Seriale

More life..

Re: Seriale

Postprzez Laser » 14 kwi 2018, o 14:42

Andzia napisał(a):Po "Narcosie" tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że muszę, po prostu muszę nauczyć się w końcu hiszpańskiego.

Mad Professor napisał(a):Mam podobnie. Do tej pory serial nauczył mnie jedynie całej palety hiszpańskich przekleństw.

Poprzestaliście na zwykłym gadaniu czy też może powinienem zapytać "jak tam idzie nauka?" ? 8-)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Postprzez Andzia » 14 kwi 2018, o 21:15

Poszłam krok dalej. Wykupiłam na udemy.com kurs online. Specjalnie to zrobiłam z myślą, że mnie to bardziej zmotywuje niż gdybym coś podobnego ściągnęła za free, ale jeszcze nie miałam czasu odpalić. Widocznie za tani był ten kurs ;)

Jak już jesteśmy w temacie seriali, to polecam "Bates Motel". Nasz Netflix ma na razie tylko 4 sezony, ale jest już 5. Chyba poszukam gdzieś w sieci, bo nie chce mi się czekać.
Andzia

Postprzez Batman » 16 kwi 2018, o 10:59

Ja w oczekiwaniu na kolejny sezon The Expanse, Star Trek Discovery, The End Of The Fucking World, Stranger Things, oczywiście Gry o Tron i jeszcze kilku innych produkcji postanowiłem obejrzeć zaległy serial, którego nigdy nie chciało mi się oglądać czyli "24 Godziny" oraz przypomnieć sobie klasykę, której nie widziałem od ponad 20 lat... Twin Peaks (nie mylić z Twin Pigs)
Biedronka -> cukier + drożdże -> fermentacja -> destylacja -> spożywanie -> kac -> klin :)

Każdy wie jak jest
30%
kto tak zapierdala?
Batman

Postprzez Laser » 17 kwi 2018, o 22:02

Teraz w National Geografic "Przedziwna Planeta Ziemia". Świetny dokument - mimo że amerykański. :twisted: I to jeszcze w HD. Mocna rzecz. Jak ktoś ma to polecam. O 22.00 nowy premierowy odcinek. I na przystojnego Willa Smitha można popatrzeć.. :)
"Ciotkę parowozu przetaczać na sznyclach." - Stanisław Lem
Laser

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park