Teledysk "Love Shack" z Anią Brachaczek

Maximum overload!

Re: Teledysk "Love Shack" z Anią Brachaczek

Postprzez Leon » 19 sie 2010, o 15:56

Nie zjebcie mnie za bardzo, bo na sprzęcie znam się średnio, ale czy wiosło na którym pogina Popcorn to nie jest przypadkiem Litzowy instrument? Z klipu do Proud Mary chociażby?
EET FUK
Leon

Postprzez Olo » 19 sie 2010, o 16:20

Cholera z przyczyn technicznych nie jestem w stanie obejrzeć tego dzieła. W chacie dopiero.
Ale podoba mi się, to co piszecie, że się podoba...
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Trotyl » 19 sie 2010, o 16:23

Nie mogę powiedzieć żeby numer mnie zachwycił, ale faktycznie, to taki bujacz, mam nadzieję że najbardziej "nieszkodliwy" na płycie. Ale po paru przesłuchaniach muszę przyznać, że podoba mi się coraz bardziej.
Ania Brachaczek mnie jakoś nie porwała również, głos ma faktycznie przeciętny, a przynajmniej tutaj nie powala.
Teledysk zawodowy! Baaaardzo mi się podobają nawiązania do Tarantino!!! :twisted: Świetna realizacja na światowym poziomie, praca kamery z pomysłem, względnie niebanalna, montaż super, dynamiczny, czyli wszystko gra. Obraz oceniam na bardzo, bardzo dobry!
Aha, i dołączam do fanklubu Tyty w hełmie i Popa na skuterze. 8)
Obrazek
http://www.myspace.com/blowjoke
Thrash ash srash \m/
Trotyl

Postprzez ACIDOFIL kasia » 19 sie 2010, o 16:25

Obrazek
ACIDOFIL kasia

Postprzez Mad Professor » 19 sie 2010, o 16:40

Żeby nie było za słodko to dorzucę łyżeczkę dziegciu do tej beczki miodu. Szkoda, że Kwasy nie przearanżowały oryginału The B 52’s, tylko go na ostro zagrały, a nawet odegrały. Wierzę, że na płycie znajda się jakieś kosmiczne wariacje znanych hiciorów, jakieś muzyczne odjazdy...
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Abdon » 19 sie 2010, o 16:49

ja się zajebiście bawiłem oglądając teledysk :D fajnie, że nie widać bo ekipie oznak spierniczenia, dalej potrafią podejść do tematu z acidowskim jajem i humorem. co do głosu Ani, nie mam zastrzeżeń - ma być kiczowato, wesoło i hiciorowo :D po obejrzeniu dzieła myślę, że nie będę za długo narzekał na ewentualne penerstwo ze storny Mystica odnośnie wysyłki przedporemierowej, po prostu czekam na całą płytę!
(swoją drogą ciekaw jestem czyim pomysłem było zagranie właśnie tego numeru ;) )
Obrazek
Abdon

Postprzez Batman » 19 sie 2010, o 16:55

Niektórzy piszą, że VoS złe bo spinka, bo ostro bo szatan.
Niektórzy piszą, że nowe dzieło jest złe bo jaja, bo luz, bo disco
Niektórzy się zastanowią o co chodzi.

Mi się podoba Acid i w wersji szatan i w wersji disco. Bo Oni potrafią nawet z gówna ulepić muzykę... Taka prawda. Niewiele kapel to potrafi.
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez trop » 19 sie 2010, o 16:56

meatball napisał(a):Nie zjebcie mnie za bardzo, bo na sprzęcie znam się średnio, ale czy wiosło na którym pogina Popcorn to nie jest przypadkiem Litzowy instrument? Z klipu do Proud Mary chociażby?

Gitara Litzy to była lutnicza robota, która z jednej strony była kopią Gibsona Explorera (ten sam kształt korpusu + biała płytka maskująca), czyli dokładnie ten model, na którym gra Yankiel na teledysku, natomiast z drugiej strony miała główkę w stylu Deanów.

Popcorn natomiast w teledysku wystąpił z Washburnem, która tylko główkę ma podobną do Deanów, ale korpus już inny.

to dokładnie ta gitara:

http://www.acid-drinkers.com/galeria/ma ... emId=38040

i należy do tego pana:

http://www.myspace.com/decapitated/photos/43109029, czyli do Vogga z Decapitated.

Gitara Litzy, o której wspominałeś wygląda tak:

http://2tm23.kdm.pl/foto/muzycy/lica/l11.jpg
i tak:

http://www.youtube.com/watch?v=vkYcRKsZA-c
trop

Postprzez szowiór666 » 19 sie 2010, o 17:21

Napisze tylko : U YEAH :twisted: Stary dobry Acid powrócił. Czekam na płytę z jeszcze większą niecierpliwoscia. Teledysk świetny , szczególnie Titus. I Pani Brachaczek równiez bardzo ładny wokal :D
Obrazek
szowiór666

Postprzez arekrem » 19 sie 2010, o 17:33

Najlepszy teledysk jaki kiedykolwiek zrobili, jajca są, ale jednak chyba trochę zbyt delikatne.
Oll Korrect
arekrem

Postprzez vampirinho » 19 sie 2010, o 17:34

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

szkoda, ze nie wypuscili na poczatku lipca, bo by bylo na wakacje ;)
bardzo milo zaskoczony jestem, balem sie przegiecia :) teraz czekam na plytke :D
'Nie jest dobrze, jak za długo jest dobrze'

Obrazek
vampirinho

Postprzez arekrem » 19 sie 2010, o 17:39

Ok, to teraz zgłaszamy na listę do ESKI Rock. Chciałbym posłuchać sobie tego w pracy :)

http://www.eskarock.pl/index.php?page=lista_nrd
Oll Korrect
arekrem

Postprzez vampirinho » 19 sie 2010, o 17:58

zgloszone ;)
'Nie jest dobrze, jak za długo jest dobrze'

Obrazek
vampirinho

Postprzez mellor » 19 sie 2010, o 18:15

Pierwsze wrażenie - duże zaskoczenie in plus.
mellor

Postprzez KRZYK » 19 sie 2010, o 18:26

nie zarzuce zadna ciekawa refleksja bo napisaliscie juz duzo i na spokojnie moglbym powycinac fragmenty waszych postow i wstawic jako swoj 8)

klip obejrzalem od razu jak sie pojawil w pracy (mieli dzis ze mna z tego powodu przejebane, ale wszystkie 4 osoby ktore nim meczylem stwierdzily ze swietny, pojawily sie tez salwy smiechu - jest dobrze!), ale nie chcialem nic pisac dopoki nie poslucham tego na pelnej pizdzie, na spokojnie, w domu.

i jest tak:
1. na prawde dobry klip - zywy, kolorowy, z pomyslem
2. w koncu doczekalem sie, po latach, acidowego teledysku z trescia/historia. zawsze o takim marzylem. nawet myslalem pomysl zeby do "silver meat machine" zrobic wlasnie klip w podobnym stylu - dupy, maszyny, zaklad samochodowy. spocoe laski i ujebani w smarach mechanicy, wszystko w konwencji silver.... no taki mialem sen :P
3. zupelnie niepotrzebne i niestety kiepskie sceny "koncertowe". zupelnie nic mi sie w nich nie podoba. ani swiatlo, a ni ujecia, ani dynamika, no normalnie bleach. szkoda, bo mozna by zrobic caly klip w postaci tej historii, pociagnac ja dluzej i byloby o niebo lepiej.
4. pomysl z nawiazaniem do "Death proof" genialny! - uklon dla scenarzystow
5 Acidzi to swietni aktorzy!!!
6. numer dobry, buja. nie podoba mi sie za bardzo oryginal, a tu wyciagnieto z niego kwintesencje, doprawiono miesnymi gitarami i jest klasa. podzielam zdanie i mam cicha nadzieje jak jeden z przedpiszacych, ze to najbardziej "popowy" vałek z plyty i ze reszta bedzie jeszcze lepsza. "Połknijta se igłę" to imo najgorszy numer na VoS'ie

czyli... jest dobrze, moglo by byc jeszcze lepiej :P

po "acidofilii" i "e.e.g.o.o" to najlepszy klip kwasów!
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez arekrem » 19 sie 2010, o 18:28

po "acidofilii" i "e.e.g.o.o" to najlepszy klip kwasów!

:x
Oll Korrect
arekrem

Postprzez KRZYK » 19 sie 2010, o 18:29

rozumiem, ze sie nie zgadzasz :D
KRZYK

Postprzez arekrem » 19 sie 2010, o 18:32

Widzisz, moje osobiste, subiektywne, nienarzucające się innym zdanie mówi, że Acidzi mają generalnie słabe klipy. Chlubnym wyjątkiem od reguły było "Sad like a coal check". I to jest moim zdaniem do tej pory najlepszy ich klip. Love Shack przebija go jednak, bo tu w końcu mamy jakieś aktorstwo :)
Oll Korrect
arekrem

Postprzez KRZYK » 19 sie 2010, o 18:35

okej, masz racje. "Sad like a coal check" tez mial wyjebicty clip, tylko muza byla tak malo acidowa i numer "dorzutowy", ze ja na przyklad o nim zapominam 8)

ed: jeszcze o jednym zapomnialem, dawno Tyta nie brzmial tak "biafrowo"! moooooc!
KRZYK

Postprzez trop » 19 sie 2010, o 18:42

KRZYK napisał(a):4. pomysl z nawiazaniem do "Death proof" genialny! - uklon dla scenarzystow

co do nawiązania do filmu Tarantino, to scenarzyści/reżyserzy acidowego Love Shack, nie byli tacy nowatorscy.

Pierwsi wpadli na to i zrealizowali (ok. 2 lat temu) scenarzyści klipu do kawałka 3's & 7's Queens Of The Stone Age:

http://www.youtube.com/watch?v=BgVfjXA_QY0

W wersji acidowej ewidentnie widać nawiązania do w/w wersji.
trop

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media