Piłka nożna (Liga Mistrzów, ligi, puchary)

More life..

Postprzez jajo » 19 mar 2006, o 14:07

DB napisał(a):jak przystało na wiernego kibica swojego klubu... :)

Zabraliscie nam Gajtka... i Sasina...
Do tego macie Piechne. Bedzie ciezko.
Ale spoko... uratuje nas mlody Marciniak... przygladam mu sie. Na sparingach nie dawal rady... teraz idziemu mu calkiem niezle. A koles mlodszy ode mnie :)
jajo

Postprzez DB » 19 mar 2006, o 14:21

jajo napisał(a):
Zabraliscie nam Gajtka... i Sasina...

Gajtek w meczu z Legią pokazał sie z dobrej strony...niezła technika, nie boi sie walki...o Sasinie jeszcze nie mogę za dużo powedziec...mam nadzieje ze bedzie z nich pożytek...czas pokaże...

a swoja droga to skandal zeby przekladac tyle spotkan...mogli pomyslec, nie pierdolic sie i wczesniej nałozyć wymóg posiadania podgrzewanej murawy...ten kto ma ok, ten kto nie - liga w dół...to co sie teraz dzieje to kpina, pół Europy sie z nas smieje...w dodatku kibice pół Polski jadą, a na miejscu okazuje sie, że na ch*j jechali tyle km...

ok, dzisiaj trzymam kciuki za Odre...
DB

Postprzez jajo » 19 mar 2006, o 14:37

DB napisał(a):ten kto ma ok, ten kto nie - liga w dół...

Moze nie od razu liga w dol... ale bez pierdolenia walkower...
jajo

Postprzez Pschemass » 19 mar 2006, o 20:54

jajo i reszta lechitow powinna sie cieszyc ze nie doszlo do meczu bo najprawdopodobniej wygralaby korona! z tego co wiem czesio michniewicz nie chcial ryzykowac 1 skladu i w kielach zagraliby rezerwowi! dla Lecha priorytetem jest puchar polski wiec najsilniejszy sklad tam bedzie....
podgrzewane murawy to wymog na szczescie i w przyszlym roku takie cos jak przekladanie meczow sie nie zdarzy....
no a wiselka skromniutkie 1-0..
Obrazek
Pschemass

Postprzez PK » 19 mar 2006, o 22:15

Tak slabego meczu dawno nie widzialem...
Baszczu.. nie wiem komu on podawal..
PK

Postprzez Pschemass » 20 mar 2006, o 13:16

wiesz....baszczu jak baszczu...on prezentuje swoj w miare rowny poziom i powinien wyjechac juz z naszej ligi bo tu sie uwsteczni tylko....ja sie blaszczykowskiego w szczegolnosci przygladam bo chlopak jest mlody i jak bedzie mial silna wole i wole walki to moze z niego byc niezly kopacz..o brozku wszyscy mowia ze talent...ale on ma juz bodajrze 23 lata takze ten talent powinien sie spelniac juz i spokojnie walczyc o miejsce...w reprezentacji!
Obrazek
Pschemass

Postprzez PK » 20 mar 2006, o 20:07

Taaa za granice, chyba do Rosji albo na Cypr - dla kasy.
Gdziekolwiek indziej bedzie gral lawe i dopiero wtedy sie naprawde uwsteczni.
PK

Postprzez jajo » 21 mar 2006, o 13:58

Dalczego... Blaszczykowski jest mlody to musi miec szanse na rozwiniecie sie. Poki co nie widzialem go w akcji... ale zycze mu powodzenia.
jajo

Postprzez Pschemass » 21 mar 2006, o 19:46

PK a ja tak i tak mysle ze Baszczu powinien wyjechac juz! chociazby do Rosji tam jest poziom o wiele lepszy niz w polskiej lidze! wystarczy popatrzec co sie w pucharze uefa dzieje;)
a jesli chodzi o nasze puchary to dzis Korona - Zaglebie 0:0 no i awans Lubinian bo 0:2 w 1 meczu bylo...
szkoda kibicow Korony bo ladny doping przez caly mecz byl;)
Obrazek
Pschemass

Postprzez PK » 21 mar 2006, o 21:00

Ale co nam z tego ze Baszczu wyjedzie do Rosji? Jest juz za stary zeby sie tam rozwinac a to kolejne oslabienie polskiej ligi... Jak chcemy miec jakies zespoly w pucharach to nie mozemy sprzedawac kazdego ktory wybija sie ponad polska przecietnosc.
PK

Postprzez DB » 21 mar 2006, o 22:14

Pschemass napisał(a):P
a jesli chodzi o nasze puchary to dzis Korona - Zaglebie 0:0 no i awans Lubinian bo 0:2 w 1 meczu bylo...
szkoda kibicow Korony bo ladny doping przez caly mecz byl;)

no szkoda, szkoda....nie udalo sie to, co udalo sie w rewanzu z Legia...teraz zostala juz tylko liga...mimo wszystko uwazam ze mecz stal na niezlym poziomie i mogl sie podobac...
To byl nasz ostatni, pozegnalny mecz na starym stadionie. Od 1 kwietnia Korona bedzie goscic rywali juz na nowym obiekcie...
DB

Postprzez Pschemass » 22 mar 2006, o 14:10

Mecz byl bardzo dobry...najlepszy jaki w PP widzialem chyba...no i Grzesio Bonin ladnie gral nawet, az go w TV chwalili;) a sluchaj co bedzie ze starym stadionem?? do rozbiorki pojdzie??
zobaczymy co dzis Lech z Wisla Plock pokaze...Lechici wiem ze trenuja juz..karne w razie co;) oby Kolejorz wszedl...no i "bohater"z zeszlego tygodnia nie zagra - Golinski...
a po tym meczu trza bedzie przelaczyc na mecz Niemcy - USA...zobacxzymy w jakiej formie sa nasi sadziedzi...
Obrazek
Pschemass

Postprzez DB » 22 mar 2006, o 15:17

Pschemass napisał(a): a sluchaj co bedzie ze starym stadionem?? do rozbiorki pojdzie??

na starym stadionie mają grac rezerwy...slyszalem tez glosy o gruntownym remoncie...

Pschemass napisał(a):zobaczymy co dzis Lech z Wisla Plock pokaze...

uwazam, ze tu kazdy wynik jest mozliwy...
DB

Postprzez jajo » 22 mar 2006, o 20:19

Leszek dzisiaj podejmie Wiselke...
Najgorzej ze srodkiem... Szeryf jest nie jest w optymalnej formie, poza tym zawsze lepiej czul sie jako pomocnik defensywny. Golina z kontuzja i to do konca sezonu. Ciekawe co tam Czesiu trener wykombinuje.

Mecz na zywo w TV4.

Lech musi wygrac... postawilem w bet-at-home na Leszka 10 zl. :)
jajo

Postprzez Jimi » 22 mar 2006, o 21:23

jajo napisał(a):Mecz na zywo w TV4.

Właśnie oglądam bo nie mam co robić :) Leszek !!

jajo napisał(a):Lech musi wygrac... postawilem w bet-at-home na Leszka 10 zl. :)

Hazardzista :]
Jimi

Postprzez Pschemass » 23 mar 2006, o 01:09

No i poplynal leszek....Zaglebie - Wisła w finale....cienka sprawa...
Obrazek
Pschemass

Postprzez jajo » 23 mar 2006, o 01:10

No i 10 zl poszlo w pizdu... Spoko, to byly pieniadze wirtualne. Dostalem bon na 5 zl. i tak nimi obracalem ze moglem sobie pozwolic na kuponix za dyszke.

A teraz przejde do tego co Lech pokazal w meczu...
Zaczne od tej straconej bramki. Winie ja przede wszystkim Kotorowskiego. On od zawsze mial niepewny chwyt pilki. Ale tutaj to juz przesadzil. Jak bramkarz 1-ligowego zespolu nie potrafi zlapac pilki ktora po prostu spada. Czlowiek nie jest atakowany... a ona po prostu spada. Wystarczy ja zlapac. To chyba proste. Ale nie... nie dla Kotora. On musi sie wyjebac i wyrzucic pilke za linie. Po tej jego nieszczesnej interwencji pada bramka bo popelnia blad nr 2... czyli wychodzi do dosrodkowania i nie siega pilki. Mysle ze Zakrzewski zostal zaskoczony tym, ze Kotor jej nie siagnal, obija sie od niego i kula sie do bramki. No i jeszcze Marciniak, ktory fatalnie kiksuje i nie wybija tej pilki z lini bramkowej...

Po tym nastepuje "natarcie" na bramke Plocczan. Niestety to natarcie charakteryzowalo sie tylko tym, ze Lechici chcieli, a nie mogli. Obrona Wisly stala sie jakby murem nie do przejscia. Strzaly blokowane... wrzutki wybijane... skutecznie czyszczone pole karne. I za to naleza im sie brawa.

Sama taktyka byla beznadziejna. Proby przedostania sie pod bramke przez srodek to bylo jakies samobojstwo. I te wrzutki z obrony w pole karne z pominieciem lini pomocy to zupelnie bez sensu. Bo jak tu cos wykombinowac, skoro zaden z Lechitow nie potrafi grac glowa. Poza Bosackim, ktory jest obronca.

Nastepna jechanka na Topolskiego. Chlopak wszedl... kilka razy zle podal... pare razy sie wywrocil i nic poza tym. Wachowicz i Szewczuk jeszcze sie nie wkomponowali w gre, brak tu zgrania w linii ataku.

Srodek ze Swierczewskim i Szeryfem to niestety ale koniecznosc. Z Golinskim gra sie nie bardzo ukladala w tym sezonie, ale bez niego jest jeszcze gorzej. A Golina do kocna sezonu ma out.

Coz moge napisac jeszcze...
W poprzednich latach bylo tak, ze na jesien grali slabo... wiosna mieli odrodzenie. W tym sezonie na jesien byli mocni... teraz slabo zaczynaja... Oby to sie nie poprzewracalo.
jajo

Postprzez PK » 23 mar 2006, o 08:27

Boze co za final...
Mam nadzieje ze zdobycie Pucharu nie daje miejsca w Europejskich Pucharach, bo i Zagłebie i Płock nas w nich skompromituja...
PK

Postprzez DB » 23 mar 2006, o 10:10

PK napisał(a):Boze co za final...
Mam nadzieje ze zdobycie Pucharu nie daje miejsca w Europejskich Pucharach, bo i Zagłebie i Płock nas w nich skompromituja...

jak to nie daje..? po to m.in. sa te rozgrywki..
DB

Postprzez Jimi » 23 mar 2006, o 10:56

Super by było... Zagłębie w LM albo UEFA.
Jimi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park