Skini

More life..

Postprzez Abdon » 31 sie 2008, o 21:46

powiedz to gówniarzom, którzy naczytali sie o paleniu żydów i ich to fascynuje. a nie widzą że skin to niekoniecznie naziol. :/
Obrazek
Abdon

Postprzez silvertomek » 1 wrz 2008, o 07:22

stary_muminka napisał(a):powiedz to gówniarzom, którzy naczytali sie o paleniu żydów i ich to fascynuje. a nie widzą że skin to niekoniecznie naziol. :/

Dokładnie. Zresztą, nawet nie musieli się naczytac (znam skina, który był podniecony, bo kupił Mein Kampf, a nie zna niemieckiego). Oglądnęli na YT kilka filmików i już gotowi...
I won't replace you 4 another one...
I will not look 4 the other scum...
silvertomek

Postprzez kfasu » 1 wrz 2008, o 15:50

.. to dowodzi tylko ich ograniczenia umysłowego
http://www.myspace.com/buenosagres
mnie to nie przeszkadza
kfasu

Postprzez Abdon » 1 wrz 2008, o 15:57

imbecyle. a najbardziej mnie wkurwia jak ludzi takich jak Jeff Hanneman ze Slayera posądza się o nazizm bo się fascynuje militariami.
Skini to narodowcy. Pasjonaci to naziole. ludzie naprawdę mają dziwne poglądy na pewne sprawy..
Obrazek
Abdon

Postprzez kfasu » 1 wrz 2008, o 16:05

to jest kwestia uogólniania i niechęci zagłębiania się w temat (ze strachu przed posądzeniem o bycie nazi?).

bo po co poczytać skoro można obejrzeć w tele-pranie-mózgu-wizji? tam wszystko cacy na tacy podane.
po co wysilać szarą komórke jak inni zrobią to za mnie?

ale niestety laikowi pod postacią odbiorców mass mediów nie przemówisz do rozumu i nie przekonasz do przeczytania kiloku książek i wyciągnięcia wniosków.
http://www.myspace.com/buenosagres
mnie to nie przeszkadza
kfasu

Postprzez Abdon » 1 wrz 2008, o 16:43

no niestety są tematy opatrzone pewnymi etykietkami. i wszyscy boją się zerwać tą etykietkę i przeczytać co jest napisane dalej. wygodniej rzucać ogólnikami i nieprawdziwymi tezami. nie widzą nawet na jaką śmieszność się narażają...
Obrazek
Abdon

Postprzez silvertomek » 3 wrz 2008, o 20:21

Kindernaziol z mojej klasy przyszedł do budy z plecakiem (bynajmniej nie kostką) z naszywką flaga Polski, na której namalował markerem swastykę :lol: . Inny kolega, ale rasta, postanowił sobie ze skinów porobić jaja i napisał na trampku "Honor" :lol:
silvertomek

Postprzez DEATH » 3 wrz 2008, o 21:55

silvertomek napisał(a):Kindernaziol z mojej klasy przyszedł do budy z plecakiem (bynajmniej nie kostką) z naszywką flaga Polski, na której namalował markerem swastykę :lol:

jebnił mu w łeb, może zmądrzeje...
http://www.youtube.com/user/enu665 - filmiki z koncertów, dużo Acid!
http://wojciech-mroszynski.blog.pl/ - blog o sporcie i tematach z nim związanych.
DEATH

Postprzez Abdon » 3 wrz 2008, o 22:10

taaa tlyko mu nie zniszcz fryzury, oni je pół dnia układają ;)
Obrazek
Abdon

Postprzez Mikele » 3 wrz 2008, o 22:22

A ja się chiałem zapytać, gdzie byli nauczyciele i dyrekcja szkoły w tym momecie? Łepek powinien regularne bombardowanie pyska za taką głupotę i nieznajomość historii, całkiem nie tak dawnej, narodu, którego flagę hańbi takim symbolem.
Obrazek
Mikele

Postprzez municipalwaste » 3 wrz 2008, o 22:39

To tak samo gdzie są dyrekcje szkoły gdy uczniowie nosza ubrania z czerwona gwiazdą , koszulkę z Che , odwrócone krzyże na koszulkach itd. Jak zwykle w takich momentach odzywa się 3/4 populacji - jak to swastykę ? na fladze Polski? A co to za różnica czy swastyka czy modra hwezda . czy zbeszcześcił flagę markerem czy pierdział podczas śpiewania hymnu .....
STOP faszyzacji forum : przedwczoraj Altrju , wczoraj Maciejoo , dzisiaj Penis jutro TY
municipalwaste

Postprzez Mikele » 4 wrz 2008, o 08:59

Całego narodu nie wystrzelam (bo czepiając się wszystkiego i wszystkich, to by pewnie należało ;) ), skoncentruję się tylko na neo-nazi ;)
Obrazek
Mikele

Postprzez municipalwaste » 4 wrz 2008, o 14:24

Ale wytłumacz swoje stanowisko ( pisze z czystej ciekawości a nie z chęci wywołania jakiegoś mordobicia :wink: ) bo nigdy tego nie rozumiłem i nie zrozumiem . Bo Ci neo z obu stron są tak samo durni oba systemy popełniły podobne zbrodnie i wyrządziły krzywdy Narodowi Polskiemu , więc co Wami anty neo naziole kieruje ??:D
STOP faszyzacji forum : przedwczoraj Altrju , wczoraj Maciejoo , dzisiaj Penis jutro TY
municipalwaste

Postprzez Mikele » 4 wrz 2008, o 14:40

Chodzi mi o to, że szkoła, jako instytucja państwowa, mająca (podobno) oprócz tylko nauczania, wpływać także na rozwój osobowości uczniów (żeby tu górnolotnie o wychowaniu nie gadać ;) ), z założenia powinna (?) reagować na taką akcję. No co jak co, ale jesli na lekcji historii naucza się o holokauście, o nazistowskich zbrodniach, o napaści 1 września 1939 na Polskę, a później udaje się, ze się nie widzi swastyki namalowanej na fladze Polski, to coś mi tu nie gra. W tym momencie widzę szkołę (z punktu widzenia nauczania, nie uczniów) sprowadzoną jedynie do roli odwalenia pańszczyzny, a nauczyciel to podobno zawód z misją ;)

ps. komunizmu też nie kocham, ale jak wspomniałem, wszystkich nie wystrzelam ;) :lol:

edit:

I jeszce jedno na koniec, w dupie (metaforycznie ;) ) mam patałacha, leczącego kompleksy pokazywaniem, jaki to niby jest twardy, bo się bryndzluje przy swastyce marząc o tym, ze kiedyś też będzie taki groźny i duży jak naziści z czasów II Światowej, dziwi mnie tylko to, że nauczyciele, ludzie którzy w zasadzie powinni na takie rzeczy zwracać uwagę, mają to głęboko w dupie.
Obrazek
Mikele

Postprzez KRZYK » 4 wrz 2008, o 15:08

Panie municipalwaste, ja rozumiem ze pan jestes przewrazliwony na punkcie wszystkiego co czerwone. ja osobiscie jestem rownie przewrazliwiony na punkcie wszystkiego co brunatne. tylko nastawienie neonazistow od nastawienia neokomunistow jednak "odrobine" sie rozni 8) faszyzm to najczystszej postaci szowinizm i nietolerancja pokazywana za pomoca sily wobec innosci. nie powiesz mi chyba ze widziales kiedys malolata z czerwona gwiazda na piersi ktory atakowal biznesmena (no chyba ze mowimy o alter- anty- globalistach, ale to inna para kaloszy) :D
nie slyszalem osobiscie, zeby mlodziez sluchajaca RADM nawolywala do ponownej walki klas (w doslownym tego slowa znaczeniu), w tekstach zespolu Honor i zachowaniu fanow tego zespolu widze juz sporo niebezpieczenstwa. to raz.

dwa. zyjemy w kraju w ktorym panowal system totalitarny przez lat 50. i tak czy inaczej, to jest jakastam historia naszego kraju i mase osob podchodzi do tego zbrodniczego systemu z przymruzeniem oka, na zasadzie na ktorej podchodzi sie do filmow Barei (koszulki CCCP z sierpem i mlotem np)

po trzecie. monsieur Mikele ma racje. wina nauczycieli, tudzież rodzicow jest to, ze mlodziez nie zna historii i na to uwage zwrocic trzeba. kiedys zapytalem malolata w koszulce z Che czy wie porteret kogo nosi na piersi. "Lekarza" odpowiedzial mi mlodzieniec. i jakby nie patrzac mial racje, tylko to tak samo jakby miec w domu portret Hitlera i znajomym mowic "wiesz, to byl taki kiepski malarz" :D poza tym jegomosc komendante akurat jest juz ikona popkultury i pewnie z tej przyczyny bidulka przewraca sie w grobie hyhyhy, ale z tym juz nie poczniemy nic :D

po czwarte, i wiecej mi sie juz nie chce, nie znosze tego tematu i najchetniej bym go zamknal bo jest mialki i dziala mi na nerwy :P :P :P :P
ŚWIRY DO PRZODU, PRÓCHNO ZA DRZWI!!!
KRZYK

Postprzez municipalwaste » 4 wrz 2008, o 15:25

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź Krzyku .A co do przewracania się w grobie do zapewne ideolodzy III Rzeszy też nie są zbytnio szczęśliwi faktem ze ichg mianem nazywają się trylogdyccy bandyci- bo nie ma co ukrywać ze większość ludzi którzy "utożsamiają się " z nazizmem to przykładne imbecyle pokrzywdzeni przez los i matkę naturę/ bozię . A co do edukacji to powiem tyle ze młodzież jest bardzo dobrze po gimnazjum wyedukowana cóż to byli za zwyrodnialce Ci panowie Niemcy ( Silvertomek jest chyba w III klasie czyli jego koledzy zapoznają się tak naprawdę dopiero z niektórymi faktami historycznymi XX w po raz pierwszy w połowie 2009- wiem ze w podstawówce powinni już dowiedzieć się co to swastyka i wąsik foremny ale to tylko teoria polskiego systemu edukacji ) .
municipalwaste

Postprzez silvertomek » 4 wrz 2008, o 15:41

Silvertomek jest chyba w III klasie czyli jego koledzy zapoznają się tak naprawdę dopiero z niektórymi faktami historycznymi XX w po raz pierwszy w połowie 2009- wiem ze w podstawówce powinni już dowiedzieć się co to swastyka i wąsik foremny ale to tylko teoria polskiego systemu edukacji.

Tak, jestem w trzeciej gimnazjum. W tym roku na historii będziemy hmm "uczyć się" (bo nauczycielka historii jest słaba) m.in. o Hitlerze. No i gówno to da, mogę się założyć o kilka milionów złotych, których nie mam. Bo tacy kindernaziole tylko bardziej się podniecą, gdy zobaczą zdjęcie Adolfa w podręczniku, gdy przeczytają "odpowiedzialny za śmierć milionów ludzi"... Na lekcji usłyszę jakieś ciche, podekscytowane "sieg heil" albo jakiś slogan o biciu Żydów. A jacy nabuzowani wyjdą na przerwę...

w dupie (metaforycznie Wink ) mam patałacha, leczącego kompleksy pokazywaniem, jaki to niby jest twardy

Ja też. Albo nawet szkoda mi miejsca w dupie dla niego :wink: .

taaa tlyko mu nie zniszcz fryzury, oni je pół dnia układają Wink

Haha, teraz ma irokeza, nawet dosyć punkowo wygląda :wink: . Spytałem go kiedyś, czemu ma iroka, a nie jest już łysy, "może jesteś punkiem?". W odpowiedzi ujrzałem spojrzenie wielce obrażonego cwaniaczka i usłyszałem "nie nazywaj mnie tak" :wink: .
silvertomek

Postprzez Abdon » 4 wrz 2008, o 20:51

buahahah, a to z lekcjami historii to szczera prawda. u siebie w gimnazjum, bogu dzięki że mam normalne liceum, zauważyłem nagły wzrost napisów w stylu "śmierć żydą" (pisownia oryginalna...) właśnie po lekcjach o nazizmie.
ciekawe ile z tych osób widziało kiedyś "prawdziwego" Żyda, ile z nich ma korzenie żydowskie kilka pokoleń w tył i co im ci Żydzi zrobili oprócz tego, że było napisane w podręczniku, że bli prześladowani przez ich "idola" :roll:
Obrazek
Abdon

Postprzez silvertomek » 4 wrz 2008, o 21:02

stary_muminka napisał(a):ciekawe ile z tych osób widziało kiedyś "prawdziwego" Żyda, ile z nich ma korzenie żydowskie kilka pokoleń w tył i co im ci Żydzi zrobili oprócz tego, że było napisane w podręczniku, że bli prześladowani przez ich "idola" :roll:

Co im Żydzi zrobili? Hehe, kiedyś pytałem jednego, czemu właśnie ich tak nienawidzi. "Bo się mieszają w polską politykę. Zresztą polscy politycy nie są polscy, bo to Żydzi. I sprzedają teraz nasz kraj. I oni byli zawsze przeszkodą w odbudowie Polski. Hitler dobrze chciał z nimi zrobic porządek, bo to skurwysyny" :roll: . Inteligentne, przemyślane słowa, niesamowita refleksja i osąd historii...(jak na gościa ze średnią ok 2,50).
silvertomek

Postprzez DEATH » 4 wrz 2008, o 21:22

heheheh...
naoglądał się pewnie TV Trwam i nasłuchał RM, bo moja ciotka tego słucha i też wie, który polityk to żyd itp :)
http://www.youtube.com/user/enu665 - filmiki z koncertów, dużo Acid!
http://wojciech-mroszynski.blog.pl/ - blog o sporcie i tematach z nim związanych.
DEATH

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park