05.06.2010 - Wrocław - wROCK for Freedom 2010 (odwołany)

Re: 05.06.2010 - Wrocław - wROCK for Freedom 2010 (odwołany)

Postprzez Schyzol » 2 wrz 2010, o 17:40

pewnie bilet z 80 zl
Schyzol

Postprzez aciDZIAK » 2 wrz 2010, o 21:04

Myślę, że koncert odbędzie się w Hali Orbita. Po pierwsze, rzadko takiego rodzaju koncerty odbywają się w "Eterze", a dwa że Orbita jest naprawdę świetnym miejscem do zorganizowania takiej imprezy( jest to wielka hala sportowa przeca). Jednak najlepszym miejscem do zorganizowania tego koncertu, wg mnie byłby zacny i zasłużony WFF. Tak czy siak , cieszmy się na kolejny koncert Acid czyt. można chlać i spokojnie wrócić do domu: )
"Na pierwszy rzut oka
nie widać, że kocham
na pierwszy rzut oka.
nie widać, że cie kocham!"
aciDZIAK

Postprzez aciDZIAK » 2 wrz 2010, o 21:14

Jednak sprawdziłem i wychodzi na to, że jednak klub Eter będzie miejscem tegoż wydarzenia. Wg. mnie lipa dość , ale trudno. Może nie będzie tak źle. Na potwierdzenie odsyłam na strone TSA, na której jest to info, gdyż jak wiadomo TSA też gra wtedy.

http://www.tsa.com.pl/koncerty/
"Na pierwszy rzut oka
nie widać, że kocham
na pierwszy rzut oka.
aciDZIAK

Postprzez macant » 2 wrz 2010, o 23:33

że jednak klub Eter będzie miejscem tegoż wydarzenia. Wg. mnie lipa dość , ale trudno.

Hm, a dlaczego lipa? Nowy klub, dość ciekawą ofertę przedstawiają, w doskonałym miejscu. Jeśli nie będzie problemu nagłośnieniem to będzie to najlepsza miejscówka na klubowe koncerty!

dwa że Orbita jest naprawdę świetnym miejscem do zorganizowania takiej imprezy( jest to wielka hala sportowa przeca)

No przeca hale sportowe zostały zbudowane na koncerty, c'nie? Orbita miała zawsze wielki minus - dojazd. Dojazdy na mecze Śląska to była wielka męczarnia.

Swoją drogą dziwi mnie miłość ludzi do koncertów nieklubowych. Odległość od sceny, gorszy kontakt z publiką i inne pierdoły. Dlatego też uwielbiam chodzić na koncerty w Alibi. Blisko sceny, a nie 10 metrów od sceny z bandą ochroniarzy po drodze. Czuć od razu taka rodzinna atmosferę, bliskość z zespołem.

Kończę swój wywód. Wybacz kolego, że się Ciebie czepiłem, ale dzisiejsze 5 punktów i 200zł mnie do tego zmusiło. :lol:
macant

Postprzez Mikele » 3 wrz 2010, o 09:01

Ale jaka miłość do koncertów nie w klubie? Acids we wrocławiu nie grali klubowego koncertu od dobrych dwóch lat. Jak nie hala stulecia to wff, ja już mam kurwa dość plączących się pod nogami łebków w koszulkach kunder-punkowych kapel, którzy z przerażeniem wytrzeszczają gały na widok młynu pod sceną.

Ma być koncert klubowy? I świetnie! Nie bedzie przypadkowych ludzi, bedzie fanówa, która potrafi zaspiewać za Tytusa cały utwór, a nie tylko ruszać ustami jak karpie :lol: ;) Jest mały klub, jest piekło ;)
Obrazek
Mikele

Postprzez aciDZIAK » 3 wrz 2010, o 16:07

'Orbita miała zawsze wielki minus - dojazd. Dojazdy na mecze Śląska to była wielka męczarnia.'
To zależy gdzie kto mieszka. Ja mam dojazd świetny :D

' Dlatego też uwielbiam chodzić na koncerty w Alibi. Blisko sceny, a nie 10 metrów od sceny z bandą ochroniarzy po drodze.'

Mój znajomy stał przy głośniku na Sepie, jakieś sprzężenie się zrobiło i gość wylądował na 2 tygodnie w szpitalu( coś z uchem mu się jebło). Jednak może dla tego nie podoba mi się pomysł z Eterem, bo po prostu nie byłem tam jeszcze. Pożyjemy, zobaczymy jak to tam się prezentuje.

'Kończę swój wywód. Wybacz kolego, że się Ciebie czepiłem, ale dzisiejsze 5 punktów i 200zł mnie do tego zmusiło. :lol:[/quote]'

Oks, przecież od tego w zasadzie też jest forum ;D
"Na pierwszy rzut oka
nie widać, że kocham
na pierwszy rzut oka.
aciDZIAK

Postprzez anhedonia » 5 wrz 2010, o 13:04

to ja idę złożyć ofiarę bogom za dobre nagłośnienie w tym klubie całym tam....
ciekawe ile bilety będą.... a z resztą za Acidów i TSA jestem w stanie każdą cenę zapłacić!!
Obrazek
anhedonia

Postprzez Ivan » 5 wrz 2010, o 13:14

aciDZIAK napisał(a):
Mój znajomy stał przy głośniku na Sepie, jakieś sprzężenie się zrobiło i gość wylądował na 2 tygodnie w szpitalu( coś z uchem mu się jebło).

Stopery w uszy i jest si , słychać lepiej , a nie ma zagrożenia że coś się stanie.
CBF 2013 - 20 urodziny Flapjacka ! ;)
Ivan

Poprzednia strona

Powrót do 2010 - Pozostałe koncerty