24.11.2007 - Rzeszów - Walter - (archiwum)

Postprzez waszczuch » 18 lis 2007, o 16:41

no fakt...nie wziąłem tego pod uwage:D
Do you think I`m a thing of the past?
Do you think that I`m not gonna last?
waszczuch

Postprzez kowal » 19 lis 2007, o 16:28

czy którys z kochanych cudownych kolegów/koleżanek forumowiczów/forumowiczek nie moglby mnie i mojego brata przenocowac po koncercie w najgorszym wypadku? chyba ze ktos nas podwiezie do Dynowa - jakas wiocha pod rzeszowem gdzie moj brachol mieszka
kowal

Postprzez kowal » 20 lis 2007, o 17:21

dobra tylko JA potrzebóje gdzies przekimac...albo czy mogłby mnie ktos podwieźć po koncercie do dynowa albo w okolice jakies bliskie chociaz???

a moze ktos jakims cudem bedzie po koncercie jechac do krakowa albo przez kraków? ;p
kowal

Postprzez bienkna » 24 lis 2007, o 21:04

No ja w kraku mieszkam ,a obecnie czyli do jutra siedze w mielcu 1 godzina od rzeszowa takze zapraszam heheheh .ja chce na koncert ,jestem tak blisko prawie was słyszę ,a tu musze siedziec i zmulac :cry: :cry: :cry:
Keep ur chin up!
bienkna

Postprzez Kuba » 24 lis 2007, o 23:33

to był mój chyba 16-sty koncert Acid.. - i jeden z NAJLEPSZYCH! Chłopaki są w swietnej formie! Olass super - nawet wokalnie hehe - jak zaśpiewał "Children of The grave" to zmazał w moich oczach wszystkie swoje wcześniejsze wokalne niedociagniecia.. no i w ogóle sam ten numer mnie zabił!!! Ciekawe miejsce ta hala Walter - takie połączenie PRL'oswkiej sali gimnastycznej z PRL'owskim Domem Kultury.. czułem się jakbym się przeniósł do 1992... no i ci ochroniarze - mam nadzieje, ze ktoś wrzuci fotki :)
zaletą tego miejsca była duuza scena - to co Titus lubi najbardziej... :twisted:
Kuba

Postprzez arturro » 25 lis 2007, o 01:58

ja niestety mniejszy mam staż koncertów Acid, ale podpisuje sie pod tym co napisał Kuba. Rewelacyjna forma chłopaków, a co do miejsca koncertu + ochrony to faktycznie wczesno-post PRL-owskimi czasami powiało. Nagłosniennie było bardzo dobre, w każdym razie tam gdzie stałem. Było głośno, cięzko i przejrzyscie. Dało sie nawet wokale Tita uslyszeć (i nie było źle!).
Dla zainteresowanych pełna setlista:

01 Barmy Army [full version]
02 Life Hurts More Than Death
03 Anybody Home ???
04 Masterhood Of Hearts Devouring
05 Poplin Twist (bez Metalliki na końcu)
06 Acidofilia
07 Dementia BLVD
08 Rattlesnake blues ( o ile mnie pamiec nie myli nie zagrali, chociaz na setliscie jest)
09 Pump The Plastic Heart
10 Backyard Bandit
11 High Proof Cosmic Milk
12 Dancing In The Slaughter House
13 Children Of The Grave (rewelacja! Voc- Olo)
14 Another Brick In The Wall
15 Pizza Driver
16 Slow & Stoned
17 The Joker
18 Smoke On The Water ( w końcu!)
-----
19 I fuck The Violence
20 Satisfucktion
Ostatnio edytowano 25 lis 2007, o 14:05 przez arturro, łącznie edytowano 1 raz
arturro

Postprzez Smakosz » 25 lis 2007, o 12:43

Domyślam się że pełna wersja Barmy Army to taka jak na Are You A Rebel? z grą samego basu gdzieś w połowie utworu i potem solówka :D świetnie że grają ten utwór w całości! :D Wogóle set rozwala no i wdarł się mały błąd nie chodzi chyba o ten utwór zespołu T-Rex tylko o Black Sabbath :wink:
Smakosz

Postprzez Kuba » 25 lis 2007, o 13:11

Smakosz napisał(a):Domyślam się że pełna wersja Barmy Army to taka jak na Are You A Rebel? z grą samego basu gdzieś w połowie utworu i potem solówka :D świetnie że grają ten utwór w całości! :D Wogóle set rozwala no i wdarł się mały błąd nie chodzi chyba o ten utwór zespołu T-Rex tylko o Black Sabbath :wink:

prawda. Cover Sabb's mnie rozpierdolił! intro na bebnach do "Children.." to był początek "Strip Tease" - cos pieknego... No i fakt pełna wersja "Barmy Army" - świetnie zrobiona. Ale łezka mi się zakrciła jak zagrali "Masterhooda" - stary dobry Acid!!! - Titus z białym Spectorem....
Kuba

Postprzez arturro » 25 lis 2007, o 14:09

Smakosz napisał(a): no i wdarł się mały błąd nie chodzi chyba o ten utwór zespołu T-Rex tylko o Black Sabbath :wink:

Tak tak, oczywiście chodzi o cover Sabbsów :oops: Sorry, ale byłem już zmęczony jak to pisałem. My fault.
arturro

fotki

Postprzez Jar1125 » 25 lis 2007, o 15:54

Jar1125

Postprzez waszczuch » 25 lis 2007, o 18:38

mogę tylko potwierdzić to co napisali przedmówcy....gig wyśmienity...Acids zdecydowanie są na fali...mega czad, tylko tak to można opisać...co do hali to faktycznie, ciekawe miejsce z niezłym nagłośnieniem i duzą ilością miejsca zarówno na jak i pod sceną...a po koncercie Olo odwdzięczył się piórkiem za to że w trakcie koncertu poczęstowałem go C-Colą (niestety, bez dopalacza):D:D
waszczuch

Postprzez waszczuch » 28 lis 2007, o 23:53

będą na stronce jakieś fotki z tego gigu? bo widziałem że coś ktoś pstrykał ze sceny...
waszczuch

Postprzez arturro » 1 cze 2008, o 10:28

znalazłem na youtube jakieś filmiki z tego koncertu:

http://www.youtube.com/watch?v=hHtu2lGdXFY - Acidofilia/Dementia Blvd
(posluchajcie pogrywania na bassie Tyta na początku - miodzio)

http://www.youtube.com/watch?v=XmdXoInAEb0 - Smoke On The Water

http://www.youtube.com/watch?v=ZBiHgBNMssc - Satisfuction

i pare gorszej jakości:

http://www.youtube.com/watch?v=7ISxz_Uy_B8 - Pizza Driver

http://www.youtube.com/watch?v=k_UNPT3S8Qs - fragment Poplin Twist

http://www.youtube.com/watch?v=PKEzay87fgU - mix (Barmy Army, Dancing In The Slaughterhouse i I Fuck The Violence)

Miło powspominać :oops:
Było dobrze na maxa.
arturro

Poprzednia strona

Powrót do 2007/2008 Metal 18 Years Tour