Seriale

More life..

Re: Seriale

Postprzez Mad Professor » 4 sty 2019, o 10:01

Jestem świeżo po ,,Ślepnąc od świateł'' i mam mieszane odczucia. Z jednej strony fajnie opowiedziana historia i fajna obsada (Frycz w roli gangstera niszczy), z drugiej są momenty, w których człowiek ma ochotę wyłączyć tv w połowie odcinka, bo absurd goni absurd. Kompletnie nie rozumiem też, po ki chuj w każdym odcinku po kilka razy pojawiają się jakieś retrospekcje z przeszłości, który nic nie wnoszą do fabuły. Mimo wszystko polecam obejrzeć i samemu ocenić, choćby dla Jana Frycza. Znakomita rolę drugoplanową gra tu tez reżyser tego serialu Krzysztof Skonieczny. Sadzę, że kilka tekstów, które wygłosił w serialu wejdzie na stałe do słownika ludzi ulicy.
@Andzia: ja do dzisiaj nie wróciłem do Meksyku, jakoś nie mam ciśnienia.
Janek Frycz na zachętę:
Obrazek
Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon!!!
Mad Professor

Postprzez Mad Professor » 31 sty 2019, o 11:23

Andzia, cofam wszystko co napisałem wcześniej o ,,Narcos Meksyk''. Korzystając z chorobowego postanowiłem dać mu jeszcze jedną szansę i całość wciągnąłem na dwóch posiedzeniach. Powiem tak: KURWA SZTOS! Teraz pozostaję w tej samej tematyce i siadam do El Chapo.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Andzia » 31 sty 2019, o 23:13

Ha! A jednak :)
Ja obecnie oglądam "Ty".
Andzia

Postprzez Mad Professor » 3 lut 2019, o 22:02

El Chapo, póki co, takie biedaNarcos. Pojawiają się znane postaci w osobach Pablo Escobara, Miguela Angela Felixa Gallardo czy też Amado Carillo Fuentesa. Problemem jest to, że grający ich aktorzy są jacyś tacy nieekskluzywni.
Obrazek
Mad Professor

Postprzez Olo » 7 cze 2019, o 09:52

Serial się skończył, a ja się dopiero teraz zainteresowałem, jak się hype zrobił.
Znaczy kątem oka obserwowałem, co tam pierwsza żona się aferuje czym, co jest o tyle dziwne, że sam powiniem siedzieć od razu wpatrzony jak szpak w pizdę, bo temat jest mi bliski i wizytę w zonie w "S.T.A.L.K.E.R." wspominam bardzo miło.
A, już wiem, o co mi poszło. We wspomnianej grze napierdalali po rosyjsku i klimat był.
W serialu, siłą rzeczy, gawarią pa angielsku. Ale jakoś się przemogę. ;)
Mowa oczywiście o "Czarnobylu".
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez HofmannAcid » 7 cze 2019, o 19:51

Jarałem się jak poszły słuchy, że robią i się nie zawiodłem. Choć wiadomo, że to wizja zachodnia, no i właśnie po ang. Podkoloryzowane wszystko, no ale serial jest super.
Justice is lost. Justice is raped. Justice is gone (...)
HofmannAcid

Postprzez Laser » 10 cze 2019, o 11:35

Wszędzie trąbią o tym Czarnobylu. Dosłownie wszędzie. Mnie w takich sytuacjach od razu lampka się zapala. Czerwona. Gra o tron też miała być taaaaaka zajebista.. ;)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Olo » 10 cze 2019, o 12:30

No i była. Tak gdzieś do drugiego sezonu.
Mowa-trawa z prawa, mowa-trawa z lewa. Murawa się rozrasta, kiedy się podlewa...
Olo

Postprzez HofmannAcid » 10 cze 2019, o 22:07

Hajp się zrobił. Może dlatego, że posucha jakaś się zrobiła. Nie jest to może najlepszy serial jaki widziałem, ale obiektywnie jest dobry.
Justice is lost. Justice is raped. Justice is gone (...)
HofmannAcid

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park