Plebiscyty, ankiety, głosowania

Maximum overload!

Re: Plebiscyty, ankiety, głosowania

Postprzez Sharpeace » 29 kwi 2011, o 10:42

Można jeszcze gdzieś znaleźć Kult, KSU, Świetliki, czy wspomnianego Janerkę.

Jeśli jest możliwość, żeby naprawdę dobry wykonawca się pojawił w Opolu, to czemu nie? Lepiej cały czas serwować masom gówno? Uważam, że to fajna rzecz i fajny pomysł, żeby wykurzyć stamtąd chłam i pokazać konsumentom jak się gra.
Sharpeace

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 10:51

Pewnie, że lepiej słuchać Acids niż polskiego komercyjnego shitu. Problem w tym, że tam będzie sam shit + ewentualnie Acids. Wystarczy spojrzeć na listę nominowanych. Na festiwalu Piosenki Polskiej śpiewa się ,,chodź tu do mnie , poczuj się swobodnie'' a nie ,,I fuck the violence''.
P.S. Ja się boję za zaraz padnie argument, że festiwal Polskiej Piosenki w Opolu to kultowy dla alternatywnej publiczności festiwal i bycie tam to wręcz powinność :wink:
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Kred » 29 kwi 2011, o 11:00

Mad Professor napisał(a):,,chodź tu do mnie , poczuj się swobodnie''
Skąd Ty znasz takie rzeczy? Boję się Ciebie..... :shock:
Kred

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 11:04

A jakie jest Twoje zdanie na temat Acids w Opolu? Bo jeśli się mnie boisz z w/w powodu, to musi oznaczać, że jesteś zdecydowanie przeciwny i dołączasz do wiecznie niezadowolonego Mada?
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Olo » 29 kwi 2011, o 11:15

O przepraszam bardzo. Prodigy nie pasowało mi osobiście jako wykonawca, którego najzwyczajniej w świecie nie będę słuchał pod sceną tylko w melanżu pod namiotem. Tak samo potraktowałbym Maleńczuka i Tedego, a potraktowałem w zeszłym roku Armię. Nie lubię i chuj, ale jak komu innemu się podoba, niech sobie przyjeżdżają.

A co do Maleńczuka? Hmmm... Długo by wymieniać. Dajmy na to, dlatego, że krzywy ryj ma i zamyka oczy jak do mnie rozmawia.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Kred » 29 kwi 2011, o 11:20

Z tym baniem się to żartowałem. ;)

Co do Acid w Opolu - zdecydowanie nie jestem przeciwny. To, że ich towarzystwo to w 3/4 śmieszne (w pejoratywnym sensie oczywiście), a zadufane w sobie gwiazdeczki, nie umniejsza wartości Acid w żaden sposób, a wręcz przeciwnie. Poza tym jest zawsze (jednak) szansa na zdobycie nowych fanów, kogoś, kto ich dla siebie odkryje i pójdzie dalej w tym kierunku. Nie oszukujmy się, Polska - jeśli chodzi o promocję muzy cięższej - jest wciąż w powijakach, a jak patrzę na te kapele, które są (w dużej mierze na siłę, nie będę wymieniać nazw) promowane, to mi się drobne w kieszeni nie zgadzają.

Reasumując - każda okazja dobra na pokazanie się. Gdyby tego typu akcja miała miejsce tu, w UK, to by było rzeczywiście żenujące.
Kred

Postprzez Kate » 29 kwi 2011, o 11:22

Mad Professor napisał(a): Problem w tym, że tam będzie sam shit + ewentualnie Acids. Wystarczy spojrzeć na listę nominowanych.

O gustach się nie dyskutuje, ale nie nazwałabym shitem Sojki czy projektu Młynarskiego, resztki kultury mi pozostały :mrgreen:
Tonight I'll fight with dream...
Kate

Postprzez pmaciej7 » 29 kwi 2011, o 11:23

Sharpeace napisał(a):Uważam, że to fajna rzecz i fajny pomysł, żeby wykurzyć stamtąd chłam i pokazać konsumentom jak się gra.

Nie przesadzajmy. Pewnie dzięki temu występowi gęby acidowe będą bardziej znane i sprzeda się parę płyt więcej, ale cudów bym nie oczekiwał.

O Nergalu pisze się na pudelku, a jakoś nikt nie ma zastrzeżeń do jego sztuki. Dlaczego zatem Acidzi nie mieliby pokazać się w Opolu, gdzie przecież będą grali, a nie tylko wyglądali.
pmaciej7

Postprzez Kred » 29 kwi 2011, o 11:26

Mam tylko nadzieję, że nie zmuszą ich do plejbeku, bo musieliby rzeczywiście rozpierdolić tę budę z wkurwa. ;)
Kred

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 11:27

@Olo: No więc idąc tym tokiem myślenia statystycznemu słuchaczowi opolskiego festiwalu nie będzie pasowała obecność Acids na festiwalu, bo to festiwal popowej szmiry i chłamu. Wyobraź sobie hipotetycznie sytuację: gra - dajmy na to - Piasek. Kończy te swoje pitolenie, młode pizdencje piszczą z zachwytu, chcą jeszcze, skandują ,,Piasek, Piasek, bis, bis''. Ale czas antenowy goni, na scenę wchodzi laureat nagrody na Super Zespół czyli Acid Drinkers, gdzie w pokonanym polu zostawił De Mono i Manchester (cokolwiek to jest). Przypierdalają na gitarach ,,Hit The Road jack'' na ostro. Reakcja publiki rozgrzanej przez piękną buźkę Piaska jest łatwa do przewidzenia. Boje się, że Titus też będzie musiał apelować do publiczności, aby spierdalali....
P.S. Mogłeś się bardziej wysilić, jeżeli chodzi o argumenty w stosunku do MM :wink:
Ostatnio edytowano 29 kwi 2011, o 11:29 przez Mad Professor, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Mad Professor

Postprzez mrozik » 29 kwi 2011, o 11:28

Jeśli to głosowanie nie jest ustawione to powinniśmy łatwo wygrać. Wiem, że fani Ewy Farny głosują ostro, wiec jak wy tez ruszycie tyłki to nie ma szans na inne rozwiazania. Jak ktoś chce więcej głosować, to tu macie porady od profesjonalistów :) http://ewa-farna.org/viewtopic.php?f=7&t=1679&start=20

PS. Tylko nie na Piaska, bo zabije :()
mrozik

Postprzez Kred » 29 kwi 2011, o 11:30

Mad Professor napisał(a):Reakcja publiki rozgrzanej przez piękną buźkę Piaska jest łatwa do przewidzenia.
No na pewno nie polecą butelki ze szczynami i pomidory, nie przesadzaj, Proffesseur. Ja myślę, że nie będzie tak źle.

A przypominam, że jeszcze pół godziny głosowania na Trójce!
Kred

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 11:34

O butelkach i kamieniach nic nie mówiłem. Spodziewam się raczej okrzyków: hańba! zdrada! zaprzaństwo! oraz skandowania imienia wielkiego wodza narodu Jarosława :wink:
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Kred » 29 kwi 2011, o 11:36

No to przynajmniej by były jaja. :mrgreen:
Kred

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 11:43

Olo na temat Prodigy na Woodstocku:
Olo napisał(a)::shock:
Ja bardzo przepraszam, ale Sunrise to, jeśli się nie mylę, chyba w Kołobrzegu jest.

Bardzo możliwa riposta hipotetycznego fana polskiej piosenki na temat występu Acids w Opolu:
Ja bardzo przepraszam, ale Metalmania to, jeśli się nie mylę, chyba w Katowicach jest

:wink:
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Olo » 29 kwi 2011, o 12:51

:mrgreen:
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez pmaciej7 » 29 kwi 2011, o 12:53

mrozik napisał(a):Jeśli to głosowanie nie jest ustawione to powinniśmy łatwo wygrać. Wiem, że fani Ewy Farny głosują ostro,

Cytat z tamtego forum:
PS. Prosze o glosowanie na Acid Dringers, gdyż to bardzo fajna kapela :)

:lol:

Swoją drogą, EF ma ładny kawałek głosu. Może w przyszłości jakaś współpraca muzyczna?
pmaciej7

Postprzez Mad Professor » 29 kwi 2011, o 12:55

...i wspólna trasa :lol:
Obrazek
Mad Professor

Postprzez inri.drac.desk » 29 kwi 2011, o 14:23

You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Kred » 29 kwi 2011, o 15:28

pmaciej7 napisał(a):Swoją drogą, EF ma ładny kawałek głosu.
W ogóle jest fajna. :mrgreen:
Kred

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media