Szansa na sukces

Maximum overload!

Re: Szansa na sukces

Postprzez macant » 3 kwi 2012, o 09:43

szowiór666 napisał(a):PS. Co do tej dziewczyny z wystającym sutkiem - może dlatego zacięła się w połowie utworu? :D

Nie chce mi się sprawdzać, ale chyba rozjechała się z podkładem.
macant

Postprzez mellor » 3 kwi 2012, o 12:46

Jak cipie spod sukni wystaje 4/5 cyca, to niewielkim jest zaskoczeniem, że sutołąg postanowił wyjrzeć i obadać sobie studio Polsatu.
Pytanie do tych co byli, odnośnie jednej uczestniczki - tej Hiszpanki, którą Mann jednak zmusił do "francuza" (nic dziwnego, bo do "hiszpana" to on ma chyba predyspozycje większe od niej). Sprawiała dość sympatyczne wrażenie; mówicie że była zła na brak kartki? I jak to wyglądało, darła tam mordę na środku?

Tytus odpowiadał w sposób ogarnięty, czuł się pewnie, a czy ktoś zauważył jak zgrabnie auto-cenzurował się w finałowym Love Shack? Sprawniej mu to szło, niż telewizji, która wyemitowała "Pizzę" z charakterystycznym sposobem wykonywania refrenu. Niektórzy tu narzekają, że nie wstał. Z kolei po jubileuszu zespołu Łzy stękaliście, że Tytus tańczy. To co w końcu ma robić, żebyście byli ukontentowani?

Dobór wałków - wiadomo, skandaliczny. Zabrakło oczywistych, wydawałoby się, wyborów jak "Murzyn Mariusz" i "Yahoo".
mellor

Postprzez pmaciej7 » 3 kwi 2012, o 13:32

mellor napisał(a):Jak cipie spod sukni wystaje 4/5 cyca, to niewielkim jest zaskoczeniem, że sutołąg postanowił wyjrzeć i obadać sobie studio Polsatu.
Pytanie do tych co byli, odnośnie jednej uczestniczki - tej Hiszpanki, którą Mann jednak zmusił do "francuza" (nic dziwnego, bo do "hiszpana" to on ma chyba predyspozycje większe od niej). Sprawiała dość sympatyczne wrażenie; mówicie że była zła na brak kartki? I jak to wyglądało, darła tam mordę na środku?

Obrazek

Szkoda, że nie poszedłeś w ślady Titusa i nie zastosowałeś autocenzury.

Dobór wałków - wiadomo, skandaliczny. Zabrakło oczywistych, wydawałoby się, wyborów jak "Murzyn Mariusz" i "Yahoo".

Ciekawe co uczestnicy mieliby śpiewać w Yahoo.
pmaciej7

Postprzez mellor » 3 kwi 2012, o 13:45

Piosenkę.

Swoją drogą, red. Mann pytał o utwory śpiewane w języku polskim. Yahoo było na koncertach wykonywane właśnie w wersji polskiej.
mellor

Postprzez Olo » 3 kwi 2012, o 14:08

Nie tylko Yahoo.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez inri.drac.desk » 3 kwi 2012, o 14:37

mellor napisał(a):Pytanie do tych co byli, odnośnie jednej uczestniczki - tej Hiszpanki, którą Mann jednak zmusił do "francuza" (nic dziwnego, bo do "hiszpana" to on ma chyba predyspozycje większe od niej). Sprawiała dość sympatyczne wrażenie; mówicie że była zła na brak kartki? I jak to wyglądało, darła tam mordę na środku?

ja właśnie nie wiem co z tą akcją. w pierwszej wersji śpiewałą z kartką, ale mi się wydawało, że podczas kręcenia dubla sama zrezygnowała ze ściągi, a niezadowolona to była, że musi jeszcze raz śpiewac. ale zwracała się ze swoim niezadowoleniem raczej do uczestników
You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez pmaciej7 » 3 kwi 2012, o 15:39

KRZYK napisał(a):dla nieogladajacych wczoraj:
Szansa na sukces - Acid Drinkers

inri.drac.desk napisał(a):ja właśnie nie wiem co z tą akcją. w pierwszej wersji śpiewałą z kartką, ale mi się wydawało, że podczas kręcenia dubla sama zrezygnowała ze ściągi, a niezadowolona to była, że musi jeszcze raz śpiewac. ale zwracała się ze swoim niezadowoleniem raczej do uczestników

23:02 - gadają sobie o autostopie
Obrazek

A teraz panna słucha oryginalnego wykonania...
Obrazek

...i dalej oryginał. A co to jest to białe trzymane w lewej ręce?
Obrazek

A teraz Mann odchodzi i panna zaczyna śpiewać. Co się stało z kartką?
Obrazek

;)
pmaciej7

Postprzez HofmannAcid » 3 kwi 2012, o 15:47

Smakosz napisał(a): Angelo Badalamenti!

Moje oczekiwania co do nowego materiału wzrosły. Spodziewam się takich solówek: http://www.youtube.com/watch?v=XE41gfc0Vkw
No dobra, bez przesady, to jedna z najlepszych jakie w ogóle znam, jeśli nie najlepsza (pomysł na nowy temat).
Cały kawałek: Red Bats With Teeth

Najbardziej podobała mi się dziewczyna z sutkiem :mrgreen: - choć pewnie wolałaby śpiewać jakieś disko. Szkoda, że nie wylosowała innego kawałka, bo ten był idealnie pod nią.
Polem ten młody od Acidofilii - amator, ale poradził sobie świetnie, z potknięciami prawda. Trochę sprawiał wrażenie sieroty, ale podobała mi się barwa jego głosu.
Numer trzy to zwyciężczyni - najlepszy głos, widać, że umie śpiewać, ale brakowało mi czegoś rokendrollowego w niej, jakiegoś pazura, sam nie wiem, za dobrze to zaśpiewała :lol:

edit. fajnie zabrzmiałby ten francuski kawałek jakby go całego w duecie zaśpiewali.
All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.
HofmannAcid

Postprzez DB » 3 kwi 2012, o 17:13

Dzięki za udostępnienie videa z Szansy w necie... Gdy usłyszałem, że Acid będzie w SnS pomyślałem, że to może wyjść nie za bardzo...dziwnie albo wręcz obciachowo...ale po obejrzeniu przyznaje, że wyszło całkiem w porządku. Myślę, że program się udał, na pewno też dla zespołu było to ciekawe doświadczenie... Ale nadal czuje się jakoś nieswojo jak oni występują w telewizji publicznej :wink:
Aha, ta dziewczyna wygrała zasłużenie.

Ps. Nie znam żadnych przecieków, ale coś nie wydaje mi się, że Acid, jak to Titus powiedział, wyrobi się z nową płytą na jesień tego roku.... Jeśli jednak tak się stanie, będzie to miła niespodzianka.
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez inri.drac.desk » 3 kwi 2012, o 17:34

pmaciej7 napisał(a):

A teraz Mann odchodzi i panna zaczyna śpiewać. Co się stało z kartką?
Obrazek

;)

no właśnie to o czym pisałam. pierwotnie śpiewała z kartką, dubel robiła bez. tak skleili, że to widac. ale ja nie pamiętam akcji, żeby to oni jej nie pozwolili śpiewac dubla z kartką.
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Andzia » 3 kwi 2012, o 19:03

Ja słyszałam, jak mówiła oburzona: "Co oni sobie myślą, że ja w 5 minut nauczę się francuskiego??!?!".
Andzia

Postprzez Olo » 3 kwi 2012, o 19:11

Moment.
To oni nie znali wcześniej zestawu piosenek? :shock:
Poza tym Ślimak też nie zna francuskiego. Oczywiście poza piosenką o kurkach, co szły przez pole.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Andzia » 3 kwi 2012, o 19:41

Chodziło o zapis fonetyczny - taką ściągę miała ta uczestniczka. Pewnie jej się nie chciało nauczyć na pamięć :wink:
Andzia

Postprzez szczuply » 3 kwi 2012, o 19:55

Tylko tą od Love Shacka oszukali bo pamiętam głos z reżyserki mówił o wykorzystaniu z drugiej wersji tylko oklasków
szczuply

Postprzez Olo » 3 kwi 2012, o 22:54

Andzia napisał(a):Chodziło o zapis fonetyczny - taką ściągę miała ta uczestniczka. Pewnie jej się nie chciało nauczyć na pamięć :wink:

No to pewnie miała tę samą co Ślimak na koncertach.
Olo

Postprzez inri.drac.desk » 4 kwi 2012, o 10:56

kurde, ja bym to z takiej właśnie nie umiała śpiewac, tfu śpiewac, przeczytac nawet :P . jak widziałam kiedyś ten zapis od Ślimaka to masakra jakaś :lol:
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez HofmannAcid » 4 kwi 2012, o 15:27

mellor napisał(a):Jak cipie spod sukni

Moim zdaniem cipki są fajne, nie rozumiem czemu używasz jej jako obelgi?
All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.
HofmannAcid

Postprzez gawron » 4 kwi 2012, o 20:29

to śpiewajcie Obrazek
gawron

Postprzez Leon » 4 kwi 2012, o 22:13

Nie widzę problemu, jak studiowałem logopedię to nie takie rzeczy się czytało... 8) :D
EET FUK
Leon

Postprzez Olo » 4 kwi 2012, o 23:03

Zwłaszcza, jak się wałek zna.
Olo

Poprzednia strona

Powrót do Prasa i media