Myspace / Facebook

More life..

Re: Myspace / Facebook

Postprzez Mihau » 12 lis 2009, o 21:08

rowniez jestem na Mafia Wars :D ciekawa rzecz, nie powiem :P
Mihau

Postprzez Kred » 15 lis 2009, o 23:12

Za cholerę nie mogę zmienić tła w profilu MySpace... :|
Kred

Postprzez Hurricane » 16 lis 2009, o 19:16

Nie Ty jeden. :?
Hurricane

Postprzez Crawley » 30 mar 2010, o 11:05

Dopiero teraz zauważyłem. Acids na facebooku mają już ponad 1000 fanów ^_^ To całkiem niezły wynik, lepszy np od Teleexpressu.
Zrobię to zmyślnie i dokładnie, choć niekoniecznie szybko
Crawley

Postprzez bukol » 30 mar 2010, o 13:32

ci co niewiedza lub wiedza ale nic sobie z tego nie robia zapraszam do odwiedzenia profilu mojej dzialalnosci:
http://www.facebook.com/pages/Warszawa/ ... 9445919927

i pamietac! im wiecej fanowy tym lepiej ... no i moze uda sie kilka osob wciagnac w MoolaDollary :) reszta na FB!

ot taka subtelna outopromo :mrgreen: :twisted:
| http://www.moolaba.com | http://www.grimorangedice.com
od palenia tego gowna masz smiech jak swinia kaszel!!
bukol

Postprzez wypass » 6 kwi 2010, o 22:15

mafia mi nie podeszła, na farme zaglądam czasem...
quizy rzadko...
...powaga jest wrogiem wyobraźni...

http://www.lastfm.pl/user/wypass
wypass

Postprzez krzys » 7 kwi 2010, o 11:29

Tak się zacząłem ostatnio zastanawiać, czy n-k znudziła się już do tego stopnia, że Polacy zafascynowani portalami społecznościowymi postanowili się przenieść na fejsa?
Nie wiem dlaczego ale jednak strasznie mnie bulwersuje, że ostatnio mam co raz więcej zaproszeń od znajomych z Polski :> I oczywiście jak to zwykle bywa od znajomych, z którymi czasami nawet słowa nie zamieniłem...
krzys

Postprzez I Am You » 8 kwi 2010, o 17:15

Crawley napisał(a):Acids na facebooku mają już ponad 1000 fanów ^_^ To całkiem niezły wynik, lepszy np od Teleexpressu.

to mają chłopaki motywację :lol:

z tą fanówą to jest tak że niektórzy może znają jeden utwór i od razu klepną że są fanami bo to "ładnie" wygląda na profilu jak się ma tyle dołączonych stronek

no a teraz pytanie: kto tak naprawdę uwielbia teleexpress żeby szczycić się tym, że jest się jego fanem? :D
I Am You

Postprzez Velvet » 8 kwi 2010, o 19:49

krzys napisał(a):Tak się zacząłem ostatnio zastanawiać, czy n-k znudziła się już do tego stopnia, że Polacy zafascynowani portalami społecznościowymi postanowili się przenieść na fejsa?
Nie wiem dlaczego ale jednak strasznie mnie bulwersuje, że ostatnio mam co raz więcej zaproszeń od znajomych z Polski :> I oczywiście jak to zwykle bywa od znajomych, z którymi czasami nawet słowa nie zamieniłem...

ha, widzisz, ostatnio w Warszawie na starówce jakaś młoda jagnięcina krzyczała,że wszystkich doda na facebooku (: nowa moda, już powszechnie nie robi się zdjęć by dodać je na NK ale na FB
ponoć koleś, który stworzył FB jest najmłodszym najbogatszym człowiekiem na świecie
"...jedyny nasz ratunek jest w obłędzie"
Obrazek
Velvet

Postprzez kóla » 9 kwi 2010, o 09:44

wczorajszy odcinek south parka byl o facebooku :) jak zawsze - goraco polecam!
kóla

Postprzez Galloway » 13 sie 2010, o 23:59

Właśnie dostałem maila od nieznajomej laski, która zaprasza mnie do założenia konta na FB. Spośród jej czterech znajomych, przedstawionych w mailu, troje to moi znajomi, którzy się na bank nie znają między sobą. Zanim zacznę rzucać kurwami (a mam na to wielką ochotę), chciałbym się dowiedzieć czy to już teraz normalka, takie wyławianie adresów w sieci, czy ktoś dał dupy i podał mój adres nieupoważnionej osobie?
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez yah00 » 14 sie 2010, o 02:24

jest opcja wtyczki do twojej skrzynki i jesli masz jakies zapisane maile to wyszuka ona znajomych lub wysle im zaproszenia. mi wyskakuja ludzie u ktroych robilam zakupy na allegro :wink:
Obrazek
yah00

Postprzez Gżeśó » 14 sie 2010, o 13:17

Dokładnie, jeśli wysyłasz / dostajesz od kogoś maila, adres się zapisuje. Korzystając z opcji wyszukiwarkla znajomych przez e mail moze wyskoczyć Twój adres.
Drumming is a way of the life, hit hard, play fast!
Gżeśó

Postprzez Galloway » 14 sie 2010, o 15:38

Aha, dzięki Wam za info.
Obrazek Obrazek
...and therefore three cheers for Nantucket!
Galloway

Postprzez mellor » 31 sie 2010, o 03:10

Galloway napisał(a):Właśnie dostałem maila od nieznajomej laski, która zaprasza mnie do założenia konta na FB. Spośród jej czterech znajomych, przedstawionych w mailu, troje to moi znajomi
Spotkaliście się kiedyś na imprezie, naobiecywałeś pannie złote góry, narobiła se nadziei, w głowie pełno scenariuszy dalszego życia z Tobą w roli głównej, a kiedy rano się obudziła, Ciebie już nie było. To teraz szuka desperacko.
mellor

Postprzez Dzwon » 8 sie 2011, o 18:35

Hella!

NIe chciałem śmiecić nowym tematem, a ten chyba najbliższy sednu sprawy. Biorę udział w konkursie graficznym. Obok głównej nagrody Organizator zagwarantował jeszcze nagrodę publiczności. Jeśli więc podoba Ci się praca zamieszczona w poniższym linku, to please, kliknij tam "Lubię to". Będę za to ogromnie wdzięczny!

http://www.eizo.pl/eizogeisha

\m/
Dzwon

Postprzez Dzwon » 25 sie 2011, o 17:04

Aktualnie zajmuję 2. miejsce z deficytem ok. 80 głosów względem lidera. Konkurs kończy się 31 sierpnia, w związku z czym czasu bardzo mało, szansa jednak z Waszą pomocą będzie choć o odrobinę większa. Jeśliście człekami dobrej woli, to polubcie, podeślijcie znajomym, pokażcie mamie, wytatuujcie sobie link na pośladku - cokolwiek, co może się przyczynić do zwycięstwa. Z góry serdeczne ogromne DZIĘKI!!

http://www.eizo.pl/eizogeisha
Dzwon

Postprzez Dzwon » 30 sie 2011, o 15:44

1 dzień przed końcem konkursu spadłem na 2. pozycję. W tej chwili jestem jakieś 50 głosów w plecy. Pomóżcie, plisss! Wystarczy kliknąć "Lubię to" w poniższym linku
Dzwon

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park