Teledysk "What a Wonderful World"

Maximum overload!

Teledysk "What a Wonderful World"

Postprzez Robson » 10 paź 2018, o 20:39

Acid Drinkers feat. Litza - What a Wonderful World

Acid Drinkers na FB napisał(a):Weszliśmy w 30-ty rok działalności…z tej okazji mamy dla Was specjalny klip oraz utwór nagrany z Robertem „Litzą” Friedrichem!

30 lat to kupa czasu - świetnego czasu wypełnionego koncertami, nagraniami, podróżami, kreatywnością, poznawaniem nowych ludzi- nowych przyjaciół. Rzućmy, więc okiem z kim przez te lata zrobiliśmy sobie rajd po rzeczywistości ;))

Numer też wybraliśmy nie przypadkowo - to klasyk: „What a Wonderful World" - świat, który jako Acids sami sobie stworzyliśmy :))
Robson

Re: Teledysk "What a Wonderful World"

Postprzez Laser » 11 paź 2018, o 11:12

No dupy raczej nie urywa. Jak dla mnie trochę zbyt motorheadowe. To już nie te kowery co kiedyś.. :lol: :mrgreen:

Ale fajnie, że jest coś nowego i to tak z zaskoczenia. Ja w ogóle wolałbym żeby zamiast wydawania (za długich) albumów co kilka lat wydawało się raczej epki, single i maksisingle, ale za to co kilka miesięcy. A na nich dodatkowo na przykład koncertowe bonusy z ostatniej świeżej trasy.. :) Tym bardziej, że z powodu internetu dzisiejsze czasy to już chyba nie czasy słuchania 12-utworowych longplayów.

Szkoda też, że w XXI wieku kiedy nagrać coś jest przecież o wiele prościej niż kiedyś - paradoksalnie mamy mniej nagrań koncertowych zespołu (w dobrej jakości) niż w latach 90-tych. Przez te 20 lat od roku 2000 to mamy chyba tylko Metalmanię 2006, Woodstock 2008, Hard Rock Cafe 2010, koncert w Czwórce 2013 i koncert w Trójce 2015. Mnie chodzi tu o audio przede wszystkim. Pięć sztuk. Dwadzieścia lat. No dobra - jest jeszcze świetny Woodstock 1999 w całości - no ale nie każdy ma do tego dostęp.. Co to za problem podpiąć coś do konsolety na koncercie, nagrać i mieć? :roll:
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Powrót do Prasa i media