Metallica

Moshin' in the nite!

Metallica

Postprzez Boras » 19 mar 2006, o 22:30

Niewiem dlaczego tej legendy tutaj jeszcze niema.
Moje ulubione płytki to kill em all, master.. i black album 8)
Boras

Re: Metallica

Postprzez DB » 19 mar 2006, o 22:35

Boras napisał(a):Moje ulubione płytki to kill em all, master.. i black album 8)

to tak jak u mnie...swoja droga, kiedy ja sobie ostatni raz puscilem Metalike..? hmm...
DB

Postprzez Andzia » 19 mar 2006, o 22:38

Moją ulubioną jest czarna płytka i nic mnie nie obchodzi, co ktoś sobie o tym pomyśli :wink:
Andzia

Postprzez Maly » 19 mar 2006, o 23:01

nie lubie tej kapeli a najbardziej gry perkusisty, ale na koncercie w chorzowie bylem i bylo super.
Maly

Postprzez I Am You » 19 mar 2006, o 23:06

Dla mnie najlepsze są płyty z Cliffem - No Life 'Till Leather, Kill'em All, Ride The Lightning i Master Of Puppets.
W ogóle ciekawe wypowiedzi tutaj są :)
I Am You

Postprzez pendzel » 19 mar 2006, o 23:07

Killem all i Ride the lightning
I guess I’ll always be

A soldier of fortune
pendzel

Postprzez Rubber Hammer » 20 mar 2006, o 00:41

Lubię Metallice choć uważam że od czarnego albumu płyty były coraz słabsze. Choć na ostatniej bębny mi się podobają a raczej to jak zostały nagrane
Rubber Hammer

Postprzez PK » 20 mar 2006, o 08:12

Kiedys kochalem, jedna z ulubionych kapel... Pozniej sie zaczelo odkrywac Pantery czy inne Sepultury i Meta powolutku zaczela isc w dol w rankingu...
Wracam juz wlasciwie tylko do 3 pierwszy i... do ostatniej ktora czasami na ciezki dzien jest calkiem calkiem...
Nie interesuja mnie Load i Reload, jak dla mnie plytki naprawde mogly by nie istniec.
Cieszy mnie ze znowu na koncertach (w 2006 chyba na razie tylko 1 normalny) przewazaja wlasnie utwory z plyt ktore lubie, z L i R byl chyba tylko jeden walek.
Perkusja... no coz, tez nie nalezy do moich ulubionych i Lars odstaje od chlopakow (kto slyszale koncert z Dave'm Lombardo i Jordisonem ze Slipknota na garach ten wie o co chodzi...)
Dobry zespol, czekam na plyte. Moze sie w koncu otrzasna z Rickiem Rubinem po latach z Bobem, tfuu, Rockiem? ;)
PK

Postprzez Veedway » 20 mar 2006, o 08:12

Najbardziej mi się podobają pierwsze trzy a z późniejszych wydawnictw pojedyncze piosenki. Czasami zaraz po Fade to black chciało by się usłyszeć unforgiven... 8)
Veedway

Postprzez Mikele » 20 mar 2006, o 11:11

4 pierwsze płyty są świetne, ale daleko mi zawsze było do wielkiego "fanowania".
Black albumu nie znoszębardziej niż load, czy reload :) (choć ma ze dwa, czt trzy fajne utworki)

load i reload - ot taka sobi rockawa muzyczka, zupełnie niezobowiązująca

a to co siędziało później puszczam w niepamięć

i tak metallica była metalowym zespołem z górnej półki do 1990 roku, o.
Obrazek
Mikele

Postprzez KRZYK » 20 mar 2006, o 11:29

nooo, kapela ktora chyba wszyscy znaja. nie mam zadnej ich plyty w domu, tylko jakiegos tam skladaka na kasecie jeszcze :lol: ale podchodzi mi wszystko, moze oprocz ostatniego wynalazku :wink: tego nie rozumiem :D jak mialem 10 lat to prosilem brata zeby to wylaczyl, bo bylo dla mnie za mocne :lol:
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez T.YoY » 20 mar 2006, o 11:31

Kiedys bylem wielkim fanem , teraz slucham przy okazji. A;le pamietam jak w bodajze 1992 roku jumpel dal mi kasete Ride The Lighting . To byl wielki szok! to granie bylo tak oblednie szybkie, ze myslalem ,ze mocniej i szybciej juz sie nie da grac :):) a jednak sie dalo hehe
Alexander The Great !
T.YoY

Postprzez Paulo » 20 mar 2006, o 13:16

Pierwsza z kapel, grających naprawdę mocno,która mnie zachwyciła.Pierwszy kontakt z Metallicą to gdzieś koło 7 klasy podstawówki czyli 1988 rok. Wtedy to był totalny szok! Dziś słucham płyt Metallici tylko do "...and Justice..."
Bez podtekstów...
Paulo

Postprzez Acrid » 20 mar 2006, o 13:18

Klasyka, wiec znam, ale jakos nie jestem zbyt duzym fanem. Gdy slysze w knajpie, u kogos, to nie narzekam, ale samemu rzadko wlaczam ;)
Acrid

Postprzez Smakosz » 20 mar 2006, o 14:08

Uwielbiam Metallike to jedna z moich ulubionych kapel. Podchodzi mi wszystko co nagrali. Jestem cholernie ciekawy nowej płyty, ciekawe jak będa wyglądały utwory których współkompozytorem będzie Rob no i ciekawe jak ułoży sie praca z Rickiem Rubinem. Czesto wracam do ich muzyki może nie tak czesto jak do Acid's :) ale bardzo lubie i szanuje ten zespół
Smakosz

Postprzez FuckingHostile » 20 mar 2006, o 16:46

Ja Metallice lubie czasem sobie posluchac, ale ostatnio bardzo rzadko, zeby nie powiedziec wogle. Najbardziej z ich tworczosci lubie Kill'em All, Ride'a, i Mastera. Nom Justice i Black tez nie sa zle, ale pozniej to juz jest coraz gorzej..
Tim Is Gay
FuckingHostile

Postprzez acidolka » 20 mar 2006, o 19:11

Hmmm metallica mi się jakoś przejadła....pewnie lubię posłuchać starszych płyt tej kapeli... ale jakoś mi coś zaczeło niepasić :( wszyscy nagle metallice zaczeli słuchać w moim otoczeniu i mi zbrzydła to ja chwyciłam się Kwasuff jakoś nikt niemiał tyle odwagi na taki sam ruch :lol: Tak samo z nirvaną nigdy niebyłam ich fanką :twisted:
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez flea » 20 mar 2006, o 19:33

Wielka kapela...Jestem wręcz fanatykiem - to jest obok Acid mój zespół życia :D Uwielbiam wszystko - od Kill'em All po (Re)Loada, a Lars Ulrich sprawił, że zacząłem grać na bębnach :twisted:

METAL UP YOUR ASS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
flea

Postprzez PK » 20 mar 2006, o 20:16

flea napisał(a):Wielka kapela...Jestem wręcz fanatykiem - to jest obok Acid mój zespół życia :D Uwielbiam wszystko - od Kill'em All po (Re)Loada

A co z Garażem i Symfonią? ;)

Dla tych ktorzy nie znosza Black Albumu jeden argument za tym albumem - Sad but fuckin' tró ;)
PK

Postprzez Bastard » 20 mar 2006, o 20:46

Łykam trzy pierwsze płyty... no z Justice'a też bym kilka dobrych numerów wybrał. O reszcie wolałbym nie pamiętać... powody wszystkim znane ;)

Te trzy pierwsze albumy to biblia ciężkiego, thrashowego grania. Choć tak stricte thrashowy był chyba tylko Kijemwal, to ta płyta ruszyła ten nurt porządnie do przodu. Ride i Majster od Tapet też wg mnie mieści się w ramach tego thrashowego łojenia, ale już na tych płytach metallica jakby odstawała od tego nurtu, robiła jakby coś innego. Numery budowane były już inaczej, nie tak "punkowo" jak w klasycznym thrashu...
Bastard

Następna strona

Powrót do Muzyka