Dość nietypowe pytanie

More life..

Dość nietypowe pytanie

Postprzez Qurek » 26 cze 2011, o 22:52

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Nie wiedziałem za bardzo w której sekcji forum zawrzeć moje pytanie, ale ze względu na to, że może trącać offtopem postanowiłem zadać je tutaj.
Czy wiecie może, co takiego wydarzyło się w Sieradzu w 2002 roku (była to Acidofilia Tour, ostatni koncert Acid Drinkers w tejże "Koziej Wólce" z której pochodzę)? Zdaję sobie sprawę, że naszych sieradzkich organizatorów imprez, można po krótce nazwać "Zrzeszeniem debili odpychających od siebie wszelkich artystów". Dlatego zastanawia mnie, dlaczego Titus tak często wywiadach przypomina, że grał gdzieś (tutaj nazwa jakiegoś ważnego miasta) po czym podkreśla, że nawet w Sieradzu grał. Domyślam się, że Acid's musieli być bardzo niezadowoleni ze swojego pobytu u nas, tylko pytanie o co dokładnie poszło? Restrykcje za złamanie zakazu przeklinania? - zakaz bardzo podkreślany przez dyrekcję Śmieradzkiego teatru i żenujący zarazem :). Niesnaski na płaszczyźnie cateringowej? (Rozmawiałem swego czasu z jedną osobą zajmującą się przedstawianiem danego artysty przed występem. Była bardzo oburzona, że Paweł Kukiz, gdy ta poprosiła go o autograf powiedział "To kosztuje!" . Zastanawia mnie czy Paweł nie usłyszał tego samego gdy poprosił o piwo, lub coś w tym guście. Tak. Nasz Sieradz niestety jest na potęgę zje..ny, dlatego nie dziwię się, że mogło spotkać Acidów jakieś przykre zdarzenie. Jeżeli wiecie coś na ten temat, to chętnie dowiem się co zaszło. Gorąco pozdrawiam z Koziej Wólki Sieradzem zwanej.
Qurek

Re: Dość nietypowe pytanie

Postprzez arekrem » 29 cze 2011, o 09:27

Myślę, że to tak mu się po prostu powiedziało...
Oll Korrect
arekrem

Re: Dość nietypowe pytanie

Postprzez Qurek » 29 cze 2011, o 11:14

Wątpię, żeby powiedziało mu się to przypadkiem. Raz wspominał Sieradz u Kuby Wojewódzkiego, natomiast drugi raz można usłyszeć podczas wywiadów zamieszczonych na DVD "The Hand That Rocks The Coffin". Co dziwne rozmawiałem przedwczoraj ze starymi klimatami, którzy byli na wszystkich koncertach Acid's w Sieradzu i mówili, że spotkanie po ostatnim koncercie na zapleczu teatru upływało w miłej suto zakrapianej atmosferze. Podobno pierwszy występ Acid's w naszym mieście zakończył się przetransportowaniem kapeli prywatnym samochodem w bezpieczne miejsce, ze względu na skinów którzy wybierali się na bijatykę pod teatr. Ale to już tylko pewnie pamiętają Ci którzy byli tam obecni.
Qurek

Powrót do Hyde Park