Skini

More life..

Postprzez Abdon » 4 wrz 2008, o 21:27

albo wytrzasnął kilka cytatów z Honoru i sobie ułożył z nich X przykazań... kompletni debile...
Obrazek
Abdon

Postprzez municipalwaste » 4 wrz 2008, o 22:02

Niech Ktoś kompetentny wywali ten post 8)
Ostatnio edytowano 5 wrz 2008, o 17:48 przez municipalwaste, łącznie edytowano 1 raz
STOP faszyzacji forum : przedwczoraj Altrju , wczoraj Maciejoo , dzisiaj Penis jutro TY
municipalwaste

Postprzez silvertomek » 4 wrz 2008, o 22:13

municipalwaste napisał(a):a tłumaczenia że to poprostu cecha rasowa

No cóż, gdy świat szedł do przodu, ludziom zaczęły się przydawać takie cechy jak spryt, logika, umięjętnośc przeprowadzania operacji finansowych, radzenie sobie samemu, nie mówiąc już o czytaniu, pisaniu, posługiwaniu się w kilku językach, kulturze czy płynnym liczeniu. A każdy Żyd był tego uczony od małego. Toteż Żydzi byli najlepiej przygotowani na nowoczesny świat. Stąd się właśnie wzięła ta nienawiść, antysemityzm. Głównie z zazdrości...
Wiem, nudne to jest i PRAWIE wszyscy to wiedzą. PRAWIE - nie wiedzą tego w większości ci, którzy Żydów najbardziej nienawidzą :wink: .

municipalwaste napisał(a):Koniec mam nadzieje że to ostatni mój post w tym temacie 8)

Heh...każdego ten temat męczy :) ...

pozdrawiam
I won't replace you 4 another one...
I will not look 4 the other scum...
silvertomek

Postprzez jatzo » 5 wrz 2008, o 00:53

Od kiedy, do kurwy nędzy, Żyd to rasa?? :roll: :roll: Niektórzy tu pierdolą aż boli czytać...
Chociażbym szedł przez ciemną dolinę
Zła się nie ulęknę
Bo jestem największym skurwielem w tej dolinie!!
Huuua!
jatzo

Postprzez KRZYK » 5 wrz 2008, o 12:28

municipalwaste napisał(a): Choć w sumie co w tym dziwnego skoro chciano mnie wyrzucić ze szkoły ( porzedniej) za antysemityzm ukryty w stwirezdexniu że największe bakni świata są kierowane przez Naród wybrany a tłumaczenia że to poprostu cecha rasowa jak u murzynów szybki bieg czy o slowian lenistwo ponoć "pogrążały mnie "

:lol: :lol: :lol: ja pierdole!
co ty czlowieku wygadujesz?? :shock: :shock: wlosy na lbie mi sie poskrecaly, a na chuju wyprostowaly :roll:
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez DEATH » 5 wrz 2008, o 14:09

yyy..może by zamknąc ten temat?
bo nic tu nie ma o skinach, tylko o żydach i zaraz wyjdzie na to, ze to forum jest antysemickie...
http://www.youtube.com/user/enu665 - filmiki z koncertów, dużo Acid!
http://wojciech-mroszynski.blog.pl/ - blog o sporcie i tematach z nim związanych.
DEATH

Postprzez municipalwaste » 5 wrz 2008, o 17:47

KRZYK napisał(a): :lol: :lol: :lol: ja pierdole!
co ty czlowieku wygadujesz?? :shock: :shock: wlosy na lbie mi sie poskrecaly, a na chuju wyprostowaly :roll:

Do kóli nik sie nie czepiał jak pisał pod wypływem dziwne rzeczy :lol:
juz to kasuje , nie wiem co to jest - proszę wszem i wobec o nie wypominanie mi tego tekstu a co do owłosienia do mam nadzieje Krzyku ze dojdzie do właściwej sobie normy :wink:
STOP faszyzacji forum : przedwczoraj Altrju , wczoraj Maciejoo , dzisiaj Penis jutro TY
municipalwaste

Postprzez Shanox » 5 wrz 2008, o 22:32

Poprostu nie pij piwa z biedronki;)
Shanox

Postprzez kfasu » 8 wrz 2008, o 22:07

po prostu już nigdy nic nie pij ;)
http://www.myspace.com/buenosagres
mnie to nie przeszkadza
kfasu

Postprzez k0ń » 8 wrz 2008, o 22:11

Pij, pij, może wytrzeźwiejesz :P
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Moich postów. Ma limit 255 znaków
k0ń

Postprzez Abdon » 9 wrz 2008, o 19:22

przynajmniej masz wtedy pewność że kac cię nie weźmie ;)
Obrazek
Abdon

Postprzez municipalwaste » 9 wrz 2008, o 20:25

Mądrale Mądrale a Shanox ma jakiś podglad w Biedronkach chyba ............ :x
municipalwaste

Postprzez jefersik » 11 mar 2009, o 16:49

Neonaziści sięgają po byłych komunistów

Niewiele brakowało, a czołowa postać studenckiej rewolty '68 zostałaby kandydatem neonazistów na prezydenta Niemiec. To kolejny dowód na to, iż socjalizm międzynarodowy i narodowy różnią się między sobą tylko szczegółami.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/neonaz ... komunistow

łyse komuszki
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez kfasu » 12 mar 2009, o 00:42

Lenin był łysy, nie?
http://www.myspace.com/buenosagres
mnie to nie przeszkadza
kfasu

Postprzez jatzo » 12 mar 2009, o 10:44

w większości :lol:
Chociażbym szedł przez ciemną dolinę
Zła się nie ulęknę
Bo jestem największym skurwielem w tej dolinie!!
Huuua!
jatzo

Postprzez Mikele » 12 mar 2009, o 12:22

Więc nie był tró :lol:
Obrazek
Mikele

Re:

Postprzez Necrodeath » 25 paź 2009, o 18:02

KRZYK napisał(a):Panie municipalwaste, ja rozumiem ze pan jestes przewrazliwony na punkcie wszystkiego co czerwone. ja osobiscie jestem rownie przewrazliwiony na punkcie wszystkiego co brunatne. tylko nastawienie neonazistow od nastawienia neokomunistow jednak "odrobine" sie rozni 8) faszyzm to najczystszej postaci szowinizm i nietolerancja pokazywana za pomoca sily wobec innosci. nie powiesz mi chyba ze widziales kiedys malolata z czerwona gwiazda na piersi ktory atakowal biznesmena (no chyba ze mowimy o alter- anty- globalistach, ale to inna para kaloszy) :D
nie slyszalem osobiscie, zeby mlodziez sluchajaca RADM nawolywala do ponownej walki klas (w doslownym tego slowa znaczeniu), w tekstach zespolu Honor i zachowaniu fanow tego zespolu widze juz sporo niebezpieczenstwa. to raz.

Oj mylisz się , mylisz , weźmy chociażby lewaków podpalających w berlinie w imię luksusowe samochody , albo chociażby Antife.
Necrodeath

Re: Skini

Postprzez Squrcz » 25 paź 2009, o 18:33

Mojego kolegę pobili skini. Tzn. garstka łysoli 5-6. Wracał sobie z internatu na przystanek, gdy napadli na niego w/w skini. Kazali mu klęknąć na kolana i obciąć sobie włosy, bo miał długie. No więc dali mu nożyczki. Kolega powiedział, że nie obetnie. To zaczęli go bić. Potem paru z nich trzymało go a jeden obcinał włosy. Mówili do niego coś w tym stylu "Obetnij te włosy kurwa, bo nie wyglądasz jak człowiek". Ostatecznie tylko troszeczkę tych włosów mu obcieli, no ale śiniaki pozostały do dziś.
Squrcz

Postprzez Abdon » 25 paź 2009, o 18:55

cóż, ja dostałem miesiąc temu w pysk za ekran Kill Your Idols (kto zna kapelę, ten zrozumie). Byłem pijany (po koncercie wracaliśmy spokojnie ze znajomymi z knajpy, pierwsze ciosy padły zza pleców. Co mogę zrobić/powiedzieć? Zrobić nic, powiedzieć "żenua".
Obrazek
Abdon

Postprzez Mikele » 25 paź 2009, o 18:58

Bydło zawsze jest silne w stadzie. Prawda stara jak świat. Jeśli okażesz po sobie, że się boisz, skulisz się czy coś - zawsze poczują się groźni i ważni. To, czy ktoś dostanie wpierdol, czy nie zależy tylko od tego, czy sam wygląda na ofiarę, czy nie. Choćby ich stu było. A jak już idzie na spięcie, to nie ma co czekać, tylko lać pierwszego z brzegu i zaskoczyć motłoch. Glan w jaja pierwszemu, pięść w krtań drugiemu, zakurwiać po jednym strzale - reszta spierdoli w popłochu. To zawsze tak działa. Jak będziecie stać i czekać aż dostaniecie w ryj, to dostaniecie na pewno.
Obrazek
Mikele

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park