Litza

I mean Acid / Do ya like it?

Litza

Postprzez PK » 31 maja 2006, o 06:58

Długo z Acidami, bardzo z nimi kojarzony, kilka swietnych plyt. Źródło chyba nie jednej rozmowy :)
PK

Postprzez Mikele » 31 maja 2006, o 12:33

mój idol od zawsze :) grając na gitarze zawsze sięna nim wzorowałem, jak zapuszczałem włosy, to chciałem miećdo pasa, żeby były takie jak u Litzy :) (z włosami mi akurat nie wyszło), dziary też se chciałem robić, ostatecznie nie zrobiłem :)

kurde, Litza wielki jest, i basta :D
Obrazek
Mikele

Postprzez yah00 » 31 maja 2006, o 12:50

Moim zdaniem najlepszy gitarzysta jakiego Acidzi mieli. Swietny kompozytor. Podczas koncertu Tymoteusza w mojej pieknej wiosce, powiedzial moim kumpla, ze gdyby mial wiecej czasu to by chetnie wrocil do Acid ale to bylo chyba 4 lata temu :wink:
Obrazek
yah00

Postprzez Smakosz » 31 maja 2006, o 13:03

Mikele napisał(a):mój idol od zawsze :) grając na gitarze zawsze sięna nim wzorowałem, jak zapuszczałem włosy, to chciałem miećdo pasa, żeby były takie jak u Litzy :) (z włosami mi akurat nie wyszło), dziary też se chciałem robić, ostatecznie nie zrobiłem :)
kurde, Litza wielki jest, i basta :D

He he to podobnie jak u mnie. Zawsze chciałem byc gitarzystą rytmicznym i miałem dwa wzory takiego gitarzysty-Litza i Jamez :D Już kiedyś pisałem że zawsze chciałem grac na gitarze jak Litza ale niestety sie nie udało :D Szanuje to że odszedł z Acid Drinkers i szanuje to co robi teraz.
Smakosz

Postprzez KRZYK » 31 maja 2006, o 13:42

hehe, ja tez chcialem byc jak Litza :twisted: :twisted:
Kazio staszewski fajnie o nim mowi, ze to czlowiek chyba urodzony z gitara w lapie :twisted: :twisted:
nierozerwalne ogniwo, ktore jednak dalo sie zastapic :wink: ale jak ogladam koncerty z tamtych czasow lezka w oku sie kreci :roll:
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Bjeń » 31 maja 2006, o 13:43

Litza jest dla mnie jak pewnego rodzaju "wzór". Nie mówie tu tylko o grze na gitarze, bo ta jest oszałamiająca, ale bardziej o jego decyzjach, zachowaniu... dla mnie jest to naprawde "dobry" człowiek. Co tu dużo mówić... nie będę obiektywny... ale zawsze będę szanował Pana Roberta.
Bjeń

Postprzez PK » 31 maja 2006, o 14:32

I obok Ślimaka najbardziej udzielajacy sie w innych kapelach - Flap, KNŻ, Tymek, Creation of Death...
Tylko mnie strasznie denerwuja glosy, ze Acids skonczyli sie po jego odejsciu.
PK

Postprzez Mikele » 31 maja 2006, o 14:35

PK napisał(a):I obok Ślimaka najbardziej udzielajacy sie w innych kapelach - Flap, KNŻ, Tymek, Creation of Death...
Tylko mnie strasznie denerwuja glosy, ze Acids skonczyli sie po jego odejsciu.

zauważ tylko, że w większości są to głosy ludzi, którzy acids słuchają z doskoku :)
Obrazek
Mikele

Postprzez PK » 31 maja 2006, o 14:36

Albo nie slyszeli ani jednej plyty bez Litzy ;)
PK

Postprzez Bjeń » 31 maja 2006, o 15:02

PK napisał(a):Albo nie slyszeli ani jednej plyty bez Litzy ;)

Dokładnie...

Litza uczestniczył w także wielu innych projektach niż Flap czy CoD :D Aż się dziwie skąd on na to czerpie pomysły... respekt :D
Bjeń

Postprzez I Am You » 31 maja 2006, o 15:46

Litza jest wielki i tyle :D
I Am You

Postprzez Laser » 31 maja 2006, o 18:32

ja za to uwazam, że jest on dosyć niski - sam jestem od niego wyższy o głowę..
Laser

Postprzez Andzia » 31 maja 2006, o 19:51

PK napisał(a):Tylko mnie strasznie denerwuja glosy, ze Acids skonczyli sie po jego odejsciu.

Hmm....ja tak absolutnie nie twierdzę, ale uwierzcie mi, jak ktoś słucha Acid od kilkunastu lat, zaczynał wtedy, gdy jeszcze Litza był w zespole, był na koncertach z Litzą, to jednak inaczej patrzy na "teraźniejsze" Acid...i nic ani nikt tego nie zmieni. Tak jest akurat w moim przypadku i tak już pozostanie.
Andzia

Postprzez drakula » 31 maja 2006, o 19:53

Andzia napisał(a):Hmm....ja tak absolutnie nie twierdzę, ale uwierzcie mi, jak ktoś słucha Acid od kilkunastu lat, zaczynał wtedy, gdy jeszcze Litza był w zespole, był na koncertach z Litzą, to jednak inaczej patrzy na "teraźniejsze" Acid...i nic ani nikt tego nie zmieni. Tak jest akurat w moim przypadku i tak już pozostanie.

Głowa pełna pomysłów-szacunek :P
drakula

Postprzez Igor » 31 maja 2006, o 20:26

drakula napisał(a):Głowa pełna pomysłów-szacunek :P

Dokładnie... taki człowiek orkiestra ;). Respect dla niego.
Igor

Postprzez PK » 31 maja 2006, o 21:00

Andzia napisał(a):
PK napisał(a):Tylko mnie strasznie denerwuja glosy, ze Acids skonczyli sie po jego odejsciu.

Hmm....ja tak absolutnie nie twierdzę, ale uwierzcie mi, jak ktoś słucha Acid od kilkunastu lat, zaczynał wtedy, gdy jeszcze Litza był w zespole, był na koncertach z Litzą, to jednak inaczej patrzy na "teraźniejsze" Acid...i nic ani nikt tego nie zmieni. Tak jest akurat w moim przypadku i tak już pozostanie.

No wiem.. nie mowie przeciez, ze Acid z Litza, Perła, Lipa czy obecny jest zawsze taki sam... Co nie znaczy, ze teraz jest gorszy czy lepszy
PK

Postprzez KRZYK » 31 maja 2006, o 22:43

Andzia napisał(a):Hmm....ja tak absolutnie nie twierdzę, ale uwierzcie mi, jak ktoś słucha Acid od kilkunastu lat, zaczynał wtedy, gdy jeszcze Litza był w zespole, był na koncertach z Litzą, to jednak inaczej patrzy na "teraźniejsze" Acid...i nic ani nikt tego nie zmieni. Tak jest akurat w moim przypadku i tak już pozostanie.

tak, dokladnie. ale widocznie tak musialo byc. dobrze, ze "maszyna" pracuje dalej :wink:
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Paulo » 1 cze 2006, o 10:19

Poznałem Litzę jeszcze w 1992 roku... To wszystko, co o Nim napisaliście to prawda... To super facet...
Bez podtekstów...
Paulo

Postprzez konnix666- Celeju » 1 cze 2006, o 11:20

nie wiem czy dalo by sie cos dodac...swietny gitarzysta,wokalista czlowiek...po koncercie arki w Sopocie nioslem mu sprzet do autokaru udalo mi sie wiec pogdac z nim troche i gdyby caly polski katolicyzm prezentowal tak otwarta i pelna milosci blizniego postawe to Polska w rzeczywistosci bylaby krajem rownoczesnie nowoczesnym i katolickim a nie zasciankowym....wielki respekt
uzupełnic liczebniki w odpowiedniej formie procent czy procenta
konnix666- Celeju

Postprzez GóMa » 9 cze 2006, o 13:03

Cóż można odkrywczego powiedzieć o Litzy? Wspaniały gitarzysta, pomysłowy muzyk, świetny człowiek...Szanuję to, że odszedł i doceniam jak najbardziej to, co robi teraz. Jest jednak w pewien w sposób niezastąpiony jeśli chodzi o Acid...Ktokolwiek by nie przyszedł, to to już jednak nie będzie to samo ;) Po prostu nie porównuję Acids "z czasów Litzy" do tego co jest dzisiaj - to zupełnie co innego, nie oszukujmy się...Ciąle marzę, o tym, że jeszcze kiedyś zagra z Acidami. Chociaż jeden koncert...A może wróci do zespołu na ostatnią trasę i zagra na ostatniej płycie ? To byłoby piękne podsumowanie wielkiej kariery AD :D
GóMa

Następna strona

Powrót do Wszystko o Kwasożłopach