Piłka nożna (Liga Mistrzów, ligi, puchary)

More life..

Postprzez pendzel » 11 mar 2006, o 18:01

Forza Milan,Forza Legia
I guess I’ll always be

A soldier of fortune
pendzel

Postprzez PK » 11 mar 2006, o 18:05

I dobrze ze na dobre i na zle ;) Ciekawe jak dzisiaj Legia z Groclinem? W koncu Legii Groc nigdy nie lezal :twisted:
PK

Postprzez Pschemass » 11 mar 2006, o 23:20

Legia fest skopala Groclin(a wlasciwie Dyskobolie Grodzisk Wlkp) 4-0 na wyjezdzie...pomimo ze Legii nie lubie to re5pect!!
apropos Derby d'Cracovia....zdecydowanie Wisła...oni walcza o mistrza i im chyba wtrynia...chociaz Pasy tanio skory zapewne nie sprzedaja i moze byc remis..wkoncu derby rzadza sie swoimi prawami czesto..no nic..przezyjemy - zobaczymy..
a jutro wielki mecz w Serie A..JUVE - Milan...oj bedzie sie dzialo...
a dzis Zewlakow hattrick strzelil:p..jeszcze na mundialeiro pojedzie hehe:]
Obrazek
Pschemass

Postprzez PK » 11 mar 2006, o 23:22

Troche mi mina zrzedla po tym zwycieztwie Legii....
No nic, zobaczymy jak jutro Wisła z Cracovia i jak za tydzien Legia z Cracovia i bedziemy chyba mieli male porownanie....
PK

Postprzez flea » 11 mar 2006, o 23:25

Jak jutro Cracovia wygra z Wisłą to Wam wszystkim browary stawiam, hehe ;) (miałem zresztą iść, ale za duże ryzyko zadymy :P)
flea

Postprzez PK » 11 mar 2006, o 23:28

Mysle ze za duzo kasy na te browary nie wydasz ;)
PK

Postprzez jajo » 12 mar 2006, o 02:03

flea swoj ziomek... Lech, Areczka, Cracovia...
Dobra panowie, tylko nie bluzgajmy na siebie... Tutaj nienawisc ze stadionow nie ma prawa sie wedrzec...

Poza tym tak sie zastanawiam, dlaczego te dwa kluby tak sie nienawidza - Cracovia i Wisla. I Przedstawcie sytuacje, jak to wyglada z tymi kibicami. Oni sa podzieleni na jakies sektory, dzielnice. Jak to jest?

Zmieniam temat na pilka nozna :)
jajo

Postprzez PK » 12 mar 2006, o 07:55

No Cracovia i Wisła nie lubiały sie od zawsze... co prawda kiedys ograniczało sie to do bluzgow na meczu a pozniej wspolnie pitym winku i wymienianiu spostrzezen co do meczu... pozniej doszlo malowanie murow...
Dopiero jak przyszla moda z Anglii itd do chuliganki to sie to porobilo takie chore do sytuacji jaka teraz jest...
Pytasz o dzielnice... nie potrawie wskazac jakis 100% wiślackich bądź też pasiastych dzielnic, na pewno nie wyszedłbym na osiedle Oświecenia w szaliku Wisły bo mógłbym nie wrocić...
Sa dzielnice nastawione bardziej na Wisłe, po rowno lub bardziej na Craxe.

A skad to sie wzielo... Wskaż mi jedno miasto w ktorym sa dwa zespolu i jego kibice sie lubia (ok, wyjatkiem Sopot ;))
PK

Postprzez flea » 12 mar 2006, o 10:13

jajo napisał(a):flea swoj ziomek... Lech, Areczka, Cracovia...

;)

No tak...chyba wszędzie tak jest, że kibice dwóch klubów z jednego miasta nie lubią się...(jeśli chodzi o Cracovię i Wisłę można powiedzieć, że nienawidzą :?) Szkoda, bo wszystkie te zachowania niewiele mają wspólnego z piłką nożną - nawet jeśli nie dostaniesz po mordzie na meczu, to powrót ze stadionu bezpiecznie do domu jest raczej małoprawdopodobny (szczególnie jeśli masz długie włosy :P)...Dochodzi do tego, że teraz w takiej polskiej Ekstraklasie mało jest na meczach prawdziwych kibiców - większość niestety stanowi dzicz nazywana pseudokibicami :?

/Edit:
Tak jak już PK powiedział, nie ma w stu procentach pasiastych albo wiślackich dzielnic - wszędzie możesz dostać w mordę (chociaż wiadomo, że np. przechadzanie się gdzieś w okolicach Reymonta w koszulce Cracovii oznacza samobójstwo :))
flea

Postprzez PK » 12 mar 2006, o 10:30

Tak swoja droga jak Ty zyjesz w Wadowicach ze swoja pasiasta miloscia?
Wadowice sa raczej takim wiślackim miastem ;)
Juz chyba latwiej wskazac okoliczne miasta czy wioski ktore sa 100% w jedna badz druga strone niz dzielnice..
PK

Postprzez flea » 12 mar 2006, o 10:43

PK napisał(a):Tak swoja droga jak Ty zyjesz w Wadowicach ze swoja pasiasta miloscia?
Wadowice sa raczej takim wiślackim miastem ;)
Cholernie wiślackim miastem (a raczej wiochą) :P Kibiców Cracovii możesz tu policzyć na palcach - może temu, że od lat Wisła jest wyżej klasyfikowana, a okoliczne wieśniaki kibicują tym, co aktualnie wygrywają ;) Daję radę - nie przeszkadza mi to, bo coraz mniej mam do czynienia z Wadowicami - większość kumpli i zajęć to jednak Kraków :)
flea

Postprzez jajo » 12 mar 2006, o 11:20

E tam...
Pomiedzy Warta a Lechem nie ma problemow... moze to przez to ze Warta gryzie dolne rejony polskiej ligi :)
jajo

Postprzez PK » 12 mar 2006, o 11:23

Raczej przez to ze Warta nie ma prawie kibicow a Lech to jednak czolowka Polski jesli o to chodzi ;)
4 godziny do meczu ;)
PK

Postprzez DB » 12 mar 2006, o 11:44

flea napisał(a):Taa...i mam nadzieje że im Cracovia skopie dupy :)

dokladnie! :P ...chociaz bedzie trudno
KORONA&CRACOVIA
DB

Postprzez pendzel » 12 mar 2006, o 12:47

Tez mam nadzieje ze Cracovia dzis wygra aczkolwiek niestety mało prawdopodobne po tym co pokazali z Górnikiem
I guess I’ll always be

A soldier of fortune
pendzel

Postprzez Kuba » 12 mar 2006, o 13:18

Jeśli chodzi o podział miasta na dwa obozy klubowe to chyba nigdzie nie było takiej rywalizacji jak w Łodzi. BYłem tam pare lat temu (jeszcze jak ŁKS i Widzew były w I lidze) i na KAŻDYM murze MUSIAŁO być jakieś hasło opiewające dany klub lub wyzywajace od Żydów inny. Jestem czasami w Krakowie i tam też można to spotkać ale w duuużo mniejszej skali. W Łodzi nie było ani jednego czystego kawałka ściany hehe .Teraz ŁKS chyba popłynał, Widzew cos próbuje działać... nawet nie wiem bo mnie polska II liga wali z góry na dół.
Kuba

Postprzez PK » 12 mar 2006, o 13:22

A to szkoda bo w 2 lidze (a juz niedlugo bedzie sie to nazywac 1 liga) sie dzieja czesto duzo ciekawsze rzeczy niz w pierwszej (za niedlugo Ekstraklasa).
Slyszeliscie o tej reformie?
1 liga -> ekstraklasa
2 liga -> mniejsza 1 liga
3 ligi -> jedna druga liga
nie wiem ile zespolow trzecioligowych padnie dzieki temu
PK

Postprzez jajo » 12 mar 2006, o 14:35

PK napisał(a):Slyszeliscie o tej reformie?
1 liga -> ekstraklasa
2 liga -> mniejsza 1 liga
3 ligi -> jedna druga liga
nie wiem ile zespolow trzecioligowych padnie dzieki temu

Nie wiem czemu to ma sluzyc. Chcemy sie upodobnic do Anglii? Bez sensu. Poziom gry i tak sie nie zmieni.
jajo

Postprzez PK » 12 mar 2006, o 18:02

Kurwa mać!
Cieszy to ze Cracovia zrozumiala ze jej sukcesem jest remis z Wisła, przynajmniej w dwu meczu wyraznie widac kto rzadzi w Krakowie.
Szkoda tylko ze Wisła musi strzelic 4 bramki zeby jedna została zaliczona....
Uroki polskiej ligi
PK

Postprzez Pschemass » 12 mar 2006, o 18:12

no no tak myslalem ze remis bedzie..chociaz tego co widzialem to pasy prowadzily...i tak to legia na 1 miejscu chyba...oby nie na dlugo!
a reforma polskiej ligi??kolejna..i po co??naprawde misie z miodowej mnie dobijaja...chociaz to niby pomysl zarzadu spolki"orange ekstraklasa sa"..ale ta ekstraklasa, 1 liga i 3 liga podzielona na 2 grupy...glupie to..zaluzmy ze beda 2 grupy..polnoc poludnie i co??bedzie mecz druzyny z olsztyna z ekipa ze szczecina i co?? przez pol Polski trza przejechac a 3 kluby na to nie stac..:|kolejna paranoja naszego kraju..no ale zobaczymy...
wracajac do pilki...ja juz czekam na 20.30 i JUVE - Milan...oczywisci enie zobacze bo tylko szczesliwcy z c+ sobie ogladaja :cry: :cry: :cry: :cry: ..no ale jakos w necie moze uda sie posluchac(w co watpie)albo obejrzec(w co jeszcze bardziej watpie). Ciezki los kibica w Polsce:(
pozdrawiam...
aaaaaa i jeszcze jedno co do 2 ligi..Widzew i ŁKS moga wejsc(i pewnie wejda)do 1 ligi...wiec szykuja sie niezle derby:]..a co do nienawisci i meczow z podtekstami to na calym swiecie tak jest... hehe pomyslcie co jest w Londynie skoro tam jest...ponad 9 klubow..i to z najwyzszych lig:]
Obrazek
Pschemass

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park