Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Maximum overload!

Re: Titus w programie Kuby Wojewódzkiego 15.09.09

Postprzez Mihau » 16 wrz 2009, o 16:25

chodzi mi raczej o możliwość zassania... bo oglądałem już wiele razy...
Mihau

Postprzez Ivan » 16 wrz 2009, o 16:39

Wszelkie bonusy + dideło :)
Jeśli ktoś w lepszej jakości będzie chciał to pisać postaram się coś z tym jeszcze zrobić:)

Kod: Zaznacz cały
http://rapidshare.com/files/280898497/acid.rar
CBF 2013 - 20 urodziny Flapjacka ! ;)
Ivan

Postprzez Darkness » 16 wrz 2009, o 17:10

Mam lekko mieszane uczucia po tym programie. Było niby wszystko ok, ale... Zacytuję moją polonistę z liceum, która za każdym razem pod moim wypracowaniem pisała "Temat dokładnie przeanalizowany, dobrze dobrane przykłady, brak błędów stylistycznych i ortograficznych. Bardzo dobrze. 3+"
Darkness

Postprzez Wiwern » 16 wrz 2009, o 17:18

po prostu niedosyt, bo by się chciało, żeby było tak zajebiście, jak poprzednio, jeszcze na Polsacie - chyba temu idzie...
"Everyday is your fuckin birthday!"

http://wiwern.ktopije.pl
Wiwern

Postprzez goania » 16 wrz 2009, o 17:32

W Polsacie Kuba prowadził program, w którym pozwalał mówić gościom, i tacy jak Titus, mogli rozwinąć skrzydła :|
W chwili obecnej Wojewódzki prowadzi lansiarski program, gdzie gwiazdą i centrum programu jest on sam :roll:
Titus (O! i np. Chylińska, B. Linda) dali radę, bo choć przez chwilę zaistnieli, a wręcz zabłysnęli ... a to przy wiecznie przerywającym, i nie dającym dokończyć zdania Kubusiu nie jest łatwe ...

BTW... Po cholerę zadawać pytania, skoro nie oczekuje się na nie odpowiedzi :roll:
goania

Postprzez ostry69 » 16 wrz 2009, o 17:36

Wiwern napisał(a):po prostu niedosyt, bo by się chciało, żeby było tak zajebiście, jak poprzednio, jeszcze na Polsacie - chyba temu idzie...

Dokładnie lekki niedosyt pozostał. Na stronie Kuby. W Sa fragmenty programy i jest jeden ktory chyba niezostał wemitowany (albo był tylko ja juz przysypiałem) a tytuł tego fragmentu to "Kto się dla kogo rozbierał?"

:]
Are You a Rebel ?
ostry69

Postprzez 140b » 16 wrz 2009, o 18:56

No tak jak piszecie, Titi zaprezentował się jak zwykle genialnie, ale trochę jakoś tak się to nie lepiło:D, w ogóle po jego wejściu do studia coś bracia Golec zamilkli a do tej pory najczęściej u powiatowego było tak że po wejsciu drugiego gościa ten pierwszy też głos zabierał...no cóż może to faktycznie ograniczenia czasowe?:D
140b

Postprzez pmaciej7 » 16 wrz 2009, o 19:06

dannyXXX napisał(a):W porównaniu do kultowego programu z Titusem z roku 2003 wczorajszy byl cienki jak sik pajáka.

A może niepotrzebnie nastawialiśmy się na niewiadomo co? Trzeba by puścić Titusa do programu, w którym to gość jest gwiazdą, a nie gospodarz. I żeby nie musiał odpowiadać na standardowy zestaw pytań - czy jesteś satanistą, ile pijesz i co głupiego po pijaku zrobiłeś, ile dymasz itd.

kittie_corpse napisał(a):Stary kretyn intelektem nie grzeszący odpowiadający na pseudopytania drugiego kretyna i w dodatku pajaca. Niechże już Tyta skupi się na tym graniu, bo sorry, ale poza traszem, to on już się do niewielu rzeczy nadaje (tak, i mówię to JA ;)) - generalnie takie właśnie wrażenie odniosłam po tym programie.

Powiatowy miał zestaw pytań przygotowany z założeniem, że gościem będzie dureń. Do tego formuła programu: Pytanie, próba odpowiedzi przerwana przez krzyki albo haha haha Powiatowego, kolejne pytanie z zupełnie innej beczki.

Więc cokolwiek Titus by odpowiedział, to i tak musiał wyjść na durnia

Zresztą o co Wojewódzki miałby go pytać? Miał ciągnąć temat tego Hegla? Sam musiałby mieć o tym pojęcie.

I jeszcze ci Golcowie -ostateczny gwóźdź w chooi'u...

Nie wypadli tak źle, tylko jeśli zostali na kanapie, to Gminny mógł tak poprowadzić rozmowę, żeby nie siedzieli jak kołki, tylko żeby mieli z Titusem wspólny temat do rozmowy i jakoś się włączali. Albo należało ustawić gości odwrotnie - zacząc od Titusa, a potem pozwalać mu się włączać do rozmowy z Golcami.
pmaciej7

Postprzez Crawley » 16 wrz 2009, o 19:26

Cóż, takie są teraz talk-shows, szczególnie te ukierunkowane raczej w stronę młodzieży czy też dwudziestolatków.

Pamiętacie "Wywiad z Wampirem" Jagielskiego? TO byłby program, w którym Titus mógłby się pokazać. Z drugiej strony pamiętajcie, że wystąpienie u Wojewódzkiego to także sposób na promowanie siebie. W kontekście solowego projektu jest to bardzo ważne, a w mało którym miejscu można tak przemówić do świadomości potencjalnych odbiorców, jak u Kuby.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez arekrem » 16 wrz 2009, o 19:28

Świeżo obejrzałem i muszę napisać, że Wojewódzki chyba rozmija się z powołaniem - powinien pracować w sejmowej komisji śledczej, wtedy mógłby rzucać tymi pytaniami jeszcze szybciej. Titus pokazał klasę i nie dał się wciągnąć w durne dyskusje o "dymaniu, ćpaniu, chlaniu". Jego problem był taki, że kiedy się rozkręcał, jaśnie pan Jakub przerywał mu. No i nie miał wystarczająco czasu. Kultowy już odcinek z Polsatu trwał godzinę. W TVN Wojewódzki ma 30 minut. No i do tego jeszcze Golcowie, do których osobiście nic nie mam, ale którzy po prostu podlizywali się Wojewódzkiemu. Potem zaś siedzieli cicho i kręcili głowami.

Nie było jednak tak źle.
Oll Korrect
arekrem

Postprzez Inferno » 16 wrz 2009, o 19:40

Nie ma co narzekać, dobrze że wogóle mogliśmy obejrzeć Tytusa w jakimś programie w TV. Pewnie znów trzeba będzie nam poczekać kilka ładnych lat żeby się taka sytuacja powtórzyła. Chociaż czasu było mało to i tak kilka tekstów przejdzie do historii i gitarra :).
http://www.limiter.com.pl
Inferno

Postprzez kika » 16 wrz 2009, o 19:56

Inferno napisał(a):Nie ma co narzekać, dobrze że wogóle mogliśmy obejrzeć Tytusa w jakimś programie w TV.

dokladnie!
poza tym pare dobrych tekstów padło, nie przesadzajmy :)
kika

Postprzez Andzia » 16 wrz 2009, o 20:24

Nie przesadzajmy też z tym, że było rewelacyjnie.
Ja na przykład mocno się zawiodłam. A może po prostu za wiele oczekiwałam...
Andzia

Postprzez Ula » 16 wrz 2009, o 20:55

Chyba większość spodziewała się czegoś innego.Zwłaszcza po występie w Polsatowskim wydaniu Wojewódzkiego. Moje odczucia są również mieszane. Titus miał być i był. :roll:
Ula

Postprzez blackmoore » 16 wrz 2009, o 21:53

Niestety na TVN jest cenzura, na Polsacie cenzury nie było.
Gdy nie wiesz dokąd iść KRZYK zmęczył Cię,
Za szyjkę mocno chwyć i napij się
blackmoore

Postprzez Maciek » 16 wrz 2009, o 21:55

Takie programy jak w Polsacie zdarzają się raz na ileś tam i w tym jest ich urok. Trochę rzeczy się wydarzyło od tego czasu co na pewno też ma wpływ na Titusa. Zresztą sam to powtarzał pare razy, że nie lubi talk-show...na moje było nieźle, nie spodziewałem się, że będzie tak jak wcześniej.

Programem kieruje przede wszystkim Kuba i gdyby się przygotował trochę bardziej niż czytając wywiad "20 pytań na 20-lecie" to byłoby ciekawiej.

Ja z całokształtu jestem zadowolony, Titus pokazał parę razy Verses Of Steel, puścili całkiem spory, jak na ten program, kawałek Acid. Szkoda tylko, że nie padł adres strony :D:D
Maciek

Postprzez Avogadro » 17 wrz 2009, o 00:37

Crawley napisał(a):Cóż, takie są teraz talk-shows, szczególnie te ukierunkowane raczej w stronę młodzieży czy też dwudziestolatków.
Pamiętacie "Wywiad z Wampirem" Jagielskiego? TO byłby program, w którym Titus mógłby się pokazać. Z drugiej strony pamiętajcie, że wystąpienie u Wojewódzkiego to także sposób na promowanie siebie. W kontekście solowego projektu jest to bardzo ważne, a w mało którym miejscu można tak przemówić do świadomości potencjalnych odbiorców, jak u Kuby.

To się chyba nazywało "Wieczór z wampirem", a potem po prostu "Wieczór z Jagielskim". Stare w ch** jak hala we Wrocławiu.
Fakt jest taki, że Jagielski był po prostu normalnym, w miarę rzetelnym dziennikarzem i prowadził swój program w kierunku dyskusji, Wojewódzki stosuje lansiarskie zagrania na poziomie chodnika, który wychwalany jest przez tysiące oglądających.
Jeśli wydaje ci się,że jesteś nieomylny, to prawda! Wydaje ci się.

Bite my shiny metal ass!
Avogadro

Postprzez jamro » 17 wrz 2009, o 12:56

Przed sekundą obejrzałem. Żenada straszna. Totalnie mi już ten program nie podchodzi, chyba jestem za stary :D Inna sprawa, że Tytus też już w kółko to samo powtarza.
jamro

Postprzez acidolka » 17 wrz 2009, o 13:10

bo wojewódzki zadawał mu te same pytania co w 2003 (albo bardzo podobne
szkoda że nie zadał pytania czy kąpał się w szambie z Litzą :P
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez Abdon » 17 wrz 2009, o 19:43

Titus wypadł jak najbardziej pozytywnie, według mnie problem tkwił w tym, że żeby zrobić prawdziwy show potzreba było odpowiedniego partnera do rozmowy, a tego Titus nie znalazł ani w Wojewódzkim, ani w żadnym z Golców (a w ogóle ten, który siedział bliżej Tity nie powinien być zapraszany do takich programów, bo jest nudny i sztywny jak pal azji), siłą rzeczy show nie było. Ile razy można gadać o tym ile się wyjebało i co się potem robiło, prowadzący nic a nic się nie wysilił przy wymyślaniu pytań.

co do Drug Dealera - Jankiel równie dobrze mógł wystawić gołą dupę do mikrofonu, brzmiało by tak samo :?
Obrazek
Abdon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prasa i media