Islam

More life..

Re: Islam

Postprzez HofmannAcid » 8 cze 2011, o 18:48

melvins napisał(a):cuda się zdarzają :lol:

Swoją drogą gość ma jaja ze stali. Podchodzą do niego islamiści: - dlaczego nienawidzisz muzułmanów?
- nie nienawidzę muzułmanów, nienawidzę islam
- dlaczego nienawidzisz islam?
- bo jest głupi
pwned :twisted:

http://youtu.be/3T5Pm7qLH50?t=40s
Justice is lost. Justice is raped. Justice is gone (...)
HofmannAcid

Postprzez melvins » 8 cze 2011, o 22:21

i dziw że nie było "niewierny" BOOM :twisted: :lol:
melvins

Postprzez HofmannAcid » 9 cze 2011, o 13:15

kurde "u" zjadłem :?
HofmannAcid

Postprzez Olo » 9 cze 2011, o 13:23

Szybko! Wypluj!
Jak nie, to biegiem do kranu i płukanko!
U mogą być szkodliwe!
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez HofmannAcid » 9 cze 2011, o 19:38

Olo napisał(a):Szybko! Wypluj!
Jak nie, to biegiem do kranu i płukanko!
U mogą być szkodliwe!

Popiłem piwem i się przyjęło :)
HofmannAcid

Postprzez HofmannAcid » 9 lip 2011, o 18:38

http://youtu.be/IwooM4yhiiY?t=54s - anglosascy satyrycy to jednak klasa
HofmannAcid

Postprzez jefersik » 24 lip 2011, o 12:33

My tu o islamie, a blond neofaszysta zabił 90 kilka młodych osób chcących bardziej otworzyć sie na cywilizacje Islamu.

Co ciekawe sam zbrodniarz inspirował sie min. skrajnym lewakiem Pim Fortuyn który walczy z Islamem jako aborcjonista i gej. Umieścił na Facebooku także fotkę jak paraduje w stroju masońskim, czego żaden katolik by nigdy nie zrobił. Tym bardziej skrajny katolik jak lefebryści, których skrajność polega na tym że większość doby, życia spędzają na modlitwie w Kościele.

Najbardziej paradoksalne jest to, że zbrodniarza, który zainfekowany walka z islamem jest obrońcą gejów i jest za mordowaniem dzieci nienarodzonych, zmasakrował grupę młodych lewicowców, którzy chcieli więcej praw dla muzułmanów.

No ale w większości mediów, to zamordował Katolik, uczeń JPII, pielgrzym Radia Maryja, brat Terlikowskiego, syn Ziemkiewicza, córka Mazurka i Zaleskiego, Ksiądz Nastek, członek partii PIS czy UPR lub Nowej Prawicy Korwina Mikke.

Mam nadzieje, że tutaj nie ma takich ..... którzy tak bardzo nienawidzą islamu że ......., przy czym są za przywilejami gejowskimi i zabijaniem dzieci nienarodzonych.
Wierzę w Stworzyciela, lecz on jest daleko. Uczynił ludzi wolnymi i dla tego nie może nam pomóc, bo wówczas przestalibyśmy o siebie decydować.
Pan Lodowatego Ogrodu tom 2. Jarosław Grzędowicz
http://www.water-drinker.netii.net/go/blog/
jefersik

Postprzez Galloway » 24 lip 2011, o 13:10

Ostatnim akapitem chyba przesadziłeś.

Wiesz, zgrzewa mnie, czy koleś jest katolikiem, jakie ma poglądy, czym się kieruje w życiu. To jest najmniej istotne chyba nie tylko dla mnie, ale i dla wielu osób z tego forum jak i spoza niego.
Istotne jest to, że ma na sumieniu życie co najmniej 85 osób. W Norwegii grozi mu za to do 21 lat więzienia. Ja dałbym mu czapę. Bez sądu. Bez prawa do wypowiedzenia choć jednego słowa, czy to we własnej obronie, czy w jakimkolwiek innym celu.
Tak powinno się traktować każdego zbrodniarza, czy to katolika, muzułmanina, taoistę, czy wuj wie kogo jeszcze.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Laser » 24 lip 2011, o 14:25

"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez HofmannAcid » 24 lip 2011, o 14:47

Galloway napisał(a): W Norwegii grozi mu za to do 21 lat więzienia.

Ale to Sikorskiemu się tak odbeknęło. W rzeczywistości może siedzieć w pierdlu aż do śmierci.
HofmannAcid

Postprzez Galloway » 24 lip 2011, o 14:48

...a to przepraszam.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez Mikele » 24 lip 2011, o 18:25

W skrócie, niezaleznie od tego, co koleś sam sądzi i mówi na swój temat, jest pojebem i psychopatą i tyle. W Polsce i w całej unii europejskiej powinna być przywrócona kara śmierci.

ps. to, o czym wspomniał Jefersik, że media po oczach biją tytułami "zabił katolik" - to tylko pokazuje znaną już od dawna taktykę na walenie sensacją po oczach. BYle by tylko było o czym gadać i pisać.
Obrazek
Mikele

Postprzez Kred » 24 lip 2011, o 18:32

Tyle że gdyby to był ekstremista islamski i mówiono by o tym tak samo głośno - środowiska islamskie podniosłyby wrzawę, że znów się oczernia islam.
Kred

Postprzez HofmannAcid » 24 lip 2011, o 18:55

Mikele napisał(a):W skrócie, niezaleznie od tego, co koleś sam sądzi i mówi na swój temat, jest pojebem i psychopatą i tyle. W Polsce i w całej unii europejskiej powinna być przywrócona kara śmierci.

No to zabijanie jest czy nie jest złe? Zresztą co to za kara, uśpią go i finito, spoczywaj w spokoju?

to, o czym wspomniał Jefersik, że media po oczach biją tytułami "zabił katolik" - to tylko pokazuje znaną już od dawna taktykę na walenie sensacją po oczach. BYle by tylko było o czym gadać i pisać.

Serio, gdzieś widzieliście, że katolik? Czy tylko komuś się uroiło, co w przypadku jefersika bardzo prawdopodobne? W Norwegii prawie nie ma katolików poza imigrantami. Widziałem tylko, że chrześcijański fundamentalista, konserwatysta, nacjonalista itd. Katolikiem był ten czubek z Oklachoma, na którym mógł się Breivik wzorować, choć nie wiem czy to miało jakieś znaczenie.

A co do sensacji, no to k. ale to jest sensacja. Koleś rozjebał własnoręcznie prawie sto osób (sporo więcej niż w Londynie w 2005), czegoś takiego nie było w Europie od czasów, gdy po ziemi chodzili esesmani.

edit: choć ponoć plagiatował Kaczynskiego (Unabombera):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... iego_.html
Ostatnio edytowano 24 lip 2011, o 19:06 przez HofmannAcid, łącznie edytowano 1 raz
HofmannAcid

Postprzez municipalwaste » 24 lip 2011, o 19:03

i to jest to hymn anihilacji ..........
A gadajac o tym w temacie o islamie zbliżacie sie do mędrcow z Tv , ktorzy majac już fachowców od mahometańskiej agresji bezwladnością samą pieprzyć muszą o konotacjach z domniemanym zabojstwem Osamy ibin ladena
STOP faszyzacji forum : przedwczoraj Altrju , wczoraj Maciejoo , dzisiaj Penis jutro TY
municipalwaste

Postprzez HofmannAcid » 24 lip 2011, o 19:23

A poza tym nigdy nie lubiłem templariuszy:
http://wyborcza.pl/1,75477,10000631,Mia ... iuszy.html
HofmannAcid

Postprzez arekrem » 24 lip 2011, o 21:45

Z tego co napisał w swoim manifeście, to ten Anders był ateistą.
Oll Korrect
arekrem

Postprzez Mikele » 24 lip 2011, o 21:57

HofmannAcid napisał(a):
Mikele napisał(a):W skrócie, niezaleznie od tego, co koleś sam sądzi i mówi na swój temat, jest pojebem i psychopatą i tyle. W Polsce i w całej unii europejskiej powinna być przywrócona kara śmierci.

No to zabijanie jest czy nie jest złe? Zresztą co to za kara, uśpią go i finito, spoczywaj w spokoju?

Nie wierzę w resocjalizację psychopatów, a utrzymywanie do końca życia na koszt państwa to marna kara moim zdaniem.

HofmannAcid napisał(a):
to, o czym wspomniał Jefersik, że media po oczach biją tytułami "zabił katolik" - to tylko pokazuje znaną już od dawna taktykę na walenie sensacją po oczach. BYle by tylko było o czym gadać i pisać.

Serio, gdzieś widzieliście, że katolik? Czy tylko komuś się uroiło, co w przypadku jefersika bardzo prawdopodobne? W Norwegii prawie nie ma katolików poza imigrantami. Widziałem tylko, że chrześcijański fundamentalista, konserwatysta, nacjonalista itd. Katolikiem był ten czubek z Oklachoma, na którym mógł się Breivik wzorować, choć nie wiem czy to miało jakieś znaczenie.

A co do sensacji, no to k. ale to jest sensacja. Koleś rozjebał własnoręcznie prawie sto osób (sporo więcej niż w Londynie w 2005), czegoś takiego nie było w Europie od czasów, gdy po ziemi chodzili esesmani.

edit: choć ponoć plagiatował Kaczynskiego (Unabombera):
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... iego_.html

Wczoraj, na świerzo po sprawie na kilku portalach pojawiały się arytkuły pod takimi tytułami. A co do sensacji, to sam fakt tak wielkiego masowego morderstwa to owszem sensacja, ja tu o sposobie przedstawiania informacji mówię.
Obrazek
Mikele

Postprzez Olo » 24 lip 2011, o 22:09

Mikele napisał(a):Nie wierzę w resocjalizację psychopatów, a utrzymywanie do końca życia na koszt państwa to marna kara moim zdaniem.

Dać im łopaty i niech autostrady u nas budują.
Ja mogę być tym strażnikiem na koniu. Ze śrutówką ofkorz.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez HofmannAcid » 24 lip 2011, o 22:25

arekrem napisał(a):Z tego co napisał w swoim manifeście, to ten Anders był ateistą.

He he he, np tutaj:
Sure, many deny God now. But when they're looking death in the face, when they're sick or in an accident or staring down the barrel of a gun, they'll change their mind. They'll beg for God then. There are no atheists in foxholes.

:lol:
Mikele napisał(a):Nie wierzę w resocjalizację psychopatów, a utrzymywanie do końca życia na koszt państwa to marna kara moim zdaniem.

To takie usprawiedliwianie. Raczej psychicznie chory i niepoczytalny nie jest. Ideologia odebrała mu rozum, ale nie na tyle, żeby uznać go za chorego psychicznie.

Poza tym jak się okazuje w Stanach egzekucje (razem ze wszystkimi procesami, odwołaniami, apelacjami, bla bla) są droższe niż utrzymywanie ich do końca życia. Poza tym w ramach resocjalizacji więźniowie pracują, muszą spłacić dług społeczeństwu.

Wczoraj, na świerzo po sprawie na kilku portalach pojawiały się arytkuły pod takimi tytułami.

Nie widziałem, ale z drugiej strony nie mówię, że to niemożliwe. Na portalach nie pracują dziennikarze, nie ma korekty, redakcji etc. Zresztą nawet niezbyt rozgarnięty gimbus może sprawdzić na wiki, że Norwegia to kraj protestancki, a katolików tam jakiś ułamek procenta jest. Portale to jak dla mnie takie nowoczesne tabloidy tylko gorsze, bo głupsze i bardziej zaśmiecające mózg pseudoinformacjami.

//edit: jakby komuś się bardzo nudziło i chciał sobie poczytać
http://www.liveleak.com/view?i=89a_1311444384
HofmannAcid

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park