Filmy

More life..

Filmy

Postprzez PK » 7 mar 2006, o 21:22

Ostatnio oglądnięte, ulubione.. etc...etc...

Ja przez dosc dlugi czas bylem pogniewany na telewizor i wlasciwie ogladalem tylko Dziennik...
..niecaly tydzien temu sie pogodzilismy i zaczynam odrabiac zaleglosci,
ogladnalem obie Pily (co dziwne 2 lepsza od 1 imo), Wpół do śmierci (tjaa) i kilka 'glupich amerykanskich komedii' typu White Chicks, Jay i Chichy Bob kontratakuja, Szczury z Supermarkietu, Hitch...
PK

Postprzez Smakosz » 7 mar 2006, o 21:58

Ostatnio byłem w kinie na filmie Prawdziwa Historia Czerwonego Kapturka :D wiem że brzmi dziwnie, ale ogólnie śmieszna bajka taka troche utrzymana w stylu Szreka itp. He niebede opowiadał całej fabuły ale generalnie chodzi o to aby dorwać Smakosza :twisted: :D
Smakosz

Postprzez PK » 7 mar 2006, o 22:05

BTW to Twoj nick sie wzial z filmu Smakosz? Całkiem dobrego zreszta...
PK

Postprzez I Am You » 7 mar 2006, o 22:06

Ja teraz aktualnie oglądam wszystkie Lordy Of The Rings w wersji rozszerzonej :) oczywiście nie kupiłem sobie orginalki tylko zdobyłem moim tajnym sposobem :)
Teraz podobno mamy jechać z klasą do kina, ale nie ma nic ciekawego (przynajmniej dla mnie) no może jest ten Hostel, ale coś mi się nie widzi oglądać to w kinie :) (poza tym moje źródło już ma namiary :) )

Jutro może sobie obejrzę Daleko od Szosy bo zaszalłem i kupiłem mamie na Dzień Kobiet :D:D:D
I Am You

Postprzez Smakosz » 7 mar 2006, o 22:10

PK napisał(a):BTW to Twoj nick sie wzial z filmu Smakosz? Całkiem dobrego zreszta...

Wiem był taki film horror Smakosz :D w wersji angielskiej to było JeffersCreepers :D ale mój nick niewziął sie od filmu to zupełnie inna historia :)
Smakosz

Postprzez Pschemass » 8 mar 2006, o 20:38

PK "Jay i Chichy Bob kontratakuja"to jest super film hehe:]
co do ostatnio obejrzanych w komputrze to"poznaj moich rodziców"komedyja i "Corps a corps - Pozory i złudzenia" film na poczatku wydawal sie z rodzaju ciezkich i ambitnych...ale okazal sie naprawde ciekawy..nawet powiem ze godny polecenia...
w najblizszym czasie mam zamiar nadrobic zaleglosci i obejrzec "Dom woskowych ciał", "Widmo" i "Mgłe"...zobaczymy co z tego bedzie...
I Am You...Hostel slyszalem ze ponoc kupa...ale tak i tak musze sam zobaczyc i ocenic
pozdrawiam :)
Obrazek
Pschemass

Postprzez PK » 8 mar 2006, o 21:32

Pschemass napisał(a):PK "Jay i Chichy Bob kontratakuja"to jest super film hehe:]

Jakos coraz mniej smiesza mnie filmy ktorych glownym sensem jest slowo kurwa, chuj badz pierdolec w cod rugim zdaniu i jakas aluzja sexualna w co trzecim ;)
PK

Postprzez acidios » 8 mar 2006, o 22:01

ja kilka dni temu ogladałem "the call of cthulhu" niemy film z przed chyba dwóch lat czarno biały w dodatku ale robi zajebiste wrazenie
;p
acidios

Postprzez Sęku » 9 mar 2006, o 15:21

Ostatnie dwa wieczory spędziłem na projekcjach w domowym zaciszu, w dodatku z efektem zaprawdę kontrastowym. Pierwszy film "Miasto zaginionych dzieci", drugi "Królestwo niebieskie". Efekt - piorunujący, choć oba niszczą. Choć niszczyć można w dwojaki sposób.

Wieczór pierwszy: francuskie dzieło duetu Jeunet/Caro mógłbym okreslić jednym słowem: "bania". Albo bardziej adekwatnie, trzema słowami" "bania bania bania". Jak dla mnie urzekający majstersztyk - piękna, wykręcona do kwadratu baśń, niesamowita wyobraźnia i jeszcze lepsza realizacja. Total :twisted:

Wieczór drugi: amerykański film z epoki (pi-razy-oko) wypraw krzyżowych - "Królestwo niebieskie". Zmęczyłem się. Ledwo do końca wytrzymałem. Dobiły mnie napisy końcowe - "jak to? Ridley Scott? Przewiń, niemożliwe!" Jejku.. On zrobił takiego gniota? <płacz>" Ludzie - czara patosu i politycznej poprawności osiągnęła w tym filmie nieznośny menisk wypukły. W skrócie - wieśniak-kowal, przy którym jak się okazuje nasz nieśmiertelny Kmicic to zwykły maluczki pionek, ratuje Jerozolimę: jest fantastycznym rycerzem, budowniczym, kochankiem, mówcą, taktykiem i dyplomatą. Jest nieskazitelnie kryształowy (choć intymnie zaznajomił się z cudzą żoną), więc dla sprawy swojej czystości odrzuca propozycję, która ochroniłaby życie setek tysięcy ludzi. Chrześcijanie przy Muzułmanach to totalni barbarzyńcy, żadni krwi debile. Napsioczyłem, ale naprawdę wymiękłem :?

Macie dosyć? Jak spędzę kolejne wieczorki, kiedyś się podzielę :P
Sęku

Postprzez flea » 9 mar 2006, o 15:52

Niewiele oglądam ostatnio filmów...A jeśli już, to najczęściej jakieś pierdoły...Właśnie takie "dzieła" najbardziej lubie - rzadko oglądam obrazy, przy których muszę myśleć :) Bawią mnie takie różne głupawe komedie typu "Stary, gdzie moja bryka?" albo polskie "Poranek Kojota" ;)
flea

Postprzez Boras » 9 mar 2006, o 20:51

Ostatnio oglągałem Opowieści z Narni. Lubie takie filmy . :)
Boras

Postprzez FuckingHostile » 9 mar 2006, o 21:05

Ja ostatnio ogladam taki miniserial RZYM, naprawde bardzo ciekawa pozycja, duzo intryg, walka o wladze, nienawisc, milosc. Jesli interesujecie sie historia i starozytnym Rzymem musicie obejrzec :)
Tim Is Gay
FuckingHostile

Postprzez Rzeźniu » 10 mar 2006, o 00:28

a ja się dorwałem do THE CALL OF CTHULHU - czarno-biały, niemy film z 2005 roku i muszę powiedzieć że świetnie zekranizowali tym sposobem klasykę Lovecrafta - polecam!!! :) to tylko 40-pare minut, ale jest extra, czekam teraz aż ktoś porządnie nakręci mój ulubiony KOLOR Z PRZESTWORZY \m/
Rzeźniu

Postprzez Boras » 10 mar 2006, o 07:28

Popieram ja też lubie czarno białe filmy.
Osimiu pancernych i dwa psy naprzykaład . :twisted:
Boras

Postprzez flea » 10 mar 2006, o 10:33

Ja ostatnio praktycznie same nieme filmy oglądam......

...Zjebał mi się dźwięk w telewizorze :)
flea

Postprzez jajo » 10 mar 2006, o 12:05

Polecam:

Człowiek Ringu
Miasto Gniewu - dostal nawet Oskara
jajo

Postprzez El Pecado » 10 mar 2006, o 12:27

od poczatku miesiaca niestety nie pracuję, ale dzięki temu nadrabiam zaległości w oglądaniu filmów :)
Dziś oglądałam "trzy kolory czerwony" jutro wrzuce białego i niebieskiego.
Polecam "coffee and cigarettes" Jima Jarmuscha- jak dla mnie całkiem całkiem. Ciekawy pomysł fajnie zrealizowany, dużo znanych postaci ze świata muzyki min. Iggy Pop, Jack White,Tom Waits
niezły nawet jest "the million dollar hotel" - muzyka Bono i U2, Bono mieszał też chyba przy scenariuszu i był producentem. Pojawia się przez kilka sekund w filmie. świetna gra aktorów- jak dla mnie oczywiście - nie to co "detektywi" z tvn :D
El Pecado

Postprzez Pschemass » 10 mar 2006, o 13:03

Jezeli nie macie zajetego wieczoru dzis mozna obejrzec Mumie na TVN..nawet ciekawy film...
aaa no i jeszcze 1..nie mozna zapominac o kulcie wsrod seriali jakim sa Alternatywy 4!! juz dzis o 18.55 na 2;)
a wczoraj np tez na 2 ogladalem Nie lubie poniedzialku...a za tydzien kolejny kult polskiego kina - Miś :]
Obrazek
Pschemass

Postprzez Kristoferoso » 10 mar 2006, o 21:20

jajo napisał(a):Polecam:

Miasto Gniewu - dostal nawet Oskara

ogladalem to dlugo przed oscarami, film jest dobry, troche sie zdziwilem co jest nominowane...myslałem ze ten film jest starszy ;)
Kristoferoso

Postprzez PK » 10 mar 2006, o 21:36

Wlasnie ogladnelismy To nie jest kolejna komedia dla kretynow (czy jakos tak)...
Pozniej obejrze jeszcze Boggieman'a, dobre to?
PK

Następna strona

Powrót do Hyde Park