Litza

I mean Acid / Do ya like it?

Re: Litza

Postprzez Mad Professor » 17 maja 2016, o 20:35

Przykro widzieć, że #dobrazmiana dotarła również tutaj i wyprała niektórym umysły. Szkoda.
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Smakosz » 17 maja 2016, o 21:00

Wiadomo, Litze teraz wszyscy powinni jechać bo włączył Tv Republika i witał się z Prezydentem :lol: a jak nie to na bank coś im wyprało umysły. Trzeba być sobą i wierzyć w to co się robi! ...ale tylko wtedy kiedy ma się właściwe poglądy dla muzyka rockowego, prawdziwego "wolnego" "artysty" inaczej jest się zwykłym oszołomem #politykamiłosci :lol:
Smakosz

Postprzez Laser » 18 maja 2016, o 02:19

No dobra. Żadnych rewelacji nie będzie. Trochę mnie poniosło. Przy tych wiecach powinien być cudzysłów, a nie było go.. :oops: Przepraszam wszystkich. Nie bijcie zbyt mocno! Z tego co wiem - obecnie Litza na żadnych wiecach politycznych PiS jeszcze nie występował. A przynajmniej ja nic o tym nie wiem. Tam w zamierzeniu miał być cudzysłów. Ci co mnie znają wiedzą, że ja raczej dyplomatą nie jestem. A i każdemu jestem zdolny powiedzieć "spierdalaj" (bo nie mam kredytu.. :mrgreen: )

Nie mniej jednak.. Chodziło mi właściwie i dokładnie o „słynny” przypadek z prezydentem. Było o tym przez chwilę głośno - później prawie wszyscy przeszli nad tym do porządku dziennego. Uczciwie od razu przyznam, że między innymi Olo, Kred i Laserro chyba do tych osób się nie zaliczają :) Na naszym forum akurat w tym temacie dyskusji zdaje się nie było. Na LForum jak to zwykle - dyskusję zdominowało grono lizusów. To co tam się (na scenie) działo to był jakiś ponury polityczny spektakl. Faktycznie PAD mógł wejść bez pytania i zaproszenia, ale reakcja Litzy na to wydarzenie oraz fakt jak się do niego mizdrzył są naprawdę niesmaczne. Same tłumaczenia naszego bohatera-artysty i jego nerwowość związana z tym tematem może świadczyć o tym, że Litza chyba sam sobie tego jeszcze w głowie nie poukładał. Nie przyznał się chyba jeszcze póki co do błędu więc chyba i wybaczyc mu tego występku na razie nie można.. :(

Już parę lat wstecz było tak, że na listopadowych koncertach LX w Szczecinie wspominał o Marszach Niepodległości (nie palę, ale wychodziłem wtedy miedzy innymi na fajkę). Teraz słyszę o krytykowaniu KOD. Były też inne pomniejsze sytuacje w tv lub wywiadach. Kiedyś puszczałem takie rzeczy koło ucha, ale po incydencie z PAD coś już we mnie pękło.

Pewnie niektórzy teraz w duchu mówią „a nie mówiłem?”. No i trudno. No i chuj..

Jeszcze raz sorry - ale, że tyle osób tutaj zagląda? ;)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Olo » 18 maja 2016, o 08:05

Jeszcze w temacie tylko.
W Metal Hammerze (choć mógł to i Teraz Rock być ;) ) były wywiady przy okazji premiery MYWASWYNAS.
I Krzyżyk został właśnie zapytany o politykę i czy zespół by wystąpił na zaproszenie, na jakimś wiecu.
Wspomniany wyżej sprytnie wybrnął przywołując sytuację bodaj z Katowic, gdzie w trakcie występu Luxtorpedy wlazł z paroma słowami jakiś polityk (nie pomnę już nazwiska teraz). Luxtorpeda zareagowała zagraniem "Mowy trawy".
I może być tak, że Arka Noego nie ma w repertuarze odpowiedniego numeru, albo polityk ten z Katowic był z opcji nie tego sortu. ;)
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Mad Professor » 18 maja 2016, o 09:23

Hmmmmmm, warto jednak przypomnieć, że kiedy marionetka pojawił się na scenie, to Litza wybrzdąkał na gitarze motyw ,,everybody sing this song, du da, duda ''i oznajmił, że ,,przed wyborami ta piosenka dawała nam nadziei''.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Smakosz » 18 maja 2016, o 10:02

Jeszcze raz pytam: w czym problem? To że jakiś muzyk ma poglądy inne niż Wasze od razu go dyskredytuje? Przecież to śmieszne, liczy się muzyka. Wielkim fanem Luxtorpedy nie jestem, w sumie to byłem jedynie na paru koncertach i tyle, ostatnich dwóch płyt w ogóle nie słyszałem w całości i nie ciągnie mnie do nich, ale żeby nagle odwrócić się od kapeli bo muzyk głosował na nie tego kandydata którego Wy sobie wymarzyliście jest po prostu zabawne. Ale cóż, różni ludzie, różne podejścia. Mnie np. gówno obchodzi co Scott Ian myśli o kandydaturze Donalda Trumpa, a nowy Anthrax jest świetny, polecam :D
Smakosz

Postprzez Mad Professor » 18 maja 2016, o 10:14

Jest problem, w wiarygodności. Jeżeli muzyk Friedrich, idol młodzieży, opowiada w wywiadach o obrzydzeniu wobec manipulacji i jednocześnie jawnie popiera władzę, która manipulację i kłamstwo wyssała z mlekiem matki, to znaczy, że ma ludzi za idiotów. Problemem jest również to, że zamienia scenę w mównicę sejmową. Jego obecni słuchacze to głównie gimnazjaliści (z nielicznymi wyjątkami potwierdzającymi regułę). To ludzie, którzy dopiero wyrabiają sobie pogląd na świat, najczęściej bezkrytycznie przyjmując to,co usłyszą ze sceny od swojego idola. Problemem Litzy nie są jego poglądy, ale to, że epatuje nimi ze sceny, z wywiadów, w rozmowach z fanami. Jest muzykiem, nie politycznym funkcjonariuszem. I najwyraźniej o tym fakcie zapomniał. Pis off & love ;)
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Smakosz » 18 maja 2016, o 10:22

Skoro ma takie poglądy jakie ma tzn. że raczej nie czuje się zmanipulowany. Widocznie czuje też potrzebę wyrażania swoich poglądów tak samo jak Lipa, Kora i Big Cyc którzy także czują że nie są zmanipulowani i ich także słuchają młodzi ludzie. Słuchajcie muzyki i sami wyrabiajcie sobie poglądy czytając newsy z różnych źródeł i wyciągając esencję, takie mam przesłanie na dziś. Piss and off! :D
Smakosz

Postprzez Mad Professor » 18 maja 2016, o 10:34

Zauważam jednak sporą różnicę pomiędzy byciem anty wobec władzy, miast wskazywania - o ten, ten jest świetny i przeprowadzi nas przez ucho igielne, brawo ten pan kandydat - (jak Lipa, Kora, Big Cyc), a jasno zdeklarowanym opierdalaniem pindola miłościwie panującej nam władzy rządzącej.
To wszystko, co miałem do powiedzenia w tym temacie, obiecuje już milczeć. Ciao. 8-)
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Smakosz » 18 maja 2016, o 10:46

Przecież obaj dobrze wiemy w jaką stronę Lipa, Kora i inne Big Cyce i Maleńczuki kierują swoje poglądy będąc w opozycji do obecnego rządu i nikomu nie trzeba tego tłumaczyć. Skoro tak jak Big Cyc grasz na marszu kod gdzie występują przed tobą politycy, albo głośno mówisz o tym ze głosowałeś na nowoczesną jak Maleńczuk to chyba jest to dość jasny znak, prawda? :)
Smakosz

Postprzez Mad Professor » 18 maja 2016, o 10:51

Miałem milczeć, no ale padło pytanie, więc...
Tak, mówią jasno, PIS jest zły, łamie konstytucję, prawa człowieka, ciągnie nas w przepaść, musimy ich pogonić, zanim oni pogonią nas z Europy. Nie mówią natomiast: głosujcie na PO, czy inną .Nowoczesną. Poczuj różnicę.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Smakosz » 18 maja 2016, o 10:54

To wszystko trzeba mówić wprost? w sytuacji kiedy grasz na marszu kod gdzie przed tobą wychodzi petru i cała świta i mówisz że trzeba pogonić pis to jest dla mnie jasne do czego nawołujesz.
Smakosz

Postprzez Mad Professor » 18 maja 2016, o 10:59

Do pogonienia PiS.
Proponuje byśmy dalszą część tej dyskusji pociągnęli na privie, o ile o oczywiście masz ochotę. Bo się tu z tematu Litzy topic polityka robi.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez pmaciej7 » 18 maja 2016, o 11:30

Laser napisał(a):Chodziło mi właściwie i dokładnie o „słynny” przypadek z prezydentem.

Ale tak szczerze przyznaj, nie spodziewałeś się tego po Litzy? Od wczoraj go znasz?
pmaciej7

Postprzez DB » 18 maja 2016, o 13:46

Obejrzałem ten fragment z koncertu Arki i nie mam nic do tego, że prezydent Duda wskoczył na scenę, skoro już tam gdzieś się kręcił (z resztą był chyba zaproszony przez organizatorów), ale wydaję mi się, że Litza powiedział wtedy jednak o zdanie za dużo do mikrofonu. Nie zaskakuje mnie to, ale mógł odpuścić...Uważam, że mieć swoje poglądy to nie jest coś złego, ale po chuj artyście na scenie mówić kogo popiera. Nie mam jednak do niego wielkiego żalu, bo wielu "znanych i lubianych" dziś wyraża otwarcie swoje poglądy i jakoś w ich przypadku nie spotyka się to z falą hejtu...

Po przeczytaniu ostatnich postów widzę, że pewnie moglibyśmy sobie tu długo rozmawiać i się potykać, ale ten temat nie nazywa się "Polityka". Z resztą chyba nawet nie chciałbym, by taki tu był, bo są do tego inne i chyba lepsze miejsca.

Co do polityki, jak również medialnych przekazów - nie dajmy robić sobie sieczki z mózgu :)
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez Sęku » 19 maja 2016, o 16:48

Kurde, najpierw Max Cavalera krzyczy ze sceny "Crimea is Russia", teraz Litza o nadziei w kontekście Maliniaka.
Smutno, kiedy idole się z tobą rozmijają.. :(
Sęku

Postprzez HofmannAcid » 22 maja 2016, o 17:30

Smakosz napisał(a):głosowałeś na nowoczesną jak Maleńczuk

Serio? :lol:

Albo stary jestem albo kojarzę poglądy Licy na tyle, że nie byłoby zdziwka jakby jakąś prawicową piosenkę wyborczą skomponował.

Szok i zniesmaczenie to miałem kiedyś dawno dawno temu jak zobaczyłem jak na scenie całuje jakiegoś tłustego biskupa po rękach. No bo jak to? Rebel? Punk? A tu taki upadek ;) No wtedy to mógłby równie dobrze uderzyć w ślinę z jakimś byłym sekretarzem partyjnym. Ale młody byłem i życia nie znałem :lol:
Justice is lost. Justice is raped. Justice is gone (...)
HofmannAcid

Postprzez Ziemniax » 23 maja 2016, o 17:38

A najbardziej w tym wszystkim boli to, że znaczną część fanbazy Luxtorpedy stanowią ludzie w wieku gimnazjalno-licealnym. Aż się przypomina propaganda, którą sponsorowani trolle przemycali parę lat temu na demoty i inne komixxy... minęło parę lat i jakie mamy efekty, widzi każdy. Co drugi osiedlak w symbolach Polski Walczącej, brunatne bydło urządza sobie msze w teoretycznie apolitycznych placówkach kościelnych, a gimbusów masowo ponawracało na ideologie, które w przyszłości będą ich dymały bez mydła, bo śmieszny dziadek w muszce hehe masakruje ludzi w internecie. Mam nadzieję, że nie dożyję dnia, w którym jeden z moich dawnych idoli zagra na którymś z patriotycznych marszy tuż po przemówieniu gości z Fideszu czy innej Forzy Nuovy...
Ziemniax

Postprzez DB » 23 maja 2016, o 20:15

A ja mam nadzieję, że żaden z moich idoli nie zagra na marszu "równości" ani dla żadnej lewackiej hołoty mieszającej ludziom w głowach, komunistów, Komitetu Obrony Koryta, banksterskich fagasów i innych POlityków-krętaczy, którzy robią wszystko dla kasy i władzy, a w dupie mają obywateli i biało-czerwoną flagę.
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez Cayenne » 23 maja 2016, o 23:54

taa, nie wiem gdzie tu jest "polityka", niemniej proponuję się tam przenieść z ewentualną kontynuacją dyskusji. Nie chodzi o to, czy się niniejszym czuję lewacką hołotą. Chodzi o to, że to nie jest na temat, a ogólny Admin śpi albo zniknął, może trzeba powiedzieć "Luxtorpizda", żeby się odnalazł...?
Cayenne

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o Kwasożłopach