Guns n' Roses

Moshin' in the nite!

Re: Guns n' Roses

Postprzez Abdon » 11 lip 2012, o 23:49

nie wyszli?!
Obrazek
Abdon

Postprzez Olo » 12 lip 2012, o 08:37

Wyszli o 23:20.
I moim zdaniem pozamiatali.
Strasznie pozamiatali.
Axl chyba nie miał żadnego słabszego momentu. Wokalnie dawał radę, jak za najmłodszych lat.
Jedyne co mi brakowało to Duffa. O ile gitarzyści skutecznie zatarli Slasha, o tyle bassman raczej słabo.
No i Lenny Kravitz na perkusji... :lol:
Wybaczcie chaos, ale jest 24. godzinę na gierach i mam już pół drina w sobie. Jak znam życie, to Laser bardziej merytorycznie podejdzie do tematu... :wink:
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez inri.drac.desk » 12 lip 2012, o 12:01

jako to Lenny? :shock: :mrgreen: :lol:
Opóźnienie wkurwiło mnie na maxa, ale na szczęście, byłam za free, więc jakoś to przeżyłam. jakis kolo przede mną już zaczął krzyczeń "oddawać pieniądze!" :wink:
miałam przykre miejsce, dlatego widzieć to nic oprócz skaczących małych ludzików po scenie nie widziałam. czasami większe zbliżenie na muzyków, ale Axla tak jakoś z mniejszego brali, że jego twarzy to w ogóle nie widziałam.
w secie m.in.: It's so easy,Rocket Queen, You could be mine, Sweet child o'mine,kawałek Another brick in the wall z którego przeszli do November Rain o ile się nie mylę, Don't cry, Knocing on heavens doors, Night Train. na bisy było: Patience i Paradise city. dużo pominęłam, bo nie pamiętam i nie znam wszystkich tytułów a może nawet coś dodałam, ale chyba nie.
ogólnie im dalej w las tym bardziej mi się podobało.
a Bumblefoot chyba trafi do tych pierdzących i śmierdzących :mrgreen:
jak Olo napisał, faktycznie dali radę, na początku mieli problem z nagłośnieniem, ale uporali się po chwili. i jaki był pierwszy utwór? niech mnie ktoś oświeci bo taka masakra, że nie wiem czy nie znam czy co to było.
You're drowning, I'll give You my hand
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Olo » 12 lip 2012, o 15:26

Chinese Democracy
Trochę mnie zaskoczyło, że nowe kawałki tak ładnie się odnalazły w secie.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez Laser » 12 lip 2012, o 19:22

Wiecie co? Dzisiaj byłem na koncercie Guns N'Roses.. :mrgreen: :twisted:
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez inri.drac.desk » 12 lip 2012, o 22:07

No co ty nie powiesz... :twisted:
dawaj więcej :P :wink:
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Andzia » 12 lip 2012, o 23:06

Malwina, a poznałaś Lasera? Prawda, że jest podobny do Axla? :wink:
Andzia

Postprzez inri.drac.desk » 12 lip 2012, o 23:59

nie wiem bo nie miałam przyjemności poznac
stay acid!
inri.drac.desk

Postprzez Mr. Bungle » 23 kwi 2013, o 18:05

Dziwne ,że niema tego tematu? I jeszcze dziwniejsze, że nikt z forum nie był na tym koncercie?

SLASH - Praga/Katowice (11-13.02.2013)

Chciałem podzielić się tym co mnie spotkało podczas wyjazdu na koncert Slash'a do Pragi, a spotkało mnie dużo , bo udało mi się spotkać cały zespół The Conspirators + Myles Kennedy + Slash. Zawsze spotkania z muzykami przynoszą mi dużą radość i satysfakcję!

Gdy dowiedziałem się, że Slash z zespołem wystąpi w Pradze w klubie przypominającym wielkością naszą warszawską Stodołę od razu kupiłem bilet na ten gig. Pod klubem byłem już ok. 11. Do klubu było tylko jedno wejście, więc czekałem pod klubem aż do godziny 15, bo wtedy pojawił się zespół, ale niestety pod eskortą ochrony wszyscy szybko weszli do klubu i zostali w nim już do czasu koncertu. Po koncercie postanowiłem znowu czekać na zespół, bo miałem nadzieję, że tym razem poświęcą trochę czasu dla fanów. Wraz ze mną czekało ok. 70 osób, więc myślałem, że zespół znowu ucieknie do autokaru i ciężko będzie się do nich dostać przez ochronę... Ale na szczęście pomyliłem się , bo wyszedł cały zespół:) Rozstawili barierki i kazali się ustawić w kolejce. Menager Slasha zabronił robić z nim zdjęć, można było wziąźć jeden autograf od Slash'a na obojętnie czym. Ja miałem wkładkę do płyty Velvet Revolver "Contraband" więc Slash złożył mi na niej autograf. Później wyszedł zespół The Conspirators i z nimi można było już robić zdjęcia i luźno pogadać. Na końcu wyszedł Myles Kennedy (czekało już wówczas ok. 20 - 25 osób) i można było z nim spokojnie pogadać i robić zdjęcia. Udało mi się porozmawiać z nim kilka minut. Pytałem o nową płytę Alter Bridge, która rzekomo ma wyjść końcem 2014r. ale Myles powiedział, że wcześniej nagra drugą płytę ze Slash'em. Miło wspominam, także koncert Alter Bridge z Warszawy (Ursynalia - 2011r.)

Koncert tak mi się spodobał, że 13 lutego byłem też w Katowicach, ale wtedy po koncercie czekało aż 250 - 300 osób i niestety nikt z zespołu nie wyszedł :(

Wracając jeszcze do obu koncertów dodam tyle, że fajnie było zobaczyć w końcu Slasha na żywo i bez wątpienia były to koncerty o niebo lepsze niż koncert Guns N' Roses na , którym byłem...

Praga:

"Nightrain" https://www.youtube.com/watch?v=W-cAEqX ... AQ&index=9

"Nothing to Say" https://www.youtube.com/watch?v=EbdBKgs ... AQ&index=8

"Gotten" https://www.youtube.com/watch?v=4fyDp1a ... AQ&index=7

"Rocket Queen" https://www.youtube.com/watch?v=tAXmmkT ... AQ&index=6

Katowice:

"Ghost" https://www.youtube.com/watch?v=y7eFpDe2YlE

"Back From Cali" https://www.youtube.com/watch?v=ku229lE ... AQ&index=4

"Sweet Child O' Mine" https://www.youtube.com/watch?v=LBQSYwH ... AQ&index=3

"Paradise City" https://www.youtube.com/watch?v=IphFwhD ... AQ&index=2
Mr. Bungle

Postprzez Laser » 24 kwi 2013, o 23:38

Mr. Bungle napisał(a):Dziwne ,że niema tego tematu? I jeszcze dziwniejsze, że nikt z forum nie był na tym koncercie?
Nie udało nam się dostać biletów 8) :lol:

Poza tym Slash solo wcale nie jest - przynajmniej jak dla mnie - fajniejszy od solowego Axla. Maniery wokalisty Milesa Kennediego na trzeźwo nie potrafię strawić. Przyznaję jednak, że Axl obecnie jęczy jeszcze o wiele gorzej.. :| :wink:

Mimo, że fajnie byłoby pobujać się w rytmie Rocket Queen i innych killerów to jednak zawsze jak włączam sobie nagrania koncertowe Slasha nie mogę się oprzeć wrażeniu, że słucham coverbandu. Dlatego mi nie szkoda tego koncertu.

Poza tym jeszcze jedno - dlaczego u licha ci od Slasha nie grają żadnych kawałków z Use Your Illusion? Ile można się spuszczać nad melodią z Sweet Child O' Mine?

Atografu Slasha zazdroszczę - tylko szkoda, że na Contraband! :twisted: Pozdr!
Laser

Postprzez Olo » 24 kwi 2013, o 23:44

Może jednak jest trochę prawdy w tym co Axl rozpowiada, że podczas nagrywania "Use Your Illusion" Slash za bardzo się nie wykazał...
I mam takie same odczucia.
Dla mnie to coverband. Jakkolwiek Axl by nie piszczał to jednak są jego piosenki.
Olo

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 25 kwi 2013, o 00:44

A ja mam na odwrót, wolę kawałki Gun's n Roses gdy śpiewa je Myles ;)
Płyta Apocalyptic Love ostatnio, aż za często gości w odtwarzaczu
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez KRZYK » 26 kwi 2013, o 06:38

ja tez nie lubie Mylesa, na Alter Bridge sie troche wynudzilem i poszedlem na taka wielka karuzele, czy jak to sie tam nazywa...
a z Apocalyptic Love wchodza mi raptem ze dwa kawalki. zasadniczo nie bawi mnie to. i tyle :P
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez Besiek » 26 kwi 2013, o 16:53

A ja się bujnąłem też do Katowic na Slasha i nie żałuje!:) To jest jednak wg mnie ostatni (jeszcze żyjący) wielki gitarzysta i cholera wie ile jeszcze pożyje z tym rozrusznikiem?:) GNR bez Slasha jest jak piwo bezalkoholowe! Nie ma racji bytu. Slash to kwintesencja rock'n rolla! Nie kumam jak można się jarać pojękiwaniem (tak to teraz brzmi) Axla? Dla mnie GNR to był zawsze najpierw Slash, potem Duff a później Izzy! Rudy stwarzał tylko problemy i p**** w wywiadach od rzeczy!
- Czy jest pan gotów stać na straży porządku prawnego odnowionej, demokratycznej Rzeczypospolitej Polskiej?
- Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej.
Besiek

Postprzez Laser » 26 kwi 2013, o 18:45

No tak - to Twoje zdanie. Masz do niego prawo. 8)
Laser

Postprzez Przemytnik rzeżuchy » 6 paź 2013, o 21:57

Slash i Dj Chuckie na Tomorrowland
http://www.youtube.com/watch?v=WybL5F_DuMA
Bazinga!
Przemytnik rzeżuchy

Postprzez Olo » 21 lut 2014, o 15:21

Tutaj opierdolę...
Dlaczego mi nikt nie powiedział, że na początku stycznia w Lizardzie w Krakowie miał wystąpić (i wystąpił!) Ron Thal?!
Olo

Postprzez Laser » 21 lut 2014, o 15:59

Sorry..
Laser

Postprzez Bjeń » 24 kwi 2014, o 20:46

Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogłem wyrobić ze śmiechu :D
Bjeń

Postprzez Laser » 24 kwi 2014, o 22:30

Nie no ten sam początek SWEET CHILD brzmi jak shreds.. :lol: Dobra forma Axla od wielu już lat jest normą, ale to, że gitarzyści nie umieją grać to już lekkie przegięcie. :roll:
Laser

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka