Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Maximum overload!

Re: Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Postprzez KRZYK » 26 wrz 2009, o 13:59

WTF? napisał(a):krzyk,zmien nazwe tego forum z BA na LDBWNO*. Bedzie bardziej pasowalo.

<po chwili zastanowienia> nie, raczej na pewno nie 8)
poza tym nie wiem czemu sie tak pieklisz. sam na pisales TO TYLKO MOJE ZDANIE i miej je sobie. dla ciebie to co pisze ja to LDBWNO, a dla mnie to co piszesz ty, to sa bzdury z ktorymi sie nie zgadzam :D
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez maciejoo » 26 wrz 2009, o 14:03

WTF? napisał(a):maciejoo,jestem jedyna osoba "na tym forum" ktora tak mysli. I zadalem sobie trud napisania tego. mam grono wielu kolegow i przyjaciol ktorzy tak mysla,a znaja AD ciut wiecej niz Ty.

można znać kapele rok albo 20 lat, ale i tak należy podziwiać muzyków za ich kunszt
"...born in shackles - that's his view
he wants to go out and cure
throw the chans off, start his game
monster surgeon is his name..."
maciejoo

Postprzez Smakosz » 26 wrz 2009, o 14:08

Pomijając kwestie samego wywiadu:

kittie_corpse napisał(a): DD położone totalnie.

W którym momencie? bo słucham i oglądam i nie moge sie dopatrzeć tego "położenia" :lol:
Smakosz

Postprzez Ivan » 26 wrz 2009, o 14:20

WTF? pierdolisz jak potłuczony...
Ale zaczynamy od początku.

Wg mnie,Titus ma smykalke do otaczania sie ludzmi ktorzy cos soba reprezentuja. On sam jest alkoholikiem bez wiekszych ambicji.

Co do pierwszego racja , trafił na odpowiednich ludzi , bo podobno jest tak że pewnie osobowości się przyciągają.

Idąc dalej "Alkoholik - człowiek uzależniony od alkoholu, chory na alkoholizm" . Z tego co wiemy Titi nie pije , więc nie jest alkoholikiem , więc takie teksty to u siebie nie podwórku ;p , a to że pił , pił jak każdy z Nas.

No faktycznie bez ambicji , solowy projekt płyta już nagrana , niebawem ma się ukazać...
Od 20 lat pracowanie na sukces zespołu , bo gdzie jest Litza ? Perła ? Kto został ?
A no właśnie został Tytus , Ślimak i Popcorn.. to oni od 20 lat cały czas trzymają Acid.

Co do tworzenia , był wywiad gdzie chłopaki mówili o tym że to Tytus właśnie dużą cześć kawałków pisał , po za tym teksty właśnie to on pisze.

Titus....no coz... Kiedys mnie bawil,a teraz,powarzajac te same opowiesci - troche zenuje.

To już Krzyk podsumował , jak te same pytanie , to trudno dać na nie inne odpowiedzi.. chyba logiczne ?
Widocznie nie dla każdego..

I zadalem sobie trud napisania tego. mam grono wielu kolegow i przyjaciol ktorzy tak mysla,a znaja AD ciut wiecej niz Ty.

Skąd to wiesz ? Bo ktoś ma mniej lat ? Bo co ?

Fajnie że masz wielu kolegów też się z tego powodu cieszymy...

Dlatego zrobil na mnie wrazenie post kittie,a jeszcze bardziej zero odzewu na w/w post.

Widzisz , bo tak to już jest trzeba być kimś na forum ,a nie pierdolić głupoty :D
To wtedy nikt na Ciebie nie wsiądzie :D a może jednak tak ;) trudno to stwierdzić .
Kitti znamy i wiemy że ona tak potrafi powiedzieć :D

Tyle na temat , a może nie.
Bo coś mi się wydaje że to comeback jakiegoś forumowego ulubieńca pod innym nickiem nam się objawia :D
CBF 2013 - 20 urodziny Flapjacka ! ;)
Ivan

Postprzez WTF? » 26 wrz 2009, o 14:41

Ivan,nie wzniecaj sie. Zbyt duzo uzywasz slow obrazliwych.nie potrafisz merytorycznie uzasadnic swoich wypowiedzi. pomine juz twoje"trzeba byc kims na tym forum". Czyli co to znaczy? trzeba wystrczajaco dlugo pisac banialuki zeby ostatecznie napisac cos od serca? W niektorych kregach nazywa sie to "towarzystwo wzajemnej adoracji". I tak to tu wyglada. jestes z nami albo przeciwko nam.

Czlowieku,slyszales choc 1 (slownie:jeden) numer z solowej plyty? Nie,qrwa.Nie slyszales, a juz ja uwielbiasz.

Napisales ze byl jakis wywiad z AD i chlopcy powiedzieli cos o kompozycjach Titusa. Zacytuj fragment. Nie wstydz sie. Owszem,Titus komponowal jakies numery na AYAR i DMDT. Policzysz to na palcach jednaj reki. A napewno nie wymienisz tytulow piosenek.
Ostatnio edytowano 26 wrz 2009, o 14:47 przez WTF?, łącznie edytowano 1 raz
Més que un club
WTF?

Postprzez KRZYK » 26 wrz 2009, o 14:44

dobra, dajcie sie spokoj bo zaczyna sie pyskowka. kazdy wyrazil swoja opinie i basta.
jak zauważyliście zacząłem usuwać posty, przenieście swoje wynurzenia do innego tematu
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Spoon » 26 wrz 2009, o 16:00

az mi glupio ze nakarmilem tego trolla i zaczal sie znow jego wywod jaki to swiat jest zly bo nie wszyscy widza w nim to co on ;/
przepraszam :oops:
A co do tego WTF ze Kittie napisala cos od siebie i nikt jej nie zjadl,
to moze po prostu dziewczyna ma jakis styl i nie rzuca sie na wszystko z agresja i zajadloscia a jedynie wyraza zdanie i tyle, Ty zas dzialasz pod wplywem emocji, jestes agresywny w wypowiedziach i nie tylko wyrazasz swoje zdanie, ale tez probujesz na sile je wcisnac innym
Spoon

Postprzez Benek » 26 wrz 2009, o 16:36

WTF? napisał(a):Benek, czyli poprawnosc polityczna wziela gore. Cos myslales ale nie powiedziales.

Człowieku jaka poprawność polityczna, chyba po to jest forum aby wypowiadać własne zdanie a nie pisać tak aby wszyscy Cię lubili. Ty chyba posunąłeś się w tym za daleko usilnie przekonując wszystkich, że jest najmądzejszy i masz rację.

PS
A to co myślałem masz parę postów wcześniej.
Benek

Postprzez acidolka » 26 wrz 2009, o 19:06

przepraszam ale co tu się kurwa dzieje?
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez sylviacid » 26 wrz 2009, o 19:14

:shock: soooooooooodom\m/ [a i gomora :wink:
zamknąć w pizdu temat i pozamiatne,Tytowi buty czyscić :twisted: ZWIERZĘ SCENICZNE I CHOOOY hehehhe \m/
Always L*-*k on the bright side of life and I never give it up!!

Obrazek
sylviacid

Postprzez Mikele » 26 wrz 2009, o 21:37

Kurwa, a jakby tak wszyscy zluzowali, to by w ogóle była sielanka. Skakać se do gardeł o jeden wywiad? No ja jebie.

Tytus nie ma obowiązku za każdym razem rozbawiać do łez rzesz obywateli, było, minęło, po zawodach.

A że WTF? stwierdził oczywista oczywistość, że tu towarzystwo wzajemnej adoracji? No kurwa racja :D Wielce mi heca, mnie to bynajmniej nie obraża. ;)

Tylko powrót gadek w stylu internetowych wojowników mnie drażni. Potrzebne to jak w dupie zęby.
Obrazek
Mikele

Postprzez !<9>M.Top<7>! » 26 wrz 2009, o 21:45

Jak się dowiedziałem że Titus będzie u Kuby Wojewódzkiego to z mojego telefonu poszło 100 SMS-ów z reklamą...

Ktoś napisał, że Titus to człowiek bez większych ambicji. Ludzie, Titus stworzył jeden z najlepszych, najpopularniejszych zespołów metalowych w Polsce. No każdy zna historię Acid Drinkers, no i na pewno oryginalny zespół i skład, ale muzykę robią świetną!. Ale no jakby Titus chciał to by cały dzień leżał pijany i coś pieprzył na gitarze bez sensu, ale On poszedł do przodu przecież... Takie jest moje skromne zdanie
!<9>M.Top<7>!

Postprzez Abdon » 26 wrz 2009, o 22:06

i pasuje

a WTF? po raz kolejny uprawia akcję "miejmy inne zdanie bez względu na wszystko i róbmy wokół siebie zamieszanie"

idę polizać komuś dupę bez względu na wszystko, ktoś się wybiera?
Obrazek
Abdon

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 26 wrz 2009, o 23:35

czekaj tylko adidasy ubiorę

a wywiad fajny był, co prawda nie tak dobry jak poprzedni, przede wszystkim za krótko to trwało :) a Drug Dealer wyszedł bardzo dobrze :)
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez jeziorka » 27 wrz 2009, o 09:37

będę mało oryginalna... wywiad jak wywiad normalny bez rewelacji ale fajnie że był 8)
po co się tak spinacie... "żal" mi chwilami niektórych ... :shock:
e! no więc chcę powiedzieć ... że jak uzbieram na czołg, to macie kurwa przejebane !
jeziorka

Postprzez vampirinho » 27 wrz 2009, o 10:44

A mi sie nawet podobał ten wywiad :) zwłaszcza 'mój pług' :D ogolnie było ok, tylko za krótko i wg mnie Tyta po prostu nie miał czasu sie rozkręcić... :) no i nie kloccie sie tyle, bo nie od tego jest to forum :P
'Nie jest dobrze, jak za długo jest dobrze'

Obrazek
vampirinho

Postprzez Kred » 27 wrz 2009, o 13:49

Mi się wywiad podobał, podobała mi się zawiecha Golców w części Tytusowej, a rzeczony nie stracił nic z charyzmy i jaj. I nie piszę tego po to, by komukolwiek lizać dupę, bo po chuj? Żeby ktoś mi załatwił wejściówkę na koncert? Bo kurwa nie rozumiem.
WTF?, pierdolisz głupoty, ogólnie rzecz biorąc.
WTF? napisał(a):Wiem ze sie edytuje. Ale tak mialo byc.

Bo co, bo chcesz być rebeliantem? Czy zwrócić na siebie uwagę innością? W obu przypadkach - wtopa (sorry, wiem, że pyskówki był koniec, ale nie mogłem się powstrzymać).
Tyta dał radę, a Powiatowy to bałwan. Tyle w temacie.
Kred

Postprzez jamro » 27 wrz 2009, o 14:59

Ja się jeszcze wtrącę, bo widzę że dalej ciągniecie wątek. Przecież ten wtf? po części ma racje. Sam napisał posta w miarę sensownego, ba nawet go argumentując i został zjechany. Kittie napisała, że Tytus to "kretyn" i "pajac" i cisza. Owszem można się z tezami gościa nie zgadzać, no ale bez przesady. Tak jak pisałem, dla mnie Tytus też już teraz powtarza się w kółko i nie mówcie mi, że to zależy od prowadzącego, bo te same zwroty słyszę w różnych wywiadach (Jarocin chociażby, który przecież też typowym wywiadem nie był). Dla mnie stracił ten swój charakterystyczny, cięty błysk. Trudno, na scenie dalej rządzi (chociaż też się powtarza :D ). Brak ambicji? Już kiedyś zarzucałem to Acid jeżeli chodzi o karierę zagraniczną. Dalej swoje zdanie podtrzymuje. Natomiast w kraju to Tyta akurat trzyma tą maszynę w kupie i ciągnie to do przodu. Tego mu odmówić nie można. Jeżeli chodzi o kwestie kompozycji, to szczerze mówiąc, jakoś średnio mnie to obchodzi. Trzeba jednak przyznać, że zawsze był otoczony grupką doskonałych muzyków z wielką charyzmą
jamro

Postprzez Jarooo » 27 wrz 2009, o 23:33

jamro napisał(a): Tak jak pisałem, dla mnie Tytus też już teraz powtarza się w kółko i nie mówcie mi, że to zależy od prowadzącego, bo te same zwroty słyszę w różnych wywiadach (Jarocin chociażby, który przecież też typowym wywiadem nie był). Dla mnie stracił ten swój charakterystyczny, cięty błysk.

Błysk mógł stracić, bo przestał pić i przerzucił się na slimy (co jest zdrowsze dla organizmu) :wink: A powtarza się, bo w dziedzinie języka polskiego chłopak niestety nie wymiata. Teksty typu "sczekałtowanie sytuacji", albo "zeszłem ze sceny"(to z Jarocina) nie są jednak wysokich lotów.

Ale program jak dla mnie bardzo fajny. Oczywiście nie było tak jak 6 lat temu, ale inaczej. Jakby było tak samo, to też byłoby źle.
Mój głos jest słaby...

...Proszę odpowiednio nagłośnić.
Jarooo

Postprzez Rusty » 28 wrz 2009, o 14:40

jamro napisał(a): Tak jak pisałem, dla mnie Tytus też już teraz powtarza się w kółko i nie mówcie mi, że to zależy od prowadzącego, bo te same zwroty słyszę w różnych wywiadach (Jarocin chociażby, który przecież też typowym wywiadem nie był). Dla mnie stracił ten swój charakterystyczny, cięty błysk.

moze Titusowy ciety blysk sie nieco stepil i patyna zaszedl, jednak to dalej on i w/g mnie wywiad udzwignal; co do powtarzania sie - nie ma bata, jak od 20tu lat z okladem robi sie mniej wiecej to samo, to powtorki sa nieuniknione (mnie np. ucieszylo, ze Tytkowa kwestie o 'towarach i ginekologu' po 19tu (sic!) latach uslyszalam na zywo :P - no ale ja 'stara sentymentalna dupa' jezdem, :roll: ) te same zwroty, powiadasz? i pewno chodzi Ci o 'niedeptanie po paluchach', 'oddawanie honorow wlasciwej banderze', etc.? a czemu nie? jesli tylko pasuja do kontekstu i mieszcza sie w konwencji wywiadu, to... przynajmniej widac, ze pamiec dopisuje :lol: (a pokaz mi osobe, ktora sie NIE powtarza 'sluzbowo' ;) )

Jarooo napisał(a):Błysk mógł stracić, bo przestał pić i przerzucił się na slimy (co jest zdrowsze dla organizmu) :wink: A powtarza się, bo w dziedzinie języka polskiego chłopak niestety nie wymiata. Teksty typu "sczekałtowanie sytuacji", albo "zeszłem ze sceny"(to z Jarocina) nie są jednak wysokich lotów.

no, tak powiedzial u Kuby - 'ja sie nie musze zastanawiac, bo ja juz od dluzszego czasu jestem trzezwy i w ogole nie pije' (a dalej kwestia o przesraniu z powodu picia), ale w trakcie wywiadu z Chelstowskim Tyta ciagnal leszka az milo - a ile to czasu uplynelo mdzy jednym wywiadem a drugim? ze dwa miechy wiec dla mnie jego niepicie tez bylo zaskakujace
slimy :) (tez pale), ale nie ze 'zdrowsze', tylko ze 'procentowo dwa razy mniej' ;)
co do wymiatania po polsku - pozwole sobie kategorycznie sie nie zgodzic :evil: napierdalal rowno zawsze - blyskotliwie, inteligentnie, z sensem i wlasciwym sobie 'jajem', czasem w tempie takim, ze trudno bylo nadazyc ;), teraz nie jest inaczej - moze tylko ciut wolniej i z wiekszym 'pomyslunkiem', ale przez to wcale nie gorzej
'zeszlem ze sceny' ;) - nie! powiedzial 'jestem zeszly ze sceny':) a to zmienia postac rzeczy, a
'sczekałtowania' moze sie wlasnie naumial i chcial sprawdzic, jak dziala ;)

jak dla mnie, wywiad jak wywiad czyli oki, a ze lubie Titusa (ske), to 'i tak widzialam kwiatki z dupy' :wink:

Maciek napisał(a):Takie programy jak w Polsacie zdarzają się raz na ileś tam i w tym jest ich urok. Trochę rzeczy się wydarzyło od tego czasu co na pewno też ma wpływ na Titusa.

a wlasnie, mam pytanie - w 2003 u Kuby Titus mowil, ze nie jest zonaty, w 'Steel Session' mowi o 'malzonce' wiec chajtnal sie w koncu? (jestem niedoinformowana, wiem :? )
Ostatnio edytowano 28 wrz 2009, o 23:48 przez Rusty, łącznie edytowano 1 raz
Taekwon-do (ITF) i do przodu :)...
... i nie kombinuj, bo przekombinują ciebie ;)
Rusty

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media