Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Maximum overload!

Re: Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Postprzez vampirinho » 28 wrz 2009, o 14:50

z tego, co wiem, to ma kobiete i dzieci, ale nie jest prawnie zonaty :) a pewnie z przyzwyczajenia mowi 'malzonka' ;) chociaz nie wiem, moze sie zmienilo, a ja jestem tak samo niedoinformowany :D
'Nie jest dobrze, jak za długo jest dobrze'

Obrazek
vampirinho

Postprzez KRZYK » 28 wrz 2009, o 18:18

w trakcie wywiadu z Chelstowskim Tyta ciagnal leszka az milo

no jak kolezanka nie potrafi odroznic "Leszka free" od "nie free" to ja bym na kolezanki miejscu zaczal sie martwic. ludzie to wilki, moga oszukac :D
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Rusty » 28 wrz 2009, o 19:28

KRZYK napisał(a):no jak kolezanka nie potrafi odroznic "Leszka free" od "nie free" to ja bym na kolezanki miejscu zaczal sie martwic. ludzie to wilki, moga oszukac :D

powodu do zaczecia martwienia sie nie widze, bo leszka nie pijam w zadnej postaci :P a kolega coz taki bojowy? ;) w koncu sam zainteresowany wie, co moze pic, a czego nie - i jesli 'free' to chwala mu za to (przeciez wyrazilam pozytywne zdziwienie, co nie? :)) pax, pax, pax (homo homini lupus est? eee tam, nieprawda - a real acid company of wolves :))
Taekwon-do (ITF) i do przodu :)...
... i nie kombinuj, bo przekombinują ciebie ;)
Rusty

Postprzez crooked » 28 wrz 2009, o 21:42

Co? Możesz streścić w jednym zdaniu? Dzięki.
crooked

Postprzez Rusty » 28 wrz 2009, o 21:55

crooked napisał(a):Co? Możesz streścić w jednym zdaniu? Dzięki.

a prosze bardzo - uwielbiam Tytę :) niezaleznie od leszka ;) [i koniec offtopa :evil: ]
Taekwon-do (ITF) i do przodu :)...
... i nie kombinuj, bo przekombinują ciebie ;)
Rusty

Postprzez KRZYK » 28 wrz 2009, o 23:07

Rusty napisał(a): a kolega coz taki bojowy? ;)

a bo ja mam tu opinie naczelnego skurwiela i musze dbac o image :wink: poza tym prosze mnie nie naklaniac do offtopow, bo przyklad dawac tez musze 8)
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Abdon » 28 wrz 2009, o 23:31

i gdzie się podziali wszyscy moderatorzy...? :roll: ;)
Obrazek
Abdon

Postprzez HofmannAcid » 29 wrz 2009, o 13:29

jamro napisał(a):Sam napisał posta w miarę sensownego, ba nawet go argumentując i został zjechany. Kittie napisała, że Tytus to "kretyn" i "pajac" i cisza.

Nie, Kittie napisała, że program sprawił na niej takie wrażenie, że dwóch kretynów pajacuje i gada bzdury. Czemu nic właściwie nie można zarzucić, bo na tym polega formuła programu. Tyta nadaje się do thrashu - very true, ostatnia płyta jest de best, koncerty świetne. Czy tylko? Well, nie obchodzi mnie czy Hetfield potrafi dobrze orać pole albo czy Mustaine pomnożyć w pamięci 256x283, i nawet gdyby pomogli wszystkim dzieciom w Afryce nie kupiłbym ich nowej płyty jeśli byłaby beznadziejna. Średnio mnie więc interesuje czy ktoś dobrze wychowuje dzieci i czy kocha żonę, takie pudelkowe wieści.

Owszem można się z tezami gościa nie zgadzać, no ale bez przesady.

Mi tam się nie podoba, że mówi - to alkoholik bez ambicji. Bo tu akurat wierzę samemu zainteresowanemu, że nie pije, więc to kłamstwo. A poza tym taka Meta im więcej alko spożywała tym lepsze płyty nagrywała.

Nie można też nie wspomnieć o największym rokendrolowym ćpaczu i ruchaczu, czyli Lemmy Kilmisterze. Taki styl życia po prostu, żadna ujma.

Nie zgadzam się z żadnym fragmentem postu WTF?. Bo to, że Titus przyciąga do siebie i potrafi dobrać świetnych muzyków, trzymać zespół tyle lat razem, wciąż nagrywać dobre płyty i robić niezłe trasy, to świadczy właśnie o jego osobowości i charyzmie. To, że nie jest telewizyjną gwiazdką, to dla mnie żadna wada. Jest pieprzonym liderem dzięki któremu ten parowóz jedzie i w ogóle istnieje. Ma więc ambicję grać świetną muzę i robi to, i to dłużej niż niektórzy fani są na tym świecie.

Wydaje mi się, że po sukcesie Behemotha niektórym oczekiwania podskoczyły, co w sumie nie dziwne. Sam liczę na to, że chłopaki się dobrze zgrają i następna płyta będzie lepsza od VoS, która jest u mnie namber łan. Co nie uzasadnia nazywaniem Titusa alkoholikiem bez ambicji w żadnym kurwa razie.

Jeszcze inna sprawa, że chłopaki trochę po latach spoważnieli, a płyty przestały być jajcarskie i imho trudno od nich oczekiwać nastoletnich wygłupów. Co innego zdrowy dystans do siebie. Stąd pewien zgrzyt w programie, bo Titus jest już bardziej poważnym człowiekiem niż dekady temu, a Wojewódzki przedstawił go schematycznie, po staremu, jakby nic się nie zmieniało, ludzie nie dojrzewali. Mi ta ewolucja pasuje, ale patrzę na twórczość i po tym oceniam, a nie na programy Wojewódzkiego.

A dodam jeszcze, bo już się podkurwiłem trochę, tak ogólnie, be tylko debil może zarzucać Drinkersom, że nie zrobili kariery na Zachodzie. Nie udało się to Niemenowi, Hejowi, ani tej pindzie, jak jej tam... ... fak ... Górnaczce, nikomu. Dopiero Behemoth wylądował na Billboardzie, ale nie debiutującym krążkiem, ani drugim, ani trzecim... lecz po nastu latach istnienia, przebijania się i całkiem pokaźnej dyskografii.

Te wszystkie śpiewające cipy stawały na uszach, wynajmowały zagranicznych producentów, studia, muzyków itd. wszystko za grubą kasę, romansowały ze znanymi już gdzieś artystami, duety, srety, tabloidy, botoks i co? Ano gówno, pastę do zębów reklamują w tv albo zostały gwiazdkami w... Portugalii. Meh...

Wszystko ładnie, ino edytować posty proszę!
CRW
Ostatnio edytowano 29 wrz 2009, o 13:48 przez HofmannAcid, łącznie edytowano 1 raz
All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.
HofmannAcid

Postprzez Beavis » 29 wrz 2009, o 13:48

To pojechałeś po bandzie :lol: No i dobrze :twisted:
I Mean Acid Do Ya Like It ?

Obrazek

Terminator czasem musi też odpocząć

I'm a Rocker & Ace Of Spades
Beavis

Postprzez WTF? » 29 wrz 2009, o 14:22

HofmannAcid. Nie wiem po co jeszcze bijesz piane. Krzyk zakonczyl wymiane sprzecznych pogladow i bylo ok.

Ale widze ze zrozumiales z mojego posta tyle, ze oszukalem cie piszac "alkoholik". Poczytaj sobie o tej chorobie to sie dowiesz ze jak alkoholik mowi "nie pije" to nie znaczy ze z dnia na dzien przestaje byc alkoholikiem.

P.S. Po "very true" i "well" tylko czekalem az uzyjesz "czekierap"... Jestes naprawde "true".
Dalej nie odniosles sie do postu kittie. Ja bym bardziej sie obrazil jasli ktos by nazwal mnie "kretynem" niz alkoholikiem.
Més que un club
WTF?

Postprzez Mad Professor » 29 wrz 2009, o 14:23

Podpisuję się pod słowami jamro w 100%.
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Crawley » 29 wrz 2009, o 14:29

A ja proponuję zakończyć dyskusję, gdyż chyba jest ona bez sensu - tym bardziej, że niejako zeszła z tematu jakim jest program KW i występ w nim Titusa.

Co do opinii Kittie - na forum jest wolność słowa, każdy może sobie uważać co chce i każdy musi się liczyć z tym, że inni się mogą z tym nie zgodzić. Nie widzę problemu w tym, że ktoś jest do czegoś krytycznie nastawiony. Gorzej, jak wysuwa jakieś dziwne teorie niezgodne z prawdą - ale to już temat na inną dyskusję.

I to by było na tyle. Jeśli chcecie gadać o wkładzie Titusa w Acid itd, to proszę przenieść się do tematu mu poświęconemu.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez KoZa » 16 paź 2009, o 22:49

ej co jest ze na YT nie można tego oglądnąć :?: :?: :wink:
Are you a rebel?!

Don't go with BLIND nation!!!
KoZa

Postprzez maciejoo » 16 paź 2009, o 23:00

ograniczenia wiekowe :lol: :lol: :lol:
"...born in shackles - that's his view
he wants to go out and cure
throw the chans off, start his game
monster surgeon is his name..."
maciejoo

Postprzez KoZa » 16 paź 2009, o 23:01

nie jakieś takie pierdoły że ograniczenia praw autorskich czy ki chuj...... :|
Are you a rebel?!

Don't go with BLIND nation!!!
KoZa

Postprzez Mihau » 17 paź 2009, o 08:55

TVN usunął, często teraz tak robi... Ściągnij a nie oglądaj na YT ;)
Mihau

Postprzez Tochek » 18 paź 2009, o 00:36

Zresztą nie tylko tvn, jak wrzuciłem na yt wojewódzkiego z lipą (to był wtedy Polsat), to też kazali mi usunąć strasząc karami :/.
Tochek

Postprzez sledz » 26 lis 2009, o 00:14

z Lipą? mógłbyś jakoś udostępnić? bo nie miałem przyjemności zobaczenia.
ObrazekObrazek
sledz

Postprzez Hurricane » 26 lis 2009, o 00:17

Może Ivan i jego serwer? :wink:
Hurricane

Postprzez dru » 26 lis 2009, o 02:58

sledz napisał(a):z Lipą? mógłbyś jakoś udostępnić? bo nie miałem przyjemności zobaczenia.

http://www.sendspace.pl/file/DpOEbPVT/
Obrazek
[/url]
dru

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media