Kto co lubi, czyli kto co pije

More life..

Kto co lubi, czyli kto co pije

Postprzez blonson » 6 cze 2006, o 17:23

Byłkiedyś taki fajny wątek o naszych "przygodach" z % Wiec ożywmy go!
Spotkanie z kumpalmi z LO-Poniatowa. 2 piwa w barze, potem 0,7 na 4, 0,5 na trzech, znowu dwa piwa. Stan : jeszcze pamiętałem jak się kładłem spać :)

Kozienalia koncert T.Love na miasteczku UMCS i AR w Lublinie --> na szybko ok 0,3 wódeczki na głowę + kilka piwek. Nie doszedłem do domu na Czechów. 1,5 godzinne kimanko gdzieś po trasie i dopiero dotarłem.
blonson

Postprzez PK » 6 cze 2006, o 18:10

Nie lubie wódki, oj bardzo nie lubie wódki. Nie umiem jej pić, w szczegolnosci samej jako samej, a nie z czyms.
W ogole prowadze malo alkoholowy tryb zycia, czasem tylko piwko, winko....
PK

Postprzez yah00 » 6 cze 2006, o 18:24

No Piotrus to dobry material na glowe rodziny :wink:
Z piw Lecha oj bardzo lubie, Okocim Ok.
Wino czerwone polwytrawne, rozowe i zubrowke z sokiem jablkowym :wink:
Ostatnio edytowano 6 cze 2006, o 18:31 przez yah00, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
yah00

Postprzez Gunnerka » 6 cze 2006, o 18:28

heh, znając blonsa to mu bardziej chodziło o temat ala "Dieta Acidmaniaka", pamiętacie?? ;)
hehe.. ale można chyba zrobić kolejną szeroko pojętą dyskusję o alkach.. :D
But I just love the life I lead..
Another beer is what I need..
Another gig my ears bleed..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Laser » 6 cze 2006, o 18:31

u nas w okolicy jest takie wino w butelkach jak po śmietanie - jest w dwóch koolorach: żółte i czerwone (oba kolory są tak samo niedobre)

(miejscowi) nazywają to "BUKAKA"

ja tego paskudztwa normalnie nie piję, ale fakt, że sie zdarzały przypadki... Jeśli chodzi o "ilość na łebka", to ciężko określić, bo zaczynało sie zwykle od trzech butelek (litr) na pięciu, a potem nikt już nie kontrolował zakupów nie mówiąc już o pamietaniu.. a ta właśnie zdolność w te wieczory jakoś dziwnie zanikała u zdowych bądź co bądź młodzieńców jakimi przecież wciąż jesteśmy..

zdarzało sie robić rzeczy "genialne, ciekawe i takie sobie.." Ja najmilej wspminam chodzenie po dachach bloków na osiedlu i rzyganie na kaloryfery sąsiada.. wiem że to troche dziwne ale on trzyma je na dworzu.. :D

Jeśli nawiązywać do tematu TEMATU, to opisłąem tu raczej to czego kto co nie lubi.. sorry.
Laser

Postprzez KRZYK » 6 cze 2006, o 18:54

kurcze w wyliczankach to kiepski jestem, bo po 6 piwie trace rachube i sie pija same :? jak mnie ktos pyta, czy duzo wczoraj wypilem, to (jesli to bylo duzo) mowie ponad 6. a pijam raczej wszystko, oprocz kukurydzianego spirytusu, ktorym sie kiedys zatrulem i moj organizm na sam zapach mowi: "ty sie Krzyku od tego lepiej odpierdol" :wink:
a alkohol lubie i korzystam. lubie tez powiedzenie "swiat na trzezwo jest nie do przyjecia" :wink:
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez kfasu » 6 cze 2006, o 18:56

najlepsze to są czerwone wina i to nie te siary-mózgojeby ale pożądniejsze.marki nie wymienie bo najlepsze są domowe mam gdzieś jeszcze jedną butle i trzeba bedzie jąporóżnićw końcu

poza winem pijam najczęściej piwo i prawie nie ma dla mnie znaczenia jakie (byle nie "piwo o smaku" i musi być mocne)

wóda raczej okazyjnie na urodzinach itp

alkohol twój wróg więc le go w morde
kfasu

Postprzez Gunnerka » 6 cze 2006, o 19:12

ja od sylwestra mocnych alków nie tykam :twisted:
mieszanki spirytusu (cudownie co prawda rozrobionego przez studenciaków polibudy - pozdro bocian :twisted: ), winiacza i szampana mój organizm nie przetrwał :twisted:
od tego czasu już od samego zapachu spirytu, tudzież wódy również, zapala mi się czerwone światełko :twisted:

ale winkiem w prawie każdej postaci nie pogardzę, ooo nieee :twisted:
o bro to w ogóle nie wspominam, bo każdy wie, że to napój bogów i nawet nie ma co o tym dyskutować :twisted:
no cóż.. nie będę ukrywać, że nie żałuję sobie i się nie oszczędzam, jakkolwiek menelsko to zabrzmi :twisted:
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Kuba » 6 cze 2006, o 19:25

ja w tym momencie właśnie piję import z Ukrainy - "Wiśnia z miodem na koniaku" - zajebiscie dobre! ma to coś ok 20% - ale wypiłem już dwie lampki "koniakówki" i trochę szumi hehe z wódek zdecydowanie Żoładkowa Gorzka - jak Titus ;) ale wódki nire piję często. za to browary w dużych ilościach - rządzi Zywiec, choć ostatnio jakby się popsuł. Babska Warka Strong za to ostatnio,w nowym design'ie strasznie dobrze mi wchodzi...
Kuba

Postprzez Smakosz » 6 cze 2006, o 19:46

Kuba napisał(a): Babska Warka Strong za to ostatnio,w nowym design'ie strasznie dobrze mi wchodzi...

eee tam babska ja z piw pije tylko Stronga Wareckiego, ale musze przyznać że z alkoholi jednak najrzadziej sięgam po piwo. W towarzystwie do rozmowy fajna sprawa, ale nigdy niepije piwa żeby sie upic :D od tego jest winko i wódka po które zdecydowanie częściej siegam.
Smakosz

Postprzez Bjeń » 6 cze 2006, o 20:14

Ja z gazowanych to fante maksymalnie :) Nie pije nic mocnego...

Ostatnio mi posmakowało zielone frugo :]
Bjeń

Postprzez Mikele » 6 cze 2006, o 20:46

Kuba napisał(a):hehe z wódek zdecydowanie Żoładkowa Gorzka - jak Titus ;)

no bo to przednia wódeczka, wchodzi jak złoto :)

Kuba napisał(a):Babska Warka Strong za to ostatnio,w nowym design'ie strasznie dobrze mi wchodzi...

a tu to brzydko pojechałeś, Wareczka mocna dobra jest, choćJasne pełne jest o niebo lepsze
Obrazek
Mikele

Postprzez acidolka » 6 cze 2006, o 21:02

ja tam niewybrzydzam .....
od piffka po przez winko (zróżnicowane cenowo :lol: ) do ognistej polskiej wody :D
pij jak wielbłąd ląduj jak Wrona
acidolka

Postprzez Andzia » 6 cze 2006, o 21:51

Mikele napisał(a):
Kuba napisał(a):Babska Warka Strong za to ostatnio,w nowym design'ie strasznie dobrze mi wchodzi...

a tu to brzydko pojechałeś, Wareczka mocna dobra jest, choćJasne pełne jest o niebo lepsze

No i gdzie "babska" ta warka strong, sami faceci o niej piszą :wink: Ja tam stronga nie znoszę, za słodkie.
Vodki nie pijam (nie te lata), na samą myśl robi mi się niedobrze :wink: Piwo Über Alles :!: Przeważnie żywiec, lech, heineken...Wino (nie jabola :wink: ) mogę wypić, ale nie wytrawne. Uwielbiam martini, gin z tonikiem, malibu i advocata :wink: I jeszcze kilka innych "kolorowych" trunków. Whisky i koniak odpadają.
Andzia

Postprzez yah00 » 6 cze 2006, o 22:06

Andzia napisał(a):No i gdzie "babska" ta warka strong, sami faceci o niej piszą :wink: Ja tam stronga nie znoszę, za słodkie.
.

dokladnie slodkiej warce mowimy nie :wink:
Obrazek
yah00

Postprzez Kuba » 6 cze 2006, o 22:09

Mikele napisał(a):a tu to brzydko pojechałeś, Wareczka mocna dobra jest, choćJasne pełne jest o niebo lepsze

no przecież napisałem, ze jest dobra ! :D
zawsze bardzo lubiłem Okocim Mocne - ale jak wypijam 5 takich to na drugi dzień umieram i błeeeee......... hehe
u mnie w sklepie byłą fajna promocja - Warka Jasna za 1,90 zł. Brało się powiedzmy 4 piwa, na wymianę 6-7 butelek i wychodziło 1 piwko za 1,60.. hehe ale Warka JAsna jest średnia - dla mnie to półka Harnasia :? ale za tą kase ...
Kuba

Postprzez PK » 6 cze 2006, o 22:11

A Okocim Stawski (O.K. Beer ;) ) znaja?
PK

Postprzez Gunnerka » 6 cze 2006, o 22:13

ja tam warkę strong uwiebiam.. chyba mój ulubiony bro!
i co z tego, że słodka? życie jest gorzkie, więc trochę słodyczy nie zaszkodzi :twisted:
szczególnie pod taką postacią :!:
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Postprzez Andzia » 6 cze 2006, o 22:16

Gunnerka napisał(a):ja tam warkę strong uwiebiam.. chyba mój ulubiony bro!
i co z tego, że słodka? życie jest gorzkie, więc trochę słodyczy nie zaszkodzi :twisted:
szczególnie pod taką postacią :!:

Ale piwo musi mieć tą goryczkę :!: A strong jest ZA słodki. Nawet jakby nie było np. w knajpie innego piwa, to stronga za żadne pieniądze nie wypiję 8)
Andzia

Postprzez Gunnerka » 6 cze 2006, o 22:23

no cóż.. kto co lubi.. ja mogę pić litrami..
We are the road crew!

www.acid-drinkers.com
Gunnerka

Następna strona

Powrót do Hyde Park