Piłka nożna (Liga Mistrzów, ligi, puchary)

More life..

Piłka nożna (Liga Mistrzów, ligi, puchary)

Postprzez jajo » 8 mar 2006, o 00:51

No po obejrzeniu dzisiejszego meczu Barca - Chelsea nie moglem nie zalozyc tego tematu.

Zawsze liczylem na Barce, ale to co dzisiaj pokazala, to byl caly kunszt pilki noznej. Gwiazdy, ktore tam graja swiecily mocno, a najmocniej Ronadinho, ktory czarowal... kilka znakomitych podan pietka... a wszystko uwienczone swietna jegio indywidualna akcja srodkiem pola i strzal z pola karnego. Sam John Terry nie byl w stanie go powstrzymac, a bylo przy nim 3 zawodnikow.
Uwielbiam patrzec jak ten chlopak trzyma pilke... posiada umiejetnosc niekonwencjonalnego zagrania... szybkich zwodow - najslynniejszy to ten jego markowany skret w prawo, lekkie kopniecie pilki w prawo i nagla zmiana kierunku biegu w lewo.

Barca - Chelsea 1:1... na otarcie lez karny w 90 minucie dla gosci. Podyktowany zreszta niesprawiedliwie. W dwumeczu - 3:2 dla fantastycznej Barcy
Ostatnio edytowano 12 mar 2006, o 02:04 przez jajo, łącznie edytowano 1 raz
jajo

Postprzez I Am You » 8 mar 2006, o 01:36

Ja zawsze mówię że "Wolę sam grać, niż patrzeć jak robia to inni". Mecz oglądałem od 65 minuty, bo akurat wieszałem pranie :D Nie weim dlaczego, ale za każdym razem nasuwa mi się pytanie : Skoro Ronaldhinio potrafi tak czarować, to dlaczego nie strzeliał bramki wcześniej ?
Co do ligii Mistrzów to bardziej wolę oglądać Mistrzostwa Europy/Świata, nie wiem nawet dlaczego :)
I Am You

Postprzez PK » 8 mar 2006, o 08:08

LM przestalo mnie interesowac z momentem odpadniecia ManUtd...
Nie wiem, jakos tak mam ze juz duzo bardziej interesowal mnie mecz Legii z Korona w PP niz kolejne mecze w LM
PK

Postprzez Kuba » 8 mar 2006, o 17:45

BARCA od dziecka!!!!!!!!!!
szkoda że dzisiaj transmitują Milan-Bayern... chciałbym zobaczyć co tam Real pokaze z Arsenalem...
Kuba

Re: Liga Mistrzów

Postprzez Jarooo » 8 mar 2006, o 18:14

jajo napisał(a):Barca - Chelsea 1:1... na otarcie lez karny w 90 minucie dla gosci. Podyktowany zreszta niesprawiedliwie. W dwumeczu - 3:2 dla fantastycznej Barcy

I bardzo dobrze, że karny był. Dzięki temu remisiowi wygrałem 50 zeta na wczorajszych meczach :D :D :D
Mój głos jest słaby...

...Proszę odpowiednio nagłośnić.
Jarooo

Postprzez Polly » 8 mar 2006, o 18:45

swietny topic :)

fanem pilki jestem tylko gdy ogladam dobry mecz, kiepski wylaczam, a polskiej ligii to prawie nie znam, ale swietnie ze sie ten topic pijawil przynajmiej bede mial (mam nadzieje) namiary na ciekawe mecze :)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Obrazek
Polly

Re: Liga Mistrzów

Postprzez Jimi » 8 mar 2006, o 18:45

jajo napisał(a): Gwiazdy, ktore tam graja swiecily mocno, a najmocniej Ronadinho, ktory czarowal...

Zgadza się, Messi też jest genialny uwielbiam patrzeć jak on ma piłkę... :)

a Bayern - Milan, jestem za Bayernem ale coś mi się wydaje że Milan wygra 2:1, ale oglądać nie będe... bo mi się nie chce <leń> :wink:
Jimi

Postprzez Pschemass » 8 mar 2006, o 20:46

jajo bardzo dobry pomysl z zalozeniem takiego tematu;)
co do meczu Barca - Chelsea ciesze sie ze wygrala "Blaugrana". Chelsea nie mogla wygrac bo pieniadze nie moga wygrywac i tyle...jestem calkowitym przeciwnikiem tego co Abramowicz zrobil z ta druzyna...no i ten calyMourinho i to jego gadanie...to ze jest trenerem dobrym itd..ok zgodze sie..ale po co te cale"oprawy meczowe" wytlumaczenie kazdego zagrania, decyzji sedziego jako ta przeciw The Blues..eee..cale szczescie ze(znowu) odpadli...
dzisiaj wyjatkowo kibicuje Milanowi. Ja jako Tifos JUVE jestem za tym aby wszystkie druzyny wloskie odpadly i JUVE bylo najlepsze...no ale dzis WYJATKOWO..AC Milan...
no a tak wogole jak wczesniej wspomnialem kibicuje JUVENTUSOWI(i po wczorajszym zalamaniu psychiczno-sercowym, cale szczescie z dobrym skutkiem - Wyeliminowanie Werderu 8)) wierze w to ze wlasnie "Stara dama" wygra LM czego sobie i wszystkim kibicom Bianconerich zycze!!
FORZA JUVE!!
Obrazek
Pschemass

Postprzez Smakosz » 8 mar 2006, o 21:43

Jeżeli o mnie chodzi to zawsze kibicowałem w LM Arsenalowi Londyn mam ogromny sentyment do tego klubu. Ostatnio mają troche problemów w lidze angielskiej, ale mam nadzieje że zaliczka z Realem 0-1 i dzisiejszy mecz dadzą awans tej drużynie.
Smakosz

Postprzez LOKI » 9 mar 2006, o 00:20

Barca wzniosła się na wyżyny swoich mozliwosci i w cuglach pokonała Chelsea (jajo - wydaje mi sie że karny dla The Blues był jednak obiektywnie podyktowany)

Właśnie przed chwilą Rosso-nerri zdemolowali Bayern - az mi się zrobiło szkoda tych drugich...

BTW, jak to już powiedziano wcześniej - nie gra już ManU więc mecze oglądam raczej na luzaku i bezstresowo

GLORY GLORY MAN UNITED :!: :!: :!:
... WAR IS OVER, FIGHT IS OVER - BUT BLOOD IS BOILING !!! ...
LOKI

Postprzez jajo » 9 mar 2006, o 00:29

Dzisiejszy meczyk troche zawiodl. A raczej zawiodl Bayern... a jeszcze dokladniej to zawiedli Ballack, School (ktory wyglada juz jak dziadek), Makkay... Podobala mi sie tylko gra mlodzienca... lewego obroncy Bayernu - Szwajnsztajngera (nie mam pojecia jak to sie pisze po niemiecku). Chlopak fajnie zastawia pilke, dobrze trzyma mu sie nogi. Jest mlody, jeszcze sporo przed nim.

A Milan coz... Nie lubie wloskich zespolow. Uwielbiam gre kreatywna, bajeczna, ladna dla oka. Milan takiej gry nie mial, aczkolwiek wygral spotkanie az 4:1. I ten Ingzagi... Slusznie powiedzieli w studio: "bramkostrzelny do bolu". Bez kitu, ten czlowiek strzela najbrzydsze bramki na swiecie... ale strzela, co u napadziora jest najwazniejsze.
Ogolnie rzecz biorac mecz byl przecietny.

Teraz dwa tygodnie przerwy.
I jeszcze reszta wynikow dzisiejszych
FC Liverpool 0:2 (0:1) Benfica Lizbona
OlympiqueLyon 4:0 (2:0) PSV Eindhoven

Zaskoczeniem jest odpadniecie Liverpoolu z naszym Dudkiem... Triumfator poprzedniej edycji niestety musial sie pozegnac. Taki los...
jajo

Postprzez jajo » 9 mar 2006, o 00:34

LOKI napisał(a):Barca wzniosła się na wyżyny swoich mozliwosci i w cuglach pokonała Chelsea (jajo - wydaje mi sie że karny dla The Blues był jednak obiektywnie podyktowany)

E tam... Terry sie wywalil przez potykniecie. Atak byl czysty na pilke. Nogi przy murawie, nie bylo ataku na nogi. W kazdym badz razie, na pewno kontrowersyjny karny.
jajo

Postprzez I Am You » 9 mar 2006, o 00:39

Znowu dzisiaj sobie pooglądałem troszkę meczu, bo akurat łóżko rozścielałem (czy jak to tam się pisze) aż w pewnym momencie było tyle akcji, że aż przysiadłem :) trochę mnie to wciągnęło.
PS. Trochę musiałem pomyśleć nad skrótami nazw zespółów, bo komentator za chuja nie chciał podawać nazw drużyny :)
PS.2. Kiedy byłem jeszcze b.zainteresowany sportem to Ballack grał jeszcze w Leverkusen, a Beckham w MU :)
PS.3. Po co w takich formach wypowiedzi pisać PS ? :)
I Am You

Postprzez DB » 9 mar 2006, o 00:51

W Londynie dobry, emocjonujacy mecz...fajnie ze Arsenal przeszedl, bo lubie angielskie druzyny...ale bede w tej edycji kibicowal Barcelonie...i nie kibicowalem dzisiaj Liverpoolowi...denerwuje mnie ostatnio ten zespol i cos mi mowilo, ze dzisiaj odpadnie...no i odpadl..
DB

Postprzez PK » 9 mar 2006, o 07:20

Jejeje Real odpadł!
Oby to byl poczatek konca dla klubu tego!

(to samo o rosyjskiej Chelsea)
PK

Postprzez flea » 9 mar 2006, o 10:51

Najbardziej się cieszę, że Chelsea odpadła - od kiedy klub kupił ten ruski miliarder i zaczęli wygrywać to nagle mają rzesze fanów :P Strasznie mi działa na nerwy ich trener - Mourinho - cholerny cfaniak :? Trzymam teraz kciuki za Barcę, ale myślę, że AC Milan wygra w tym roku :)
flea

Postprzez jajo » 9 mar 2006, o 12:38

Chyba nikt nie lubi Chelsea... Ja tez nie. I ciesze sie bardzo ze odpadli.
Ja licze na Barce... sa swietni. Milan nie wydaje mi sie zeby cos zdzialal. Katalonczycy maja najsilniejszy sklad w calej Lidze Mistrzow i mysle ze to oni powinni to wygrac. Zreszta zasluguje na to chociazby swoja widowiskowa gra.
jajo

Postprzez flea » 9 mar 2006, o 13:38

Tak, wiem - to Barca gra ładniejszy futbol i teoretycznie ma lepsze indywidualności...Ale po tym co wczoraj widziałem - jak Milan zdemolował Bayern...Oni są cholernie niebezpieczni i te kontrataki...No cóż, zobaczymy - nie mam nic przeciwko finałowi AC Milan - FC Barcelona :)
pozdro!
flea

Postprzez PK » 9 mar 2006, o 17:17

E tam, Milan ma niby wygrac z Barca? Czekaniem na kontre? ;) nienienieeee
Nie to zebym byl fanem Barcy, ale włoskie kluby sa u mnie przekreslone
PK

Postprzez konnix666- Celeju » 9 mar 2006, o 18:19

Tragedja postawilem na STS-ach przed sezonem ze lige wygra Bayern a wczoraj taka dupa
uzupełnic liczebniki w odpowiedniej formie procent czy procenta
konnix666- Celeju

Następna strona

Powrót do Hyde Park