Headbanger's Delight Tour

Re: Headbanger's Delight Tour

Postprzez Dziadek Mróz » 1 mar 2016, o 00:20

Galloway napisał(a):
Dziadek Mróz napisał(a):W klubie jak zawsze [...] zapach rozlanego piwa

O co chodzi? Koncert rockowy w klubie. Rozlaną kawą ma pachnieć?

Nie pisałem tego z pretensją,spokojnie : ) Chociaż musiałem wyprać trampki,bo były całe od błota z piwa : )
Dziadek Mróz

Postprzez Sigmuntheisser » 29 mar 2016, o 22:09

Wybaczcie refleks, ale coś mnie wzięło na wspominki i uświadomiłem sobie, że jakieś dwa lata temu utyskiwałem na monotonne sety Acidów. Niezmiernie cieszy mnie, że tyle się zmieniło w tym temacie. Dobór utworów na dwóch ostatnich trasach to oznaka najwyższego szacunku wobec fanów. Świadomość, że wybierając się na kolejny koncert Acidów mam szansę zobaczyć zupełnie inny koncert niż poprzednio powoduje, że powraca młodzieńcza ekscytacja. Widać też ożywienie na scenie. Serdecznie polecam. Adam Małysz.
Sigmuntheisser

Postprzez krzsm » 4 kwi 2016, o 09:13

ostatnio byłem w 98 roku i trochę sie obawiałem ze mi sie nie spodoba .Nie ma jednak obawy zespół w swietnej formie a New york Sinatry zagrany z takim zebem jak tylko oni to potrafia.Publicznośc wiadomo ze sie zmieniła na przestzreni lat ale było też trochę starszych maniaków a i co raz pojawił sie nastolatek w białych adidasach :) czyli podsumowująć mnie cały czas pasuje i po gigu w Chodziezy przybędę tez do Poznania
krzsm

Postprzez szczuply » 9 kwi 2016, o 12:03

Po wczorajszym koncercie w Skierniewicach można powiedzieć tylko jedno...Ślimak rządzi,skradł całe szoł chłopakom

https://youtu.be/gUp26eT7hYU
https://youtu.be/B_f1N6msZl0
szczuply

Postprzez szczuply » 10 kwi 2016, o 08:39

https://youtu.be/XQuLjLMZV8Y to jeszcze jedna sztuka ze Skierniewic
szczuply

Postprzez szczuply » 10 kwi 2016, o 17:15

szczuply

Postprzez Cayenne » 11 kwi 2016, o 14:07

Zajebiste te materiały, dzięki. :) Tylko coś ten ostatni ze Street Rockin i Marianem mi sie zacina
Cayenne

Postprzez Kred » 20 kwi 2016, o 17:55

Ktoś się wybiera 24-go do Blue Note?
Kred

Postprzez mellor » 28 maja 2016, o 00:31

Jakoś wolałem Stodołę od Palladium, te otwarte drzwi na wysokości niemal obszaru pod sceną dekoncentrują. Nie wiem, dlaczego nie można było skorygować faktu koncertów Luxtorpedy i Acidów w jednym dniu. Nie sądzę, by miało to korzystny wpływ na frekwencję.
Jeżeli chodzi o repertuar, to był on spod znaku "mokry sen Acidolki". Koncert bez "Pizza Driver", "The Joker" i "Barmy Army". Najbardziej zgranym utworem obecnie wydaje się "Slow and Stoned", grany zawsze i wszędzie, choć nie aż tak wyborny, jak wcześniej wymienione. Pełni chyba rolę sygnału, że nastał moment na udanie się do toalety lub do baru. "Whole Lotta Rosie" odegrane bez takiego zęba jak na płycie, ale i tak cieszy zagranie tego utworu. Podobnie jak "Cops Broke My Beer"; ogólnie to jest rozpusta, dekadencja i brakuje słów, by właściwie opisać sytuację, w której nagrało się tak znakomity album jak AAA i nie gra się utworów z niego.
Na publiczności podczas przerw między utworami powtarzał się następujący dialog pomiędzy dwoma dżentelmenami:
- Sto lat, sto lat...
- Zamknij mordę, kur..
mellor

Poprzednia strona

Powrót do 2015