Kat/Roman Kostrzewski

Moshin' in the nite!

Kat/Roman Kostrzewski

Postprzez Thrashers » 12 kwi 2006, o 18:05

Jestem ciekaw co sądzicie o największej osobowości polskiego metalu(thrash metalu) człowiek , artysta kontrowersyjny ale ludzie wielcy zazwyczaj tacy są.
Thrashers

Postprzez PK » 12 kwi 2006, o 18:07

Najwieksza osobowosc? .....
Strasznie infantylne teksty...
Otoczka...
Wokalnie też nie jest moim ideałem..
No coz, nevermind. Moze temat rozszerzyc ogolnie na Kat (taa, wiem ze juz Romana w nim nie ma)?
PK

Postprzez jefersik » 12 kwi 2006, o 18:15

Romek fajnie w tancu na scenie błaznuje.A co do błazenady to u Kuby W.dał popis tak wielki ze no koment .Potem na roznego rodzaju forach ludzie pisali ze ''kto slucha metalu ten jest pospolitym idiotą''
Tak czy siak lubie goscia mimo wszystko ze czasem jak cos powie publicznie to jak by "Jak kulą w płot..."
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez Miłaszewski » 12 kwi 2006, o 18:23

Roman Kostrzewski gra w Guess Why na bębnach.
Miłaszewski

Postprzez Thrashers » 12 kwi 2006, o 18:23

U Wojewódzkiego był taki jaka jest konwencja tego programu,ale to nie jedyny wywiad jakiego udzielił.Głównie chodzi mi o lata 80-te .A co do tekstów jest mistrzem na pierwszych płytach bez większych metafor MUS a od bastarda jego teksty były przesiąknięte Micińskim .Infantylny napewno nie był i nie jest.
Thrashers

Postprzez PK » 12 kwi 2006, o 18:24

Jak ktos lubi satanizm i te sprawy prosze bardzo...

Dzieki Panie, za trąd, wszy, hiva...
PK

Postprzez Acrid » 12 kwi 2006, o 18:28

KAT to klasyka, postac Kostrzewskiego rowniez, chociaz to co teraz robi (koncerty Kata z Romanem, czy jakos tak?) to juz lekka przesada i porazka.
Acrid

Postprzez flea » 12 kwi 2006, o 19:04

Kat to jest jedna z legend, której kompletnie nie trawię. Muzyka jest taka sobie, a teksty są śmieszno-irytująco-idiotyczne (Szataaaaan, Szataaaaan :)). Zero przekazu (chyba że jesteś jakimś satanistą, hehe) i wkurwiający image...Nie, nie, nie. Wole Kostrzewskiego z Guess Why ;)

pozdrawiam.
flea

Postprzez Thrashers » 12 kwi 2006, o 19:04

Przyznaje ,może to zostać tak odebrane że Romek odcina kupony ,ale sytuacja jest taka jaka jest.Szanuje tak samo Luczyka i Kostrzewskiego niech spór rostrzygną wydane płyty
Thrashers

Postprzez Acrid » 12 kwi 2006, o 19:31

flea napisał(a):Muzyka jest taka sobie

? ;O Wybacz, ale Oddech Wymarłych Światów oraz Bastard to nie jest taka sobie muzyka,..

flea napisał(a):a teksty są śmieszno-irytująco-idiotyczne (Szataaaaan, Szataaaaan :))

Plyta 666 powstala w 1985 roku! Takie byly czasy, takie teksty, przeciez nie tylko KAT spiewal o Szatanie,..

flea napisał(a):wkurwiający image...

hm? Wybacz, ale image KATa na poczatku dzialanosci nie odstepowal zbytnio od tego jak nosili sie na zachodzie. Mozesz sobie porownywac.

Thrashers napisał(a):Szanuje tak samo Luczyka i Kostrzewskiego niech spór rostrzygną wydane płyty

Tylko widzisz, Luczyk wraz z KATem wydal Mind Cannibals ktora imho jest niezla, a Kostrzewski choc obiecuje wydanie plyty, milczy.
Acrid

Postprzez flea » 12 kwi 2006, o 19:48

Acrid napisał(a):? ;O Wybacz, ale Oddech Wymarłych Światów oraz Bastard to nie jest taka sobie muzyka,..

Wybaczam. Kto co lubi, to jest subiektywne zdanie ;)

Acrid napisał(a):Plyta 666 powstala w 1985 roku! Takie byly czasy, takie teksty, przeciez nie tylko KAT spiewal o Szatanie,..

I nie tylko KAT robił kiche.

Acrid napisał(a):hm? Wybacz, ale image KATa na poczatku dzialanosci nie odstepowal zbytnio od tego jak nosili sie na zachodzie. Mozesz sobie porownywac.

A co ten zachód to jest wyrocznia? Przecież tam też masz pełno różnych śmiesznych istot ;)

Pozdrawiam.

P.S. Aha, i nie kłóćmy się, nie róbmy gnoju, jaki czasem miał miejsce na SR....Kto co lubi!!! Szanuję fanów Kata (jak i sam zespół), ale kompletnie to do mnie - jeszcze jako osoby wierzącej - nie trafia....Lubię co innego, i tyle...Peace ;)
flea

Postprzez Thrashers » 12 kwi 2006, o 20:16

Moim zdaniem "oddech wymarłych światów" to najlepsza thrash metalowa płyta (Polska).Jest na niej wszystko :Swietna muzyka , teksty które są mimo wszystko ostrym buntem w stosunku do boga , religi a nie głupim manifestem satanistycznym (kat to zespół antyklerykalny, a Romek to ateista)a nade wszystko ten klimat ajjjjjj te lata 80-te.Flea super że napisałeś P.S bo myślałem że jesteś ignorantem który pisze o czyś , o czym nie ma pojęcia.Acrid jesteś pierwsza osobą która zgadza się ze mną :D .Pozdrawiam
Thrashers

Postprzez jefersik » 12 kwi 2006, o 20:24

Thrashers napisał(a):Moim zdaniem "oddech wymarłych światów" to najlepsza thrash metalowa płyta (Polska).Jest na niej wszystko :Swietna muzyka , teksty które są mimo wszystko ostrym buntem w stosunku do boga , religi a nie głupim manifestem satanistycznym (kat to zespół antyklerykalny, a Romek to ateista)a nade wszystko ten klimat ajjjjjj te lata 80-te.Flea super że napisałeś P.S bo myślałem że jesteś ignorantem który pisze o czyś , o czym nie ma pojęcia.Acrid jesteś pierwsza osobą która zgadza się ze mną :D .Pozdrawiam

zgadzam sie
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
jefersik

Postprzez PK » 12 kwi 2006, o 20:38

Romek ateista? Czy ateista tlumaczylby i czytal biblie satanistyczna?
W mysl kosciola katolickiego nie jestem wierzacy... moze poszukujacy?
Ale nie zmienia to faktu ze niektore teksty sa po prostu smieszne.
Ale instrumentalnie przyznam, scisla czolowka polskich plyt...
PK

Postprzez flea » 12 kwi 2006, o 20:44

PK napisał(a):Ale nie zmienia to faktu ze niektore teksty sa po prostu smieszne.
No właśnie. ;)
flea

Postprzez Mikele » 12 kwi 2006, o 20:47

ma gość swoją specyficzną jazdę, mi tam jego texty jakoś nigdy nie podchodziły, za duże shizo :) ale muza kata, jest ql :)

ps. a u wojewódzkiego to się zachowywał conajmniej dziwnie, na moje oko próbował być na siłę śmieszny, a najlepsze było, jak go ta laseczka wzrokiem zmierzyła, jak coś o niej powiedział :D
Obrazek
Mikele

Postprzez jefersik » 12 kwi 2006, o 20:54

flea napisał(a):
PK napisał(a):Ale nie zmienia to faktu ze niektore teksty sa po prostu smieszne.
No właśnie. ;)

zalezy dla kogo??
w tym kontekscie ,wszystko mozna podważyć ,znalesc argumenty i uzasadnic
jefersik

Postprzez PK » 12 kwi 2006, o 21:09

Ok, no to zeby nie bylo ze krytykuje bez argumentow.

http://www.teksty.org/k/kat/666.php
Szatan, rum, bełkot.
http://www.teksty.org/k/kat/odiprofanumvulgus.php
Dziekuj za ból, yeaah!
http://www.teksty.org/k/kat/ostatnitabor.php
a wstan i idz. W cholere...
http://www.teksty.org/k/kat/noceszatana.php
Tak to jest jak sie w szkole Fausta po lebkach czytalo...

Wiecej mi sie nie chce, mysle ze wystarczy...
PK

Postprzez Thrashers » 12 kwi 2006, o 21:38

To specyficzny bunt komu się nie podoba trudno

P.S
Jeden z cytatów dokładniej z piosenki ostatni tabor -KOSTRZEWSKI NIE NAPISAŁ TEGO TEKSTU :!:
Thrashers

Postprzez Bastard » 13 kwi 2006, o 08:07

Nie ma co Roman to niezły orginał... Te teksty to wiocha, ale ja lubie taką wioche! :twisted: Czuć w nich bunt i zapał, a przecież nie mozna brać na powaznie słów "Szatan- z nim konać, nawet żyć" :wink: Ludzie, troche luzu. Muzyka Kata jest świetna. "Oddech..", "Bastard" i "Róże.." to świetne thrashowe płyty. Muzycznie i technicznie.

Potem na roznego rodzaju forach ludzie pisali ze ''kto slucha metalu ten jest pospolitym idiotą''

Myślę, że osoby piszące takie słowa to po prostu pospolici idoci. Nie komentować lepiej takich debilnych wypowiedzi, bo po co? Teksty Romana są śmieszne, mnie one zawsze bawiły. I do tego wykrzyczane z takim fanatyzmem :) To ma wszystko swoją specyficzną otoczkę,a te płyty, które wymieniłem to dla mnie potęga. To co dzieje się teraz w obozie Kata... Mind Cannbials to dla mnie porazka, jest może kilka dobrych riffów. Zreszta Kat bez Romana to jak Metallica bez Hetfielda. Działalności Roma "solo" pozostawiam bez komentarza. :wink:
Bastard

Następna strona

Powrót do Muzyka