Litza

I mean Acid / Do ya like it?

Re: Litza

Postprzez Kred » 10 wrz 2014, o 09:46

Miało mały wypadek w studiu.
A takie będzie następne:
Obrazek
Kred

Postprzez Abhorrent » 14 wrz 2014, o 12:51

Obrazek

:D
Abhorrent

Postprzez acidolka » 17 wrz 2014, o 14:27

czego mam nieodparte wrażenie że Tyta na tym zdjęciu jest lekko martwy? (albo gothycki wchuj)
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez blackmoore » 23 gru 2014, o 01:06

Gdy nie wiesz dokąd iść KRZYK zmęczył Cię,
Za szyjkę mocno chwyć i napij się
blackmoore

Postprzez acidolka » 23 gru 2014, o 11:54

ładny muzyczny obrazek
nawet zjadliwy, bardzo smutny

a Litza dalej nie rzucił i kopci jak parowóz ... ?
acidolka

Re: Odp: Litza

Postprzez raku » 23 gru 2014, o 12:19

Ten teledysk kręcili zanim rzucił. Ale nie udało mu się jednak rzucić :-|
Infernal na Luxforum napisał(a): Na Sądzie Ostatecznym nie spodziewam się zbyt wiele pytań z teorii.
raku

Postprzez Olo » 23 gru 2014, o 14:00

A czy to ma znaczenie jakieś?
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez acidolka » 23 gru 2014, o 15:17

ale co ma znaczenie że smutny kawałek czy Litza z fajką?
acidolka

Postprzez Gómiś » 31 mar 2015, o 17:50

dobra rok 1998 Litza opuszcza Acid
rok 2007 Litza staje na scenie z AD podczas Przystanku Woodstock
i tutaj mam pytanie czy w miedzy czasie pojawił się gdzieś jeszcze na scenie czy to była pierwsza wizyta po latach?
My heart will be singin'
Singin' out loud'
Gómiś

Postprzez KRZYK » 31 mar 2015, o 18:06

pierwsza. jestem tego pewien na 98%
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez raku » 2 gru 2015, o 16:56

Ach te boty. Bazę mają nieaktualną nawet
Infernal na Luxforum napisał(a): Na Sądzie Ostatecznym nie spodziewam się zbyt wiele pytań z teorii.
raku

Postprzez Olo » 24 mar 2016, o 23:16

Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Laser » 25 mar 2016, o 13:45

Litza napisał(a):Współczesnym zagrożeniem nie jest internet i media, ale brak komunikacji między ludźmi. Nie mamy relacji między sobą, a mamy z monitorem czy ze słuchawkami. Gubi się aspekt społeczny i wtedy stajemy się podatni na manipulacje w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że mówi to facet, który w wywiadach jednocześnie gorąco zachęca do oglądania TV Republika.. :lol: Nie no ja wysiadam.. :roll:
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez DB » 25 mar 2016, o 14:59

Laser napisał(a):
Litza napisał(a):Współczesnym zagrożeniem nie jest internet i media, ale brak komunikacji między ludźmi. Nie mamy relacji między sobą, a mamy z monitorem czy ze słuchawkami. Gubi się aspekt społeczny i wtedy stajemy się podatni na manipulacje w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że mówi to facet, który w wywiadach jednocześnie gorąco zachęca do oglądania TV Republika.. :lol: Nie no ja wysiadam.. :roll:

obiektywnych mediów nie ma...ale przynajmniej dobrze, że nie zachęca do oglądania tvn i czytania gw...
Bitches, drugs, guns for sale.
DB

Postprzez Laser » 25 mar 2016, o 16:19

Co kto lubi DB. Możesz nie lubić tej czy tamtej stacji, ale pewne rzeczy można stwierdzić obiektywnie czy to Ci się podoba czy nie. Nie zamierzam nikogo do niczego przekonywać ani bronić tej czy innej gazety..

Ograniczę się może tylko do przypomnienia faktu, że pierwszym dziennikarzem, który ostrzegał przed Amber Gold był już w 2010 roku dziennikarz Wybiórczej. Wiedziałeś? ;) Nie mówili o tym w TV Republika? Dziwne.. :mrgreen:

Po co to piszę? Żeby powiedzieć, że jest duża różnica miedzy stronniczym przedstawianiem faktów, a jawną bezczelną manipulacją i kłamstwami. 8-)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez DB » 25 mar 2016, o 20:03

Co kto lubi, oczywiście :) Oczywiście też, że manipulacje miały i mają miejsce...dlatego nie czytam/nie oglądam lub podchodzę z dużą rezerwą do informacji podawanych szczególnie w pewnych gazetach/stacjach, gdzie te manipulacje są niestety niemal chlebem powszednim. Tv republika też na pewno nie zalicza się do wzorowych mediów, choć ma kilka ciekawych programów w mojej opinii.

Tak to jest...Przychodzi nowa władza, nie ważne czy z prawa czy z lewa i robi "porządki", także w mediach...poprzedni rząd robił czystki, ten też...trudno więc znaleźć obiektywne media, trudno o w pełni obiektywny, prawdziwy przekaz, szczególnie w drażliwych kwestiach, gorących tematach z kręgu polityki. Chociaż ten, kto się trochę interesuje polityką i tym co się dzieję w kraju, to wyłapie ewentualne "nieścisłości" i sobie coś odejmie lub doda.

Ok...Kiedyś miałem zupełnie inne poglądy niż teraz, ale przyszedł taki czas, że zmieniłem front, że tak to nazwę, bo pewne rzeczy przybrały zły obrót i nie dało się już tego znieść. Dodatkowo internet (drugi obieg informacji) otworzył mi oczy na to, jak Polaków manipulowały "media" robiąc z niewygodnych ludzi wariatów przyklejając im odpowiednią łatkę i posługiwały się podstępnymi chwytami byle obronić tych jedynych słusznych. Ci przystojniejsi i wyżsi :) politycy okazali się fajni tylko z wierzchu, a pod szytym na miarę garniturem skrywały się zwykłe gnidy (nie wszyscy oczywiście). Obecne władze też na pewno nie są idealne...

Na koniec chciałem powiedzieć, że nie wszyscy muszą interesować się polityką, ale Litza akurat jak mówisz zachęca do oglądania tv republika, a jeśli tak jest, to ma jasno określone polityczne preferencje. Ma oczywiście pełne prawo mieć swoich faworytów i ulubioną stację :) Jednak czy jako tak popularny muzyk powinien o tym głośno mówić? W każdym razie musi wiedzieć, że polityka to delikatny temat :)
DB

Postprzez Cayenne » 17 maja 2016, o 13:12

niezbyt mi idzie trzymanie filozoficznego dystansu, widać, bo mie żena-wizja przywołana w quizie przez Lasera jakoś zniesmaczyła, a ja tu po obiedzie

peem tak. Nie przeżyłam szoku po odejściu Roberta od składu (choć pewnie, ze mnie to nie ucieszyło, zresztą zapewne wiecie, o co mi chodzi), widać dopełnił się jego czas w Acidzie, zmęczył się tematem, poszedł se gdzie serce go poniosło i jego święte prawo a mi chuj do tego. Więc nie na tle jakichś zadawnionych żalów wielkich, "dezerckich" - a umówmy się, bywały w tym temacie i takie - ta moja żena. Inna rzecz, że może ona mieć jakiś związek z LT, której utwory jak wspominałam wybieram chyba pechowo, ale z takich lub innych powodów odrzuca mnie na kilometr czysta. Też problem jest to średni (również dla Luxów), nie przepadam, to nie słucham, ot i rozwiązanie, a że czasem się mi nawinie jakiś numer albo gustowny, na szczelnicy klecony tiszyrcik na oko, to pomyslę swoje, słuchać nie zamierzam, nosić nie muszę w sumie.

Ale kurwa jednak... tego. Poglądy, jak mawia pewnien znamienity pisarz, są jak dupa: każdy jakąś ma, ale po co od razu pokazywać. Chodzi se Litza po scenie z pisiuchami (zakładając, że Laserro nie konfabuluje, o co ja tego użyszkodnika jednak nie podejrzewam), jego chodzenie, jego rzecz i moze nawet scena jego, powinnam koło tego obojętnie.

Ale co. Żena uparcie zostaje.
Cayenne

Postprzez Olo » 17 maja 2016, o 13:57

Mogę się mylić, ale żadnego takiego zdarzenia nie było.
Przynajmniej nie na skalę Natalii Niemen.
Epizod z prezydentem był (nawet z tej okazji zrobiłem mały shitstorm na FB), ale PAD wszedł był na scenę bez zaproszenia. No ale z drugiej strony kopa nie dostał.
Litza swoich poglądów nie ukrywa, ale też zbyt ostentacyjnie się stara nie wypowiadać. Chociaż na majówce wef Wrocławiu zechciał się do KODu odnieść z lekką dezaprobatą.
Dlatego również jestem ciekawy rewelacji Lasera. ;)
Olo

Postprzez Smakosz » 17 maja 2016, o 17:10

Miało miejsce czy nie miało, w czym problem? Lipa, Maleńczuk, Kora, Big Cyc też głośno gadają o swoich poglądach politycznych i nie ma wielkiego "halo", no chyba że chodzi o to że Litza ma poglądy które nie są zgodne z linią gwiazd Polskiego szoł biznesu? ;)
Smakosz

Postprzez DB » 17 maja 2016, o 19:28

Smakosz napisał(a):Miało miejsce czy nie miało, w czym problem? Lipa, Maleńczuk, Kora, Big Cyc też głośno gadają o swoich poglądach politycznych i nie ma wielkiego "halo", no chyba że chodzi o to że Litza ma poglądy które nie są zgodne z linią gwiazd Polskiego szoł biznesu? ;)

oj, na pewno jego poglądy nie licują się z linią Gwiazd polskiego szoł-biznesu :) ..z resztą w tym kraju jest często tak, że jednym wolno, drugim nie :)
...Ale niezależnie od tego, kto kogo popiera, to odradzałbym mocniejszych melanży branży rozrywkowej z polityką.

Nie popieram tego, gdy aktorzy, muzycy czy sportowcy angażują się nazbyt w działania polityczne. Bo często i tak gadają głupoty. Może lepiej niech skoncentrują się na tym, co umieją robić najlepiej i na czym się znają. No ale czasy mamy takie, że i środowiska polityczne same chętnie skupiają wokół siebie znane społeczeństwu twarze, by poprawić sobie notowania. Akurat dla mnie autorytetem w sprawach politycznych niekoniecznie są aktorzy, szołmani czy muzycy...np. taka pani Agnieszka Holland może być bardzo dobrym reżyserem, ale jej poglądy polityczne serwowane z resztą z niezłą dawką agresji nie przemawiają do mnie w ogóle i wolałbym żeby zamilkła.
Nie mogę nikomu zabronić czegoś, ale odradzałbym im wszystkim (i Litzy też), niezależnie od branży, wypowiadanie się publicznie na ten temat - te filmy, te płyty mogą już nie smakować tak samo :)

Litza poparł PiS? O to pisior, kato-faszysta jeden! Ciemnota, zaścianek, moherowy beret! :D
DB

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystko o Kwasożłopach