Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Maximum overload!

Re: Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Postprzez HofmannAcid » 17 wrz 2009, o 19:44

Tak czytam zawiedzione wypowiedzi, to myślę sobie, że macie Wojewódzkiego za jakiś wielki autorytet. Dla mnie jego program to obecnie już tylko 15-20 min (nie wiem ile tam średnio na gościa przypada) wydurniania. Spodziewałem się pytań typu: a twój kolega z dzieciństwa opowiadał, że w przedszkolu pokazywałeś siusiaka koleżankom, czy to prawda? Titus nie dał się zjeść i rzucił parę fajnych tekstów, zareklamował trasę, no i tyle. Jak dla mnie wypadł gitowo.

P.S. Zawsze można promować np nową płytę wywołując zadymę na koncercie, żeby o tym mówiły wszystkie stacje informacyjne przez parę dni. Ale co komu pasuje, ja wolę jednak Titusa u Wojewódzkiego.
All those moments will be lost in time, like… tears in rain. Time to die.
HofmannAcid

Postprzez Rolmops » 17 wrz 2009, o 21:32

IMO było ok, nie wiem czego się czepiacie. Ale takie pytanie do użytkowników którzy mieli okazje osobiscie poznać Titusa, bo chyba troche takich jest... Czy jemu się aby nie plątał język cosik?
Rolmops

Postprzez OzzMaster » 17 wrz 2009, o 22:31

Dla tych co jeszcze nie widzieli, bądź nie ściągnęli :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=YDzkpYD10WU
http://www.youtube.com/watch?v=qAMHqPz8zCU
OzzMaster

Postprzez Kristoferoso » 17 wrz 2009, o 22:38

Ozzy dzięki, ale dla chcącego nic trudnego...przeróżne linki są na wcześniejszych stronach :roll:
Obrazek
Kristoferoso

Postprzez OzzMaster » 17 wrz 2009, o 22:48

Kristoferoso napisał(a):Ozzy dzięki, ale dla chcącego nic trudnego...przeróżne linki są na wcześniejszych stronach :roll:

Nie czytałem :wink:
OzzMaster

Postprzez Smakosz » 18 wrz 2009, o 21:39

W sumie śmiesznie wyszło-Golce na maksa poważnie odpowiadali na każde pytanie, a Tytus jak to Tytus jajca sobie robił :lol: Wywiad za krótki, ale ogólnie to bardziej Wojewódzki zawiódł mnie swoimi pytaniami niż Tytus odpowiedziami :) Przynajmniej Acid's sie w telewizji pokazali i zareklamowali trase, wielka szkoda ze nie zagrali w środku programu jak te pare lat temu.
Smakosz

Postprzez wypass » 19 wrz 2009, o 17:28

Smakosz napisał(a):W sumie śmiesznie wyszło-Golce na maksa poważnie odpowiadali na każde pytanie, a Tytus jak to Tytus jajca sobie robił :lol: Wywiad za krótki, ale ogólnie to bardziej Wojewódzki zawiódł mnie swoimi pytaniami niż Tytus odpowiedziami :) Przynajmniej Acid's sie w telewizji pokazali i zareklamowali trase, wielka szkoda ze nie zagrali w środku programu jak te pare lat temu.

dokladnie tak chciałem napisać, ktoś też pisał, że Kuba mógł się bardzie postarać niż przeczytać 20 pytań na 20-lecie...Titus wypadł spoko, ale krótko:)
...powaga jest wrogiem wyobraźni...

http://www.lastfm.pl/user/wypass
wypass

Postprzez WTF? » 25 wrz 2009, o 01:01

kittie_corpse napisał(a):...zapewne dostanę bana i zostanę skazana na wieczne potępienie, ale jak dla mnie -żenada...

Stary kretyn intelektem nie grzeszący odpowiadający na pseudopytania drugiego kretyna i w dodatku pajaca. Niechże już Tyta skupi się na tym graniu, bo sorry, ale poza traszem, to on już się do niewielu rzeczy nadaje (tak, i mówię to JA ;)) - generalnie takie właśnie wrażenie odniosłam po tym programie.

DD położone totalnie.

I jeszcze ci Golcowie -ostateczny gwóźdź w chooi'u...

Kobieto,ale masz za przeproszeniem jaja!! :lol: Co ciekawsze,nikt specjalnie nie gderal wiec chyba wiekszosc mysli podobnie,tylko "poprawnosc polityczna" nie pozwala im tego napisac...
Més que un club
WTF?

Postprzez Benek » 25 wrz 2009, o 14:11

WTF? napisał(a):
kittie_corpse napisał(a):...zapewne dostanę bana i zostanę skazana na wieczne potępienie, ale jak dla mnie -żenada...

Stary kretyn intelektem nie grzeszący odpowiadający na pseudopytania drugiego kretyna i w dodatku pajaca. Niechże już Tyta skupi się na tym graniu, bo sorry, ale poza traszem, to on już się do niewielu rzeczy nadaje (tak, i mówię to JA ;)) - generalnie takie właśnie wrażenie odniosłam po tym programie.

DD położone totalnie.

I jeszcze ci Golcowie -ostateczny gwóźdź w chooi'u...

Kobieto,ale masz za przeproszeniem jaja!! :lol: Co ciekawsze,nikt specjalnie nie gderal wiec chyba wiekszosc mysli podobnie,tylko "poprawnosc polityczna" nie pozwala im tego napisac...

Ja tak nie myśle a nic nie mówiłem bo uważam, że każdy ma prawo do swojego zdania.
Benek

Postprzez Spoon » 25 wrz 2009, o 14:33

WTF? napisał(a):

Stary kretyn intelektem nie grzeszący odpowiadający na pseudopytania drugiego kretyna i w dodatku pajaca. Niechże już Tyta skupi się na tym graniu, bo sorry, ale poza traszem, to on już się do niewielu rzeczy nadaje (tak, i mówię to JA ;)) - generalnie takie właśnie wrażenie odniosłam po tym programie

Kittie ma tutaj dosc silna pozycje i raczej nie grozi jej drastyczne wywalenie z BA z powodu tego ze ma wlasne zdanie, kazdy je ma i wiekszosc je wypowiedziala, Kittie zrobila to bardziej dosadnie i tyle. Oczekiwania przerosly program, co dowodzi jedynie ze muzyka heavy i rock to rzeczy ktore przy aktualnej sytuacji nie nadaja sie do TV bo po prostu tam oczekuje sie czegos innego, Mandaryny, Dody, Stachurskiego ktory wykonal stary przeboj Roz Europy i wparowal spowrotem na salony bo dodal do tego bit :/
Spoon

Postprzez WTF? » 26 wrz 2009, o 00:53

Benek, czyli poprawnosc polityczna wziela gore. Cos myslales ale nie powiedziales.

Spoon,nie chce mi sie polemizowac. Napisalem kiedys post,podkreslilem ze jest to TYLKO MOJE ZDANIE,i zostalem opierdolony jak gowniaz. Dlatego zrobil na mnie wrazenie post kittie,a jeszcze bardziej zero odzewu na w/w post. A twoje pierdolenie o HM czy HR nie ma sensu. Jesli ktos ma osobowosc to nie jest wazne czy gra HM czy robi szydelkiem obrusy. Obroni sie sam.

Wg mnie,Titus ma smykalke do otaczania sie ludzmi ktorzy cos soba reprezentuja. On sam jest alkoholikiem bez wiekszych ambicji. Pierwsza osobowascia w AD byl Litza. On ciagnal ten wozek swoimi pomyslami i charyzma. Popcorn i Slimak byli wtedy troche z boku. Potem paleczke przejal Perla. Kolejny tworczy gosc. Nastepnie Olo. O Lipie nie chce mi sie pisac.Szkoda czasu. Od czasow Perly,troche wiecej do powiedzenia mieli Slimak i Darek. Slimak byl zawsze ambitny a Popcorn.... No coz... Super gitarzysta,blysnal niektorymi pomyslami (Street Rockin) ale generalnie "artysta". troche w oblokach.super solowki....Ale zjechalem z tematu. Titus....no coz... Kiedys mnie bawil,a teraz,powarzajac te same opowiesci - troche zenuje.
Més que un club
WTF?

Postprzez Abdon » 26 wrz 2009, o 01:22

jakie to szczęście, że Titus nie zarabia na życie zabawianiem ciebie tylko hmm... graniem dobrej muzyki...? :roll:
to kiepski z ciebie fan Acidów skoro uważasz, że zawsze ktoś odwalał robotę za Titusa...
Obrazek
Abdon

Postprzez WTF? » 26 wrz 2009, o 01:26

Moge powiedziec ze z Ciebie kiepski fan bo tego nie widzisz...
Més que un club
WTF?

Postprzez KRZYK » 26 wrz 2009, o 08:46

wiesz zazwyczaj (rozmowa) wywiad jest zalezna od dwoch stron. jesli po raz 1243 ktos pyta o to samo i serwuje w kolko te same anegdotki, to nie dziwne ze to tak wyglada. Crawley tam dobrze napisal, ze w programie brakowalo jeszcze tylko "Tytus, ja ciebie znam....".
program nie byl super fajny, ale tak ostro jak Kittie, czy ty bym go nie zjechal :P

a co do tego, ze Tytus jest alkoholikiem bez wiekszych ambicji - tu sie z toba nie zgadzam i caly ten twoj wywod uwazam za pierdolenie kocopolow 8)
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez sylviacid » 26 wrz 2009, o 09:29

stary_muminka napisał(a):jakie to szczęście, że Titus nie zarabia na życie zabawianiem ciebie tylko hmm... graniem dobrej muzyki...? :roll:

on to robi od 20 lat zabawia nas na scenie nie tylko grą na basie,"wyziewem z gardła" ale i swoją osobą 8) kuzwa jest jak wino im starszy tym lepszy,lepszy niz komik z aktorem razem wzięci,a jego riposty okraszone ironia mistrzostwo :mrgreen:
ale opinia jest jak dooopa każdy ma swoja :wink:
Always L*-*k on the bright side of life and I never give it up!!

Obrazek
sylviacid

Postprzez WTF? » 26 wrz 2009, o 13:21

Sylvia,no to sie dobrze popatrz na te 20 lat. Czy aby napewno to Titus kreci tym biznesem. Ja obserwuje i bardzo watpie.

krzyk,zmien nazwe tego forum z BA na LDBWNO*. Bedzie bardziej pasowalo.
Més que un club
WTF?

Postprzez WTF? » 26 wrz 2009, o 13:23

* - Lizanie Dupy Bez Wzgledu Na Okolicznosci.
Més que un club
WTF?

Postprzez arekrem » 26 wrz 2009, o 13:29

Posty się edytuje. Bez względu na okoliczności.

Swoją drogą, jak można mówić, że Titus nic w tym zespole nie robi, jak cały zespół w wywiadach podkreśla, że pierwsze płyty to on w większości komponował?
Oll Korrect
arekrem

Postprzez maciejoo » 26 wrz 2009, o 13:33

wuteef jest coś takiego jak edytowanie posta :roll: (arekrem mnie uprzedił ;) )

WTF? napisał(a):Wg mnie,Titus ma smykalke do otaczania sie ludzmi ktorzy cos soba reprezentuja. On sam jest alkoholikiem bez wiekszych ambicji. Pierwsza osobowascia w AD byl Litza. On ciagnal ten wozek swoimi pomyslami i charyzma. Popcorn i Slimak byli wtedy troche z boku. Potem paleczke przejal Perla. Kolejny tworczy gosc. Nastepnie Olo. O Lipie nie chce mi sie pisac.Szkoda czasu. Od czasow Perly,troche wiecej do powiedzenia mieli Slimak i Darek. Slimak byl zawsze ambitny a Popcorn.... No coz... Super gitarzysta,blysnal niektorymi pomyslami (Street Rockin) ale generalnie "artysta". troche w oblokach.super solowki....Ale zjechalem z tematu. Titus....no coz... Kiedys mnie bawil,a teraz,powarzajac te same opowiesci - troche zenuje.

pfff..szkoda, że jesteś jedyną osobą, która tak myśli...ja z twoją w/w wypowiedzią się nie zgadzam. Osobiście ja obojętnie jakiego gitarzystę tudzież basistę czy perkusistę, niezależnie od tego jaką jest osobą, podziwiam, bo trzeba naprawdę chcieć żeby nauczyć sie grać na danym instrumencie i dojść do perfekcji, co przecież nie jest łatwe..
"...born in shackles - that's his view
he wants to go out and cure
throw the chans off, start his game
monster surgeon is his name..."
maciejoo

Postprzez WTF? » 26 wrz 2009, o 13:35

Wiem ze sie edytuje. Ale tak mialo byc.

A co do Twojego postu are... cos tam,to podaj prosze jeden cytat z taka wypowiedzia innych czlonkow zespolu. Bede wdzieczny.

maciejoo,jestem jedyna osoba "na tym forum" ktora tak mysli. I zadalem sobie trud napisania tego. mam grono wielu kolegow i przyjaciol ktorzy tak mysla,a znaja AD ciut wiecej niz Ty.
Més que un club
WTF?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media