2012, o 09:37

Było minęło, nie ma co się napinać, minka Tytusa jak palnął z białą damą i jak wybuchło to pudełko wynagrodziła beznadzieje programu.
,,Can't be sober all day long"
lora

Postprzez Wiwern » 15 kwi 2012, o 11:39

...don't shout so loud, I know what You're brave, and if You talk so loud You are diggin Your... grave!

a walnie ktoś linka na youtubie? Bo znaleźc wczoraj nie mogłem ;)

Wiwern

Re: Titus

Postprzez HofmannAcid » 15 kwi 2012, o 16:41

arekrem napisał(a):Titus wystąpi w programie na poziomie intelektualnym doniczki, propagującym tępy i ślepy nacjonalizm. Brawo.

Zgadzam się.
Galloway napisał(a): W Stanach każdy podpierdala w gwiazdach i pasach, śpi w nich, prawie je żre, a jakoś nikt im nie zarzuca nacjonalizmu.

Serio serio? To ja chyba na innej planecie żyję. Stany to chyba najbardziej krytykowany na świecie kraj właśnie za swój imperializm, nacjonalizm i nieustanne wojny. Poza tym nawet sami Amerykanie nienawidzą własnej religijnej prawicy, dużo bardziej hardcorowej niż nasza własna zresztą.

Żeby jeszcze ten program był śmieszny, z poczuciem humoru, ale niestety. Polecam od biedy programy o gotowaniu, fitnesie albo motoryzacyjne.
All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.
HofmannAcid

Postprzez Galloway » 15 kwi 2012, o 17:15

HofmannAcid napisał(a):Serio serio? To ja chyba na innej planecie żyję. Stany to chyba najbardziej krytykowany na świecie kraj właśnie za swój imperializm, nacjonalizm i nieustanne wojny. Poza tym nawet sami Amerykanie nienawidzą własnej religijnej prawicy, dużo bardziej hardcorowej niż nasza własna zresztą.

No przecież to nasi Bracia zza oceanu. Oni nie mają wad. Jak możesz tak mówić?... :(
Zauważ jak Media karmią nas ich kulturą i mydlą oczy zajebistością US&A. Słowa krytyki w zalewie takich akcji są ledwie zauważalne.
Dalej uważam, że doszukiwanie się w tym programie, rzeczywiście nie najwyższych lotów, ciągot nacjonalistycznych to jawna kpina. Świadczy to o raczej o jakiejś fobii rodem z szeregów Antify. Osobiście sam mam poglądy bardziej lewicowe, ale nie doszukuję się wszędzie nacjonalizmu. Trochę umiaru, bo zalatuje to fanatyzmem.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez HofmannAcid » 15 kwi 2012, o 20:20

Oczywiście ten program to nie jest jakaś oenerowska kupa, widzę różnicę, tak jak między TP a rydzykowym ND, czy PO i PiS - dwie partie prawicowe, ale różnica między nimi jest kolosalna.

Nie ładuje mi się jednak ten program - kochać naród, kochać państwo, kochać jakąkolwiek abstrakcyjną ideę, boga, cokolwiek. Kochać mogę swoją dziewczynę, kufel dobrego piwa w ręku, muzykę, która sprawia mi przyjemność, a nie Ludzkość itp. to głupota, a zeloci, którzy kochają Wielkie Idee bez pamięci bywają niebezpieczni.
HofmannAcid

Postprzez Smakosz » 15 kwi 2012, o 20:41

i teraz w tym temacie się dopiero robi śmiesznie :lol:

a mi sie "nie ładuje" jak ktos doszukuje sie w czymś treści nacjonalistyczny bo pojawia sie słowo Polska, albo Orzeł Biały, albo Polska flaga, albo słowa Kochać Polske. Ty możesz tego nie kumac ale sa ludzie dla których słowa Polska czy Ojczyzna mają głębsze znaczenie.

a zeloci, którzy kochają Wielkie Idee bez pamięci bywają niebezpieczni.

skrajności sa niebezpieczne w obie strony i prawą i lewą :)

a najśmieszniejsze jest to ze program jest na zagranicznej licencji, nie został wymyślony przez TVP i nazywa się też "ich liebe deutschland" :lol:
Smakosz

Postprzez Abdon » 15 kwi 2012, o 20:50

Smakosz - ostatni akapit i przestałem się martwić, że jutro poniedziałek :lol:
ja ponowię prośbę o jakiś link do video, bo ostatni tydzień spędziłem w górach z dala od cywilizacji i dopiero teraz się dowiedziałem o całej akcji.

(PS. PiS i PO to nie prawica)
Obrazek
Abdon

Postprzez HofmannAcid » 15 kwi 2012, o 20:58

Smakosz napisał(a): Ty możesz tego nie kumac ale sa ludzie dla których słowa Polska czy Ojczyzna mają głębsze znaczenie.

No nie rozumiem. Podejrzewam, że to kwestia indoktrynacji szkolnej, ale nie tylko. Dla mnie to jak z miłością do Ludzkości. Nie tylko nie da się kochać 6 mld ludzi, ale nie da się ich w ogóle spotkać. Dlaczego mam kochać Polaków tylko dlatego, że są Polakami? To bezdennie głupie. Jednych lubię innych nie lubię, jednych kocham innych nienawidzę, a 99,99(9)% w ogóle nie znam. Mam kochać kogoś tylko dlatego, że potrafi po polsku mówić albo ma polskie obywatelstwo?!
HofmannAcid

Postprzez Smakosz » 15 kwi 2012, o 21:23

Nie no spoko, każdy może mieć swój tok rozumowania i postrzegania świata. Jednak sformułowanie Kocham Polske można rozumiec na wiele sposóbów, nie koniecznie że kocham sąsiada który na mnie donosi i wszystkich których nie znam, a mówią po Polsku. Bardziej, kocham miejsce w którym żyje i w którym sie urodziłem ze wszystkimi jego wadami i zaletami, z pojebanym rządem i z dziurą na ulicy w która zawsze wjeżdżam kiedy jade do roboty, ale z drugiej strony z moimi bliskimi, przyjaciółmi, z miejscami do których lubie wracać i piękną historią z Godłem i Flagą. Szczerze mówiąc ciesze sie ze te 73 lata temu, wiekszość społeczeństwa nie myślała w taki sposób: po co sie bronić? przecież Polska to tylko grupa ludzi która mówi w tym samym jezyku :wink: Szukanie na siłe jakiś nacjonalistycznych przekazów kojarzy mi sie podobnie jak Galloway'owi. Tak to widze, co oczywiście nie zmienia faktu że ten program jest poprostu bardzo słaby :)
Smakosz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media