Strona 1 z 1

Giganci Rocka 2009 - Kraków, 21,22 listopada

PostNapisane: 12 lis 2009, o 19:15
przez gigancirocka
Giganci Rocka to muzyczne wydarzenie, organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie już po raz trzeci. Podobnie jak poprzednie edycje, projekt będzie trwał dwa dni,
a tegorocznym motywem przewodnim będzie zespół Metallica.

Pierwszego dnia (21 listopada) w godzinach popołudniowych odbędą się warsztaty gitarowe, które poprowadzi znany krakowski gitarzysta-pedagog Grzegorz Gryboś. Warsztaty będą miały miejsce w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego przy Rynku Głównym 34. Tego samego dnia około godz. 17.00 przeniesiemy się na Kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, by zaprezentować film związany z zespołem Metallica. Zaraz po projekcji, wraz z przedstawicielami policji do spraw gospodarczych oraz partii piratów, przeprowadzimy dyskusję na temat kontrowersji wokół nielegalnego ściągania plików z Internetu. Dyskusja poprzedzona będzie krótką prelekcją.

Drugiego dnia (22 listopada) w klubie Underworld przy ul. Dietla 50 odbędzie się impreza stylizowana na klimat lat '80. Przewidujemy liczne atrakcje takie jak konkursy z nagrodami, czy karaoke.
Strój z epoki mile widziany!

Wydarzenie uświetni ponadto koncert grup Fortress oraz PurpleHaze. Impreza rozpocznie się o godz. 19.00
i potrwa do późnych godzin nocnych.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na stronie www.gigancirocka.nzsuek.pl

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Obrazek